Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (136 puan)
Rüyamda annem ben, ablam ve tanımadığımız bir kız yatakta uzanıyorduk. Kız ölen teyzemin kızı olduğunu iddia ediyordu. Kız yatağın baş ucunda annem hemen yanında ben ise ayaklarının altında ablam annemin yanında ama hafif boşluk vardı. Kız genç biriydi 20-25 yaşları arasındaydı.  Annemle  ona  teyzemin kendi çocuklarını anlatıyorduk. Yakın zamanda yaşadığımız maceraları, kuzenimin ne kadar iyi bir kız olduğunu.  Sonra kız ağlamaya başladı anneme sarılarak. Bir süre sarıldıktan sonra da kız belli bir tarafa odaklanarak ağlamaya başladı. Onunla konuşuyor gibiydi ayrıca ofkeleniyordu da. Onunla konuşmaya çalıştım ama bir sonuç elde edemedim. Kız ben yokmuşum, biz yokmuş gibi sadece o ve karşısında odaklandığı neyse o var gibiydi. Korktuğumu hissettim ablamın yanındaki boşluğa uzandım. Sonrasında uyanmışım..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 19 okuma
24 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
15 Aralık 2018 Rüya kategorisinde eda yazdı
+7 oy
2 yorum 62 okuma
0 oy
0 yorum 31 okuma
+3 oy
0 yorum 36 okuma
+3 oy
1 yorum 63 okuma
21 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Eda yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
13 Ocak Rüya kategorisinde Yıldız yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...