Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
2 okuma
Rüya kategorisinde
yeniden gösterildi
Rüyalarımda devamlı çocuk görüyorum. Bu çocukları bazen kendi çocuğum olarak görüyorum bazen de yardıma muhtaç olanlar şeklinde. Çocuklara bakmam gerekiyormuş ama çoğu zaman onları taşımakta bile zorlanıyorum. En son rüyamda ise evime bir kedi giriyordu ve yaşamaya başlıyordu. Bir süre geçtikten sonra huysuzlanmaya ve hareketlenmeye başladı. Ona yemek vermediğimi fark edip hemen üst kattan mama almaya çıktım. Mama vermeye çalışırken de hareketlenince korkup yere düşürdüm mamayı. Yemesi için bir de üzüm koydum, bunu neden yaptığımı anlamadım. Daha sonra evime dil kursundan bir arkadaşım ve çocukluktan iki arkadaşım geldi, biriyle samimiyiz fakat diğerinin şu an beni hatıradıını bile ddüşünmüyorum. Onların ardından eve başka insanlar da geldi. Rüyamda hatırlamadığım bir yer var. Kedi, 4-5 yaşlarında, zayıf sarışın bir kız çocuğuna dönüştü. Üstelik annesi babası onu bırakmış. Aramızda çok kuvvetli bir bağ oluştu. Onun beni çok sevdiğini hissediyordum ve ben de onu çok seviyordum. Daha sonra misafirlerden biri gelmesinin  sebebi olarak bir çocuğu izinsizce alıkoymamdan kaynaklandığını söyledi. Ben de çocugu yanlarına getirerek ailesinin onu bıraktıgını ve bırbırımzı sevdıgımızı anlatmaya basladım Bunu yaparken de hungur hungur aglıyordum. Anlattıktan sonra da cocugun artık benımle kalacagınn farkındaydım ama resmi islemleri nasıl halledebilecegımı dusunuyordum. Cunku 21 yasındayım ve unıversite okuyorum. Simdiden tesekkur ederim size...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 15 okuma
0 oy
0 yorum 13 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
+2 oy
0 yorum 17 okuma
26 Aralık 2017 Rüya kategorisinde damla yazdı
+4 oy
1 yorum 36 okuma
3 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Efsane yazdı
+4 oy
1 yorum 9 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde Recep yazdı
+5 oy
1 yorum 38 okuma
+3 oy
1 yorum 69 okuma
30 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Jyotish Rüyazede (320 puan) yazdı
0 oy
1 yorum 10 okuma
22 Nisan Tabir kategorisinde SSDGN Karabasan (-90 puan) yazdı
+3 oy
3 yorum 34 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.6k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...