Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
95 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bir erkekle evlenmek için hazırlık yapıyorum kuaföre gidiyorum sacimi yaptırdım eve gidiyorum evde amcam yemek başında elini öpüyorum orda herkesi ama o ev eski oturduğumuz yerde sonra saçıma bakıyorum saçım yarım kalmış tekrar yaptıracağım diyorum damat o ara geliyor boylu bir erkek takım elbiseli ama geç geliyor ailesi ilgili sorun olmuş kavga etmişler sanirim sonra eve gidiyoruz damat ile ben gerdeğe girmiyorum iki üç gün saten oda sormuyor ya abisi geliyor yada birileri bende sonra eşimin nereli olduğunu şüphe ediyorum babam nasıl verdi bu kişiye diye sonra bakıyorum karaman yazıyor il olarak sonra yakınlaşmak istiyorum oturuyp ama fırsat olmuyor .sonra bir aile onun sanırım kalabalık birileri bunlar bana oradakiler etrafı yikamami söylüyor bende seve seve yapıyorum yaparken zevk alıyorum o işten kendimi de isliyorum.

Sonra bir yürüyüş mu ne varmış ben elime karpuz almışım oraya vereceğim ama bir parti yürüyüşü ben yanlış partiye gitmişim oradan çıkıp insanların arasından geçip karpuzu taşıyorum çok ağır hemde sonra pazara gidiyorum kardeşimi gorursem taşıyalım
Beraber diye oda yok orda eve götürüyorum mahallede Zübeyde abla ile karşılaştum bunu birine verelim dedim yada dağıtalim içini açtım bana kötü geldi rengi sonra Zübeyde abla onu sevdi tadı da iyimis dedi yediler yarısını ..

1 yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (96.9k puan)
Yeni bir başlangıç yapmaya başlamışsınız ya da çok yakınsınız. Bu yeni başlangıçta bazı yakınlarınızın desteğini alacaksınız. Sizin beğenmediğiniz şeylerin bazılarının aslında iyi olduğunu görmüşsünüz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 7 okuma
14 Ekim 2018 Rüya kategorisinde n.coli yazdı
+3 oy
1 yorum 50 okuma
9 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Ashaf. yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
+4 oy
1 yorum 23 okuma
13 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
22 Ocak Rüya kategorisinde Mehmet yazdı
+3 oy
0 yorum 27 okuma
29 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 22 okuma
2 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Nazlı01 Rüyazede (191 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Cloud yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Namelessemily Rüyazede (221 puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...