Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
17 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda sevgilimle birlikte ailemin fotoğrafına bakıyordum fotoğrafta şansa çıkmış maymunları gördük.  Sonra bir anda kendimi o maymunların olduğu yerde buldum kocaman yaprakların olan ağacın bir yaprağında bir sürü maymunlar vardı sonra küçük bir yumurta gördüm çatlamak üzereydi onu takip ederken bir anda gözden kaybettim sonra kırılmış yumurta kabuklarını gördüm ve yavru maymunla annesi yoktu biraz aradıktan sonra bir yaprağın arkasında gördüm ikisinide ama cok küçüktü miniminnacıkdı.  Ortam muhteşem bir şekilde yeşildi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 27 okuma
4 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Serra yazdı
+5 oy
1 yorum 490 okuma
30 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 18 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...