Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde
Ruyamda dugun gibi bir seyden cikmisiz. Disarida taksi bekliyoruz kuzenim, ben ve de bir akrabam ama kim oldugunu hatirlamiyorum. Yanimizda esyalarimiz var. Taksi geliyor, esyalari yerlestiriyor, akraba da oturuyor, ve bizi beklemeden surmeye basliyor taksici. Kuzene bagiriyorum gidiyor diye, taksici kafasini cevirmis bize bakarak surup gidiyor. Cok kiziyorum, kuzenin umrunda degil. Bu arada taksi cok eski. Eski pusku bir arkasi acik, parmakliklarla cevrilmis kamyonet gibi bir seyle eski evimize donuyoruz. Annem orda, acim ben diyorum kebap kaldi mi diye soruyorum. Hayir kalmadi diyor, kuzenime git patates surda, kizart getir yiyin diyor. Kuzenim de kizartmaya gidiyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 14 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+3 oy
0 yorum 34 okuma
+3 oy
0 yorum 38 okuma
+1 oy
3 yorum 64 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 30 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 57 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 58 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...