Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
39 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bir evdeyiz. Bizim evimiz güya. Yengem ve kuzenlerim - amcamın çocukları geliyor yanlarında da dayımın boşandığı eşi. Bu kadın, Esra kuzenimin eşi rüyamda. Ben kızkardeşimle mi ne kavga etmişim, annem bunu hemen kapının önünde onlara anlatıyor. Esra da diyor ki, "ben de Gülçinle (benimle) aynı evde yaşamak istemem". Sonra salondayız, kuzenimle oturuyorum. Ben çok sinirliyim, sürekli bağırarak konuşuyorum. Hakaret etmişim galiba Esra içerde ağlıyor, yengemle kuzenlerden biri içerde onunla. Ben salondaki kuzenime "ya ben bunu sadece yeğenimin doğum gününde gördüm, 2 saat yanyana oturduk o kadar, ne kötülüğümü gördü de beni aşağılamaya kalkıyor" dedim. Kuzenim şaşırdı, bu kadar da olmaz ki dedi. Sonra annem galiba yengeme anlatıyor, o kadına ne kadar iyilik yaptık, falan filan, Gülçin şöyle iyidir böyle haklıdır gibisinden şeyler söylüyor. Sonra dışardayım, evden çıkan bir adam bana ofis nerde diye soruyor, ben kapıya kadar yürüyorum, o bir dakika diyor bir yerin kapısını çalıyor, evet doğru orası diyorum. Tamam o zaman diyor. Eve dönerken annem arkamdan bağırıyor, neden o kelimeyi kullandın diyor, ben mi kullandım o kelimeyi, yeter diye sinirleniyorum. Yürümeye devam ediyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
3 yorum 64 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
22 Eylül 2017 Rüya kategorisinde azely Rüyazede (66 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
5 Kasım 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 16 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Çiçek yazdı
+6 oy
1 yorum 31 okuma
+2 oy
1 yorum 45 okuma
+3 oy
1 yorum 25 okuma
0 oy
0 yorum 14 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+2 oy
0 yorum 19 okuma
+3 oy
0 yorum 34 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...