Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+4 oy
75 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda daha önce televizyondan ve internetten izlediğim ve çok sevdiğim ama gerçek hayatta tanımadığım birini gördüm, daha önce hiç görmediğim mekanlarda geçiyordu. Rüyada tanıştık, beraber bir zorluk atlattık sonra aşık olduk ve beraber yaşamaya başladık, arada bir olay oldu ne olduğunu hatırlamıyorum ama ondan sonra televizyonda ölüm haberini aldım ve ölmeden karnındaki çocuğu kurtardıklarını gördüm, bunun ardından yıkıldım ve uyandım ama uyandığımda bu hisleri gerçekten yaşamaya devam ediyordum ve 2-3 gündür kendimi çok kötü hissediyorum, 19 yaşındayım daha önce evlenmedim ve çocuğum olmadı ama gerçekten hayatımda bu kişiler varmış ve bu olaylar yaşanmış gibi hissediyorum. Bunu neye yorabiliriz?

1 yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Yakın biri tarafından büyük bir sıkıntıya göğüs germek zorunda kalmışsınız. Biraz da etkilenmişsiniz bu durumlardan.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 40 okuma
+1 oy
0 yorum 5 okuma
16 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Öznur yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
0 oy
0 yorum 31 okuma
+3 oy
0 yorum 30 okuma
30 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 28 okuma
17 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
13 Mart 2018 Rüya kategorisinde zz yazdı
+2 oy
0 yorum 45 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...