Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
12 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil göz görmek, bu rüya kişinin olmasını arzuladığı tüm dileklerine zorluk çekmeden ererek dua ve dileklerinin kabul görüleceğine yorumlanır. Rüyada görülen yeşil göz sembolü İslami açıdan da en güzel dileklere, emel ve arzulara, hayırlı kısmetlere ermeye işaret edilir. Yeşil göz rüyası sağlıklı ömre, evlilik yolunda hayırlı ve güzel niyetlere, hayırlı nasip kapılarına ermeye tabir edilir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

37 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada yeşil göz görmek; Rüyada yeşil göz görmek salih kimseye, kalp gözü açık kimseye yorumlanır. Rüyada yeşil gözlerinin güzelleştiğini görmek hidayete ermeye ilim sahibi olmaya yorumlanır. Rüyasında yeşil göz görenin dini kuvvetlenir, malı artar, beklediği kişi gelir, çocuğu olur; rüyasında yeşil gözlerine sürme çektiğini görenin çocuğu olur. Rüyada yeşil gözlerinin güzel olduğunu gören kimse, hidayet, ilim ve basiretle rızıklanır. Eğer yanında hasta olan bir çocuğu yahut hanımı veya sevdiği bir kimsesi varsa hastalıktan iyileşir. Rüyada yeşil gözlerinin güzel olduğunu görmek, üç veçhe ile tâbir olunur: a) Hidayet, b) İlim, c) Basiret. Bu rüya sahibinin hastası varsa afiyet bulur, sıkıntısı varsa ondan halâs olur.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil göz görmek, rüyaların en hayırlılarındandır diye kabul edilir çünkü bu rüya, kişinin ne kadar dileği, beklentisi ve hayali varsa gerçekleşeceğine ve rüya sahibinin gözünün dünya üzerindeki hiçbir zevkte ve güzel duyguda kalmayacağı anlamına gelir.
Hastalıkların iyileşmesine, çaresiz kalınmış durumların çarelere kavuşmasına, sevenlerin birleşmesine, küslerin barışmasına ve mutlu sonların yaşanmasına tabir edilir. Rüyada yeşil göz görmek aynı zamanda rüya sahibinin iman ve merhamet sahibi bir kişi olduğuna ve Allah korkusu taşıdığına işaret eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Gözlü Kadın Görmek

Dini inancı güçlü, ahlakı ve imanı tam, iffetli, aile görgüsü almış, terbiyeli, oturaklı, nerde ne konuşacağına ve nasıl davranacağını bilen bir hanımın varlığı üzerinden değerlendirilir. Bu kadının cefakâr kimse olduğu, sevdikleri için her türlü fedakârlığı yaptığı, kendini ailesine ve Allah’ına adadığı yorumu yapılır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Görmek

 Rüyada yeşil göz görmek iş yaşamında başarılı bir dönem geçirileceği üzerine yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin istediği hayalleri kısa zaman içerisinde kavuşacağı üzerine rivayet edilir. Giriştiği iş üzerinden iyi bir kazanç ve helal hak elde edeceği, bunu ailesi ile beraber mutlu ve huzurlu bir yaşamda değerlendireceğine delalet eder.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyada çok sık görülen gözler, temelde görme ve görme bilinci ile ilgilidir. Yeşil gözlerin olduğu bir rüya, sorunları düzeltmek için gözlemleme veya süreklilik arz eden karar verme yeteneğini yansıtabilir. Şifanın üzerinde yoğunlaştığınız bir yaşam alanı, kendinizin farkında olmak için tutum, bir durumu iyileştirmek için gayret göstergesi olabilir. Rüya, korku ya da endişe hissi uyandıran ani aydınlanma anlamına da gelebilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Açık Yeşil Göz Gör

Olumsuz olarak, açık yeşil renk tonları, kıskanç, açgözlü veya kibirli olmayı imgeleyebilir. Açık yeşil gözler benmerkezciliği, kıskançlığı, duyarsızlığı veya küstahlığı yansıtabilir. Ayrıca zor bir durumu farklı bir perspektiften gözlemleme, çok odaklı olmak isteklerini de ifade edebilir. Çok fazla sorumluluk alıyor olabilirsiniz.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Koyu Yeşil Göz

Rüyada koyu yeşil göz görmek, bencil bir görünümü ve yargıları sembolize eder. Ayrıca, bazı konularda yeni bir perspektife ihtiyacınız olduğu anlamına gelebilir. Aynı zamanda daha merhametli olmanız gerektiğini de dikkat çeker. Rüyanızda gözleriniz yeşil olursa, kıskançlık veya parasal zihniyetle ilgili şeylere tepki gösteriyorsunuz demektir. Yeşil gözlü olduğunuzu hayal etmek, başkalarından ters tavırlar görebileceğinizi de gösterebilir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Farı

Rüyanızda yeşil göz farı sürmüş olduğunuzu görmek, gizemli bir hava yaratmaya çalıştığınızı gösteriyor. Yeşil göz farı, aşırı ya da tuhaf görünüyor ise bir durum hakkında aşırı dramatik davrandığınız anlamına gelir. Belki de sıkıcı olarak tanımladığınız kuralların dışına çıkıyorsun.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil göz görmek, rüya sahibinin dünya nimetlerinin hepsinde faydalanıp, güzel duyuların ve zevklerinde gözünün kalmayacağına, arzu ve dileklerini gerçekleştireceğini müjdecisi hayırlı rüyalardan dır.
Rüyada yeşil göz, kişinin umutsu olduğu anda dahi bir çıkar yol bulacağına, dargın olanların barışması, sonu mutlu bitecek dargınlıklara, sağlıkları, bozulanların deva bulmasına kişinin merhametli kişiliğine, imanının güçlü olacağına yorumlanır.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Gözlü Kadın Görmek

Rüyada Yeşil Gözlü Kadın, Allah’a inancı , iffeti ve ahlakı tam, güngörmüş bir ailede yetişmiş, görgüsü, kültürü, nerede nasıl davranacağını bilen, ağır başlı, oturaklı, geçim ehli bir eşe yorumlanır. Haksızlıksa uğramadığı sürece, her türlü cefaya katlanacak, ailesi için kendini feda edecek bir kadına tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Kalemi Görmek

Rüyada Yeşil Göz Kalem, bu rüya kişinin maneviyatının gücüne, inancı için yapacağı ibadetlere, yardım ve hayırlara, inandığına yakın olmak için hayatı boyu çabalayacağına, Allah katında hayırlı kişilerden sayılacağına, bir çok konuda insanlara yardım ederek, karşıdakileri mutlu edeceğine, imanı, inancı bütün kişi olduğuna işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Farı Sürmek Görmek

Rüyada Yeşil Göz Farı Sürdüğünü görmekle yeşil göz kalemi sürmekle aynı yorumlanır,  ve aynı anlama gelecek şekilde açıklanır. Kişi rüyasında gözüne yeşil göz far sürdüğünü görürse,  Allah’ın sevdiği kullardan biri olmayı başaracağı hayırlı, temiz ve güzel çalışmalar yapacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Kalemi Sürdüğünü Görmek

Rüyada Yeşil Göz Kalemi Sürmek, Rüya sahibinin günaha, harama ve yasak olan hiç birşeye bulaşmayacağına, haram olana el-sürmek hatta aklının ucundan dahi geçirmeyeceğine, hayatını değerleri ve inançları için geçirmek çabasında olacağına, kazancı dışında asla hiç birşeyde gözünün olmayacağı doğru bir kişiliğe işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Görmek
Rüyada yeşil göz gören kimsenin basiret gözü açılır, ilimle rızıklanır. Rüyada yeşil göz görmek, cennet hayatına, dini konularda titizliğe, kendisi ile görüşülemeyen bir sevdiği ile görüşmeye işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil göz görmek, rüyada görülen gözlerin rüya sahibine ait olması durumunda; rüya sahibinin kendisine bakacak olması ve terbiyeli bir şekilde hareket edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada kendisinin yeşil gözü olduğunu gören rüya sahibi, karakteri ve görünüşü ile hem arkadaş çevresinde hem de akrabaları arasında sevilen bir konumda olacaktır. Bu durum rüya sahibinin iş hayatında da üstleri tarafından sevilecek biri olmasına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Kalemi Görmek

Rüyada yeşil göz kalemi görülmesi, kişinin iş hayatında ve çevresindeki insanlarla kurduğu ilişkilerde başarılı olabilmesi için kendine dikkat etmesi ve tavırlarını düzeltmesi gerektiğine işarettir. Kişi, hal ve hareketlerine çeki düzen vermezse; hayatta sıkıntılarla karşılaşacaktır. Bu durumu düzeltmek rüya sahibinin elinde olan bir şeydir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Far Sürmek

Rüyada yeşil far sürdüğünü görmek, kadın rüya sahibi için çok iyi anlaşacağı bir eş bulacağının habercisidir. Kadın rüya sahibinin eşi, onu dinleyecek ve ona iyi bir yol arkadaşı olacaktır. Rüyada yeşil far sürdüğünü gören kişinin erkek olması durumunda ise özellikle aile hayatında bolca sıkıntı yaşayacak ve kara günler geçirecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyada yeşil göz görmek, eğer yeşil göze sahip olan kişi rüya sahibi değilse; çevresinde karakterli insanlar bulunduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen yeşil göz, çevresindeki arkadaş kalitesinin son derece yüksek olduğuna delalet eder. Rüyada yeşil göz görmek, ister rüya sahibinde isterse de bir başkasında olsun; iyi olarak yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada birini yeşil gözlü görmek işlerinin açılacağına ve zengin olacağına, alacağı haberle yüzünün güleceğine işaret etmektedir. Eski tabircilere göre ise kimin yardıma ihtiyacı olursa yardımına koşacağına ve aralarındaki sorunlara birlikte çözüm bulacaklarına, ani kararlardan sakınmaya ve hayatın güzelleşmesine alamet eder. Rüyayı gören kadın ise kendinden çok başkalarını düşünerek yaşamaya ve bu kimselerin açıklarını kapatarak hareket etmeye, buna ilaveten işlerinin yoluna gireceğine işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil göz görmek
Rüyada yeşil göz görmek, sevgi ve muhabbete yorumlanır. Kimi yorumcular huysuzluk- dinden uzaklaşma olarak tabir etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Gözlü Bebek Görmek hayatta en çok sevdiğiniz kişiyi kırdığınız anlamını taşır. Kişiliğinizin ya da sizin bazı yönleriniz şekilde görme biçiminiz. Kapalı hayal etmek gerçekleri yakınlığı önlemek temsil eder. Bir şeyi düşünmek ya da kabul etmek istemiyorsunuz.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
rüyada yeşil gözlü bebek görmek kıskançlığı, açgözlülüğü küstahlığı yansıtabilir. Bir durumu kıskançlıktan hoşlanmayan perspektiften gözlemleme. Rüyada yeşil gözlü bebek görmek sizin eğer hamileyseniz kız çocuğunuz olacağına delalet eder. Bebek görmek masumiyetin simgesi olarak kabul edilir. Rüyada yeşil gözlü bebek görmek kısmettir mutluluktur. Yeşil gözlü olması sizin rüyada bereketinizi gösterir. Rüyada kısmet vardır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil gözlü bebek doğurduğunu görmek, Korku aşırı davranış üzerine kurulu duruma ilişkin bakış açısı gözlemi temsil eder. Korkuyla sizi tüketen sorun ya da inandığınız şey tamamen dengesizdir. Yeşil rengi, kendi kendini ilgilendiren duruma ilişkin bakış açısı gözlemi temsil eder. Bir meseleyle ilgisi olduğunu fark ettiğiniz her şey. Her zaman bebek görmek fark ederek yorumlanır. Karşılıklı anlayış hakkındaki duyguları temsil edebilir. Karşılıklı kabul anlaşma. Alternatif olarak, dinlemenin önemini fark etme kendinizin bazı yönlerini kabul etme hakkındaki duyguları yansıtabilir. Ne kadar ciddi önemli bir şey olduğunu anlamak diyebiliriz. Yeşil, başkalarını daima inanç haline getirme girişiminizi temsil edebilir ya da başkalarını yanlış anlamalarına göre manipüle edebilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyasında yeşil göz gören kişinin, iş hayatında çok başarılı olacağına, istediği hayale kavuşacağı demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Kalemi Görmek
Rüyayı gören kişinin hak yolunda hayır işleri yapma niyetinde olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin Allah katında makbul ve sevap olan şeylerin gerçekleşmesine vesile olacağına, bu sayede kendini yaradana daha yakın hissederek, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına rivayet edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Kalemi Sürmek

Rüya sahibinin yasak ve günah olan şeylere asla mail etmeyeceğine, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine alamet eder. İnancı doğrultusunda yaşayan ve bunun dışına çıkmayan bir kimsenin varlığı ile tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Farı Sürmek

Bu rüya da yeşil göz kalemi sürmekle aynıdır ve aynı anlama gelecek şekilde açıklanır. Bir kişi eğer rüyasında gözüne yeşil göz farı sürdüğünü görürse o insan Allah’ın sevgili kulları arasına girmeyi başaracak güzel, temiz ve hayırlı girişimlerde bulunacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyada yeşil göz görmek zor durumlardan kurtulmaya, hasta kimseler için hastalığın dermanını bulmaya, hayırlı olayların yaşanacağına, kişinin sıkıntılarının sona ereceğine, kısmetli ve temiz işlere, ahlakı yüksek ve dini bütün insanlarla karşılaşmaya delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Görmek, Rüyada göz din ile ilgili yorumlanmaktadır. Rüyada göz görmek, ya da birçok göz görmek, kişinin sezgilerinin kuvvetli olmasına ve sezgilerinin yardımıyla bazı şeyleri önceden fark edebileceğine, birde salih ve çok dindar bir kişi olduğuna da işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Göz Görmek, Rüyada yeşil göz görmek, rüyaların en hayırlısı ve en makbul olanıdır. Çünkü kişinin bu gördüğü rüya ona dinen bir mesajdır. Kişinin neye hayali varsa, ne beklentisi varsa hepsinin gerçekliğine delalet eder. Hastalıklardan iyileşmeye, sıkıntılı ve çaresiz günleri geride bırakacağına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, küslerin barışarak, sevenlerin birleşmesine kadar her güzelliklere delalet eder. Yeşil Allah Resulü Hz. Muhammedin ( s.a.v ) en sevdiği renktir. Aynı zamanda bu yeşil gözü gören kişi rüya sahibi merhamet ve iman sahibi bir kişi olduğuna da delalettir. Kişinin Allah sevgisine ve Allah korkusuna da delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Gözlü Kadın Görmek, Bir kadının fedakar, cefakar olduğuna, kendini ve ailesini Allah'ına adadığını Allah yolunda dinini yaşadığı olarak yorumlanır. Dini inancı olan, imanı tam, terbiyeli, iffetli ve namuslu bir kadını yorumlar.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
İslami açıdan en hayırlı rüyalardan biri olarak kabul edilir ve kişinin olmasını istediği her şeye kavuşacağını müjdeler. Sağlık sorunları ile ilgili hiçbir problem kalmayacağını, işlerin büyüyerek devam edeceğini, gelirdeki artış nedeni ile de zengin bir hayat sürüleceğini bildirir. Evli kişilerde sadakat ve sevgi içinde süren evliliğin çok uzun yıllar devam edeceğine alamet eder. Her türlü sıkıntılı durumun son bulacağını muştulayan güzel bir rüyadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil göz görmek neye işarettir?

Rüyada yeşil göz gördüyseniz , hem sevgi hem de muhabbet olarak yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre , huysuzluk ve dinden uzaklaşma olarak tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil göz görmek, yeşil gözlü birini görmek iyidir çünkü yeşil renk huzur, sessizlik, sakinlik, huzur demektir ve rüyada yeşil renkli göze sahip birini görmek size huzur verecek biri ile tanışmaya işarettir. Rüyada yeşil gözlü olmak, yeşil gözlü olduğunu görmek, çevrenize, sevdiklerinize daha fazla huzur vermek, onları mutlu etmek için uğraştığınızı ve çabalarınızın takdir ile karşılandığını ifade eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada yeşil göz görmek salih bir kimseyle karşılaşacağınıza ve kalp gözü açık bir kimseden yardım alacağınıza yorumlanır. Rüyada yeşil gözlerinizin güzelleştiğini gördüyseniz, hidayete ereceğiniz, ilminizin artacağı ve önemli yerlere geleceğiniz şeklinde yorumlanır. Eğer yeni bir iş kurmayı ya da işinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız bu işin hayırlı olacağına işaret eder. Rüyasında yeşil göz görmek ise kişinin imanının kuvvetleneceğine, malının artacağının haberini verir. Rüyasında yeşil göze sürme çekildiğini görmek çocuk sahibi olmaya işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Farklı bir göz rengine sahip bir kişinin rüyasında yeşil ve güzel gözlerinin olduğunu görmesi hidayetinin, ilminin, rızkının ve basiretinin artacağına işarettir. Rüyada yeşil gören kişinin yanında hasta olan bir çocuğu yahut hanımı veya sevdiği bir kimsesi varsa hastalıktan iyileşir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Göz Renginin Yeşil Olduğunu Görmek

    Rüyada göz renginin yeşil olduğunu gören kişiyi büyük bir maddi kazanç bekliyor demektir. Bu kişi işinde yükselerek bir maaş zammı alabilir ya da kendisine miras kalabilir. Rüya sahibinin eline geçecek para her şekilde hayırlı ve helal bir kazanç olacaktır. Bu kazanç ile birlikte o kişi refaha kavuşacaktır.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 51 okuma
16 Ekim 2018 Rüya kategorisinde n.coli Rüyazede (924 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 28 okuma
+1 oy
6 yorum 8 okuma
14 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+1 oy
17 yorum 18 okuma
14 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+1 oy
8 yorum 19 okuma
13 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+1 oy
7 yorum 14 okuma
13 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+1 oy
19 yorum 38 okuma
13 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 36 okuma
13 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
0 oy
21 yorum 3 okuma
8 saat önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
0 oy
40 yorum 6 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+1 oy
30 yorum 7 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+1 oy
18 yorum 25 okuma
12 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+2 oy
40 yorum 35 okuma
14 Temmuz Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...