Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
Rüyamda dedemlerdeyim. Dedem kuzenimle yanyana oturmuş. Ben bir kitap arıyorum tercüme kitabı. Yeşil renkteymiş. Birini buluyorum o değil diyorlar. Birini daha çıkarıyorum biraz eski, çok açık yeşil, hatta yeşil dahi değil. Kuzenim evet diyor. Veriyorum onu kuzene ama aklımda biri daha var yemyeşil olan. Arıyorum, dedem diyor ki amcanlar onu daha yeni almıştı, götürdüler onu kendileriyle. Sonra annemle babamı görüyorum. Dedem canlı ama onu gömmeye gideceğiz. Uçakla gidecekmişiz. Öteki kuzen arabayla gelicek, bir kısım akraba onun arabasıyla gidecek. Babam kızgın, gecikecez, nerede bu diye söyleniyor. Annem de diyor ki valla bizim koltuklar açılacak güvenli olacak anlamında, biz rahatız. Sonra ben tek başımayım. Etrafta ölüler var yerde uzanmışlar. Dedemi görüyorum, o da yerde uzanmış çıplak üst tarafı, yüzünde yara var kırmızı kanlı. Arapça dua okuyordu gözleri açık.  Korktum ve uyandım. Dini inancım yok.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
3 yorum 64 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
26 Ocak 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 42 okuma
15 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 57 okuma
9 Haziran 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
+3 oy
0 yorum 38 okuma
+2 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
1 yorum 11 okuma
21 Mart Rüya kategorisinde Chieftain yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
15 Mart Rüya kategorisinde Ela yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...