Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
40 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (136 puan)
Merhaba. Yaklaşık 15 dk önce bir rüya gördüm sabah ezaniyla birlikte uyandım. Rüyamda gece annem kardesim ben ve bikac kişi kaybolmuş bir çocuğu arıyoruz. Bizimle beraber arayan kisilerde 4 gün önce çocuklarını kaybetti. Aradıgımız da oydu zaten. Sonra eve girmeye çalışırken gerçek hayatta ölmüş babannem çıkıyor karşıma ve bana seni de bekliyorum diyo. Daha sonra da cine dönüştü. O an da sabah ezaniyla uyandim. Lütfen ruyami yorumlayiniz. Ben panik atak hastasiyim. Bunu çok kafaya takarım hocam lütfen

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 12 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
26 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Sena yazdı
0 oy
0 yorum 31 okuma
+2 oy
0 yorum 15 okuma
13 Mart 2018 Rüya kategorisinde zz yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
16 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Öznur yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 13 okuma
8 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Ertuğrul yılmaz yazdı
+2 oy
0 yorum 45 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...