Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
73 okuma
Rüya kategorisinde
Merhabalar ben 26 yaşında bekar bir kızım. Rüyamda hamileydim doğurmak üzereydim ve bi çocuk doğurmuşum önceden bi hafta sonrası ikinciyi doğurmak üzereyim. Bi yere gidiyorum gittiğim yerde tarkanın konseri varmış. Orda bi kadınla karşılaşıyorum çocuğu var onun da ama engelli pipetle falan bişeyler içiriyolar nasıl üzülüyorum diyorum allahım sana şükürler olsun ki benim çocuklarım sağlıklılar. Sonra farkında olmadan o çocuğun içtiği bardaktan içiyorum farkına varınca içmeseydim keşke diyorum. Sonra utanıyorum böyle bi düşünceye girdiğim için çocuk sonuçta o da diyorum. Sonra tarkan yanımda beliriyo kıyamet gibi kalabalık sahneye çıkıyoruz beraber şarkılar söylüyo eğleniyoruz falan sonra konser bitiyo gidicem artık tarkan bana diyo ki bugün çok eğlendik sana hatıra olsun diye bi hediye aldım ama bunu hep tak çıkarma bi çıkarıyo ki bilezik ama baya kalın ortasında da mor bi taş var sümbül taşı bu diyo aynısının yüzüğü de var ben çok mahcup oluyorm alamam bunu takamam ben diyorum ben eşofmanla gezen bi kızım nasıl takayım böyle ağır şeyleri diyorum zorluyo beni alıyorum sonra doğum yapıyorum ve çok kolay bi doğum oluyo hiç zorlanmıyorum sonra da uyandım yorumlarsanız çok sevinirim..

1 yorum

0 oy
Rüya Ustası (46.3k puan)
Çok güzel şeyler yaşıyorsunuz ve  bilinçaltınız bu konuda size destek veriyor. Belki büyük projeye başlıyorsunuz ya da hayatınızda yeni bir sayfa açılıyor. Her şeyin sizin için olumlu olacağı bir döneme giriyorsunuz. Ufak tefek utanmalarınız çekinmeleriniz olsa da kendinizi mutlu hissettiğiniz bir dönem.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 10 okuma
+2 oy
0 yorum 26 okuma
12 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Esmanur yazdı
+5 oy
0 yorum 26 okuma
11 Temmuz 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 19 okuma
8 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
17 saat önce Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (874 puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 9 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde şule Karabasan (-318 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde gokbaray Rüyazede (140 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 33 okuma
19 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...