Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+10 oy
71 okuma
~Angel~ Rüya kategorisinde Karabasan (800 puan)  
Ben yine yatmadan önce Allah'a dua etmiştim. (Hoşlandığım kişinin ismi Ali diyelim) Allah'ım Ali ile bu sene ilişkimiz başlıcak mı bana rüyamda bi işaret ver diye dua etmiştim. Ben liseye başlıcam bu sene rüyamda da liseye başlamıştım. Ders başlıcaktı ders için bazı şeyler yazıcaktık kağıta sonra hemen kağıt kopardım kare şekillere bölmüştüm. Elimde tutuyordum kare şeklinde kağıtları ve yanımda ortaokulda ki arkadaşlarım vardı .Ama evdeydim dayımla yengemin evi evden çıktım merdivenler vardı. Gerçektede öyle. Ama evden çıktığımda başka bi yerdeydim hiç görmediğim bir yer ortaokul arkadaşlarım vardı yine. Sonra sahne değişti açık bir mekandaydık dışardayık daha doğrusu  biz oraya ulaştığımız da hoca gelmişti. Hoca kadın bu ara ve elinde cetvel vardı. Siyahtı elbisesi tamamen ve üstünde ceket vardı o da siyahtı ve sarışındı ayrıca saçı topuzdu.Bize derse geç kaldınız diye kızıyordu. Bizde ama ödevi yaptık falan diyoduk. Sonra sahne değişti. Benim üstümde  okulumun beden kıyafeti vardı. Olduğumuz mekanı daha önce hiç görmedim ama. Bi erkeği takip ediyordum hızlı yürüyerek sonra karşıma hoşlandığım kişi çıktı yanında da arkadaşı vardı. Ben sağa  çekildim ama önüme geçti gülerek sonra sola çekildim yine önüme geçti. Sonra yanında ki arkadaşı kayboldu ve kolumdan tutup beni yanına çekti koruyarak sanki beni birisinden koruyordu o takip ettiğim çocuk geçti o o hareketi yaparken. Bu olayı gerçekte yaşamıştım belki özlediğim için olmuştur ama farklısı hemen anlatıyım. Ben ve iki arkadaşım koridorda yürüyorduk. Oda karşımıza çıktı. Ben ona bakıyodum. Onun yüzü ise aşağı doğru bakıyordu ama gülüyordu. Sonra birden yanıma geldi bana doğru korkutacak şekilde adım attı irkildim biraz bakıştık ve yeniden aynı şeyi yaptı yine korktum. O gülüyordu ama ben gülmeden onun suratına bakıyordum şaşkındım çünkü. Sonra gülerek gitti. Arkası dönükken bile hala gülüyordu. Ben ise arkasından öylece baka kaldım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+5 oy
eirene Karabasan (800 puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Lisedeyken ben de sürekli platoniğimi rüyamda göreyim diye türlü türlü şeyler denerdim :) Görürdüm de fakat hiç birinin bir anlamı olmadı. Rüyalarımda elinde yüzükle beni beklediğini, beni takip ettiğini, vs. neler neler gördüm de hiç biri çıkmadı :) Sonra gerçeklerle yüzleştiğinde de kalbi kırılıyor insanın :) Böyle rüyaları görmek istediğin için görüyorsun. Sıradan bir okul gününü hayal etmişsin onun da içinde bulunduğu. Böyle rüyalara pek itimat etme derim ben :)
~Angel~ Karabasan (800 puan)  
Tamam sağolun :)
~Angel~ Karabasan (800 puan)  
Tamam teşekkürler :)
+1 oy
~Angel~ Karabasan (800 puan)  
Lütfen düşüncelerinizi belirtin. İçinizden geçenleri yazın. Bu konularda çok iyi olmanıza gerek yok :)
+1 oy
eirene Karabasan (800 puan)  
Duymak istediğin bu değildi ama flört, platonik rüyalarının tamamına yakını bilinçaltı rüyası :) Burda pek kimse yorum yapmıyor böyle rüyalara. Bana sorarsan bu kadar karmaşıklaştırmanın anlamı yok, hoşlanıyorsan belli et. O da hoşlanıyorsa zaten mesajı alır :)

İlgili rüyalar

+5 oy
3 yorum 60 okuma
+5 oy
1 yorum 48 okuma
+9 oy
2 yorum 59 okuma
+5 oy
1 yorum 63 okuma
Zeynepgkdg_ 13 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Zeynepgkdg_ Karabasan (800 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...