Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
316 okuma
marsinkizi Rüya kategorisinde Karabasan (866 puan)  
Rüyamda bi deniz kenarındaydım sanırım birileri beni izliyordu, kuma basıyordum kum sıcaktı ama rahatsız etmiyordu, ben birilerinin yanına gittim ama kim olduğunu çıkaramadım, üstümde mayo vardı ve boynumda iki altın kolye, boynumdaki kolyelerden biri gerdanimda digerinin ucu ensemdeydi, arkalı önlü iki ayrı kolyeydi, kumda kaya kaya oynuyordum, sonra karşıma eski mezun olduğum liseden bir çocuk geldi dans etti gitti, ben izlendiğimin farkındaydım arkadaki çadırdaki kişiler tarafından ama kumda oynuyordum hala ve deniz ayaklarıma vuruyordu,


başka bir bölümde ise köydeydim ve akrabalar vardı, üst bahçede eski sevdiğim çocuk ve arkadaşları vardı, sanki orda derslik gibi bir şey vardı ve ben ordan çıkınca onları gördüm, ordan geçerek kendi bahçemize geldim, çok havalı geçtim diye düşündüm, hava çok güzel aydınlık, güneşliydi, etraf yemyeşildi sonra evime yol alırken etrafta oturakta akrabalar vardı, peşime iki küçük süs köpeği takıldı, normalde de köpekten korktuğumdan koşmaya başladım, biri bembeyaz biri sütlü kahve ve beyazdi :D sonra bir şey yapmadılar bana bıraktılar peşimi ben eve girdim ve uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (184k puan)  
Rüyada günlük güneşli hava görmek zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, kendi kaderi dışında, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına delalet eder.
+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (184k puan)  
Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.
+1 oy
RuyAra Rüya Bilgesi (184k puan)  
Rüyada günlük güneşli hava görmek mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına yorumlanır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, çok mutlu olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden fayda göreceğine, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

İlgili rüyalar

+4 oy
44 yorum 307 okuma
Sonbahar 15 Haziran 2020 Tabir kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (299k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 87 okuma
Btl 13 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Btl Karabasan (954 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 67 okuma
25 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Serkan ozbaydar   yazdı
+7 oy
3 yorum 63 okuma
19 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı
+5 oy
100 yorum 591 okuma
mustafaharputi 23 Haziran 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 53 okuma
Yaren1989 8 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 60 okuma
Busraa44 9 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Busraa44 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 141 okuma
4 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Serra   yazdı
+2 oy
1 yorum 27 okuma
Önay Akın 9 Haziran Rüya kategorisinde Önay Akın Rüyazede (1.0k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...