Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+2 oy
31 okuma
Rüya kategorisinde
aranız bozuk ayrılmak için buluşuyoruz beni arabayla alıyor sonra konuşuyoruz ve barışıyoruz beni öpüyor. beraber bi düğüne gidiyoruz o düğüne gidiyor hediyesini vermek için ben ise onu arabada bekliyorum kucağıma bi çocuk veriyor ve beraber yola devam ediyoruz sonra zeytin ağaçlarının olduğu bi alana gidiyoruz akrabalarımdan da bazıları orada piknik gibi birey yapıyoruz ben bi köpek besliyorum köpek bana kendini sevdiriyor falan o sırada erkek arkadaşım da yanımda bi ara baykuş falan da gördüm sürekli de onu görüyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
22 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
+2 oy
0 yorum 3 okuma
+2 oy
0 yorum 24 okuma
22 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Elif yazdı
+3 oy
1 yorum 89 okuma
29 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 18 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 11 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...