Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+4 oy
75 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda başta biriyle biri kavga ediyordu ben de kavgayla ilgili şeyler düşünüyordum. Bazen ayırmaya gider gibi oluyordum. Sonra kavga edenlerden birinin diğerini öldürdüğünü öğrendim meğer bunlar anlamla annemmiş. Annem anlamı öldürmüş ve cesedi parçalamış derisini falan soymuş.Ablam normalde zayıf bi insan annem ona hep kemiklerin çıkmış der rüyamda da cesedi için iyke söylüyordu.Ben kalp masajı falan yapmaya çalışıyordum.Bu rüyadan önce mi gördüm emin değilim ama ben bizim tavuklarimizdan yakalamaya çalışıyordum kesip yemek için normalde sakat tavugumuz yoktur ama rüyada sakat bi tavuk yakaliyordum ben onlarla uğraşırken babam geldi eve balık getirmiş böyle ben tam dusunuyordum ailem çok mutlu diye babam genelde boyle şeyler yapmaz beni bayağı mutlu ediyor rüyamda. Hayır olur inşAllah

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 65 okuma
+4 oy
2 yorum 17 okuma
30 Mayıs Rüya kategorisinde Leyla yazdı
+7 oy
2 yorum 272 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Tubi yazdı
+4 oy
1 yorum 25 okuma
29 Haziran İstihare kategorisinde Mila Rüyazede (100 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 29 okuma
15 Nisan Rüya kategorisinde Bilge yazdı
+2 oy
0 yorum 34 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
4 Şubat Rüya kategorisinde Gülistan manaz yazdı
+4 oy
2 yorum 41 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.1k düş-ünce

1.8k üye

62 Aktif
8 Üye ve 54 misafir
Bugün : 6708
Dün : 19264
Toplam : 9424318
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 382 e
  2. Rüya Tabircisi - 303 e
  3. Karga - 253 e
  4. Likya - 202 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 107 e
  7. Eyja - 83 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...