Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde
yeniden kategorilendirildi
Rüyamda bol köpüklu Türk Kahvesi yapıyordum çok yapiyordum ablam icti ve cokul beğendi sonra biyerde otururken bitane at bacağımin  üstüne bastı ve gitti sonra baktığımda diz kapagimin üstü ve diger bacağımin da ayagimin biraz üstünden yaralandığını gördüm sonra yokuş asağı bi yolda oturuyordum yanımda iki kadın vardı aslında taniyOrdum ama hatırlamıyorum kim olduklarını sonra ordan kalkıp biraz aşağı gelecektim basım döndü tekrar oturdum ama sanki herkes bana bi değişik bakıyor davraniyordu sonra ordan kalkıp aşağıya doğru inerken asagidanda okuldan tanıdığım ama samimi olmadığım öğrenciler geliyordu sonra biri bnm yanıma geldi dolaylı yoldan bna ilanı aşk etti ama bn onu sevmiyorum başka birini seviyorum

1 yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Bir ilişki durumu yaşıyorsunuz ya da istiyorsunuz. Bunun eksikliği ile ilgili metaforlar var rüyanızda. Tam istediğiniz şeyler olmuyor sanki.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 19 okuma
8 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Özi yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
5 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Prenses yazdı
0 oy
0 yorum 26 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
0 oy
0 yorum 32 okuma
+2 oy
1 yorum 22 okuma
12 Eylül 2017 Rüya kategorisinde İrem yazdı
+4 oy
1 yorum 14 okuma
3 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
24 Şubat Tabir kategorisinde Beyza yazdı
+1 oy
0 yorum 14 okuma
5 Temmuz 2018 İstihare kategorisinde Elif yazdı
0 oy
0 yorum 34 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 36 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...