Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
136 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda önce tanıdığım kişinin evini görmüştüm tesadüfen sonra bi anda onunla onun evine gittimi gördüm onunla sevismeye basladik iç camasirimi cikarmis ilişkiye girmişiz  sonra bi anda annem çıktı ortaya bizim yattimiz yatagin yanjndan balkona geçti yatagin yan tarafında yerde kırmızı iç camasirim ve icersinde bi miktar kan vardı bakirelik kanı annem gördü siz ileri gitmissiniz dedi yani anladı birlikte oldumuzu sonra arkasına bakmadan balkona çıktı annem bende yatakta çocuğa bakarak ben neden böyle bişey yaptım ilerde evenemicem kimse evlenmez bu şekilde benle diye düşünürken uyandım (tanıdığım kişi hiç sevmedigim bir erkek adı da adem daha önce bana kötü niyetle yaklaştı arkadaşlığı kestim hiç sevmem o kişiyi ama neden böyle rüyamda gördüm bilmiyorum)

1 yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (41k puan)
Hoşunuza gitmediği halde bir şey yapmışsınız ve buna şahit olanlar var. Bu durumun ortaya çıkması da sizde pişmanlık duygusu yaratmış sanki.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
+2 oy
0 yorum 10 okuma
4 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 26 okuma
12 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde dimple35 Rüyakar (680 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 21 okuma
15 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimple35 Rüyakar (680 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 89 okuma
29 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 78 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma
0 oy
0 yorum 9 okuma
8 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Arzu yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
17 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma
30 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Hülya Duran yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
17 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde × yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...