Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
41 okuma
mustafaharputi Durugörü kategorisinde Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
yeniden kategorilendirildi
yeni ilişkilerde bu konu çok merak uyandırıyor kişiler birbirinin burcunu merak ederler. peki burçlara göre anlaşabilirlermi. yorumlarda

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
 
En İyi Yorum
1- Akrep Kadını – Yengeç Erkeği

Yengeç erkeği en evcimen erkek burçlarındandır. Yardımsever, çalışkan ve karısına değer veren yengeç burcu dişiliğin simgesi olan akrep burcu ile şaşılacak derecede iyi anlaşır. Şaşılacak derece diyorum çünkü akrep burcu ile anlaşmak gerçekten hiç de kolay değildir. Akrep ve Yengeç aynı gruba yani su grubuna dahildir. Aşk ve ilgiye muhtaç olan yengeç erkeğinin duygularını akrep kadını ustalıkla tatmin eder. Mükemmel bir kocadır. Evin lideri akrep kadını olabilir. Sevgi dolu bir babadır. Dürüsttür. Birlikte çok eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
2- Koç Kadın – Kova Erkeği

Kova erkeği koç kadınını elde etmek için şaşırtıcı şeyler yapabilir. Kova erkeğinin ev idaresi ve çocuk bakımı konusundaki problemleri anlama kapasitesi kıttır. Ancak bunun yanında dünya sorunlarına aklını yorabilecek kadar global düşünür. Koç kadını tavırlarıyla onu kolayca kendine çekebilir. İkisi de özgürlüklerine düşkündür ama birbirlerini kazanmak için bu özgürlüklerini bir süreliğine bile olsa ertelerler. Birlikte çok çılgıncı şeyler yapabilirler. Yan yana oldukları her an zamanın kahkahalarla geçmesini sağlayacaktır. İkisi de biraz sıra dışıdır ancak ilişkide kimliklerini kaybetmemek için sıradanlaşabilirler de.
+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
3- Yay Kadını – Aslan Erkeği

Aslan yay’ın tutkusunu açığa çıkaracak anahtarı elinde tutar. Dürüstlük ve açık sözlülüğün, özgürlüğün beraberinde gelir yay-aslan ilişkisi. İkisi de maceracıdır ve zorluklara kolay kolay yenilmezler.  İkisi de sosyaldir. Bu ilişkide iki tarafta birbirine hayrandır. Çiftler birbirlerinin hatalarını görmezden gelebilir. Aslan erkeği yay kadınına evet dedirtmek için her şeyi yapabilir. Yay kadınının ara sıra ipleri aslana vermesi ve onun güç, liderlik duygularını tatmin etmesi gerekir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
4- Başak Kadını – Balık Erkeği

Balık burcu bildiğiniz gibi en duygusal burçlardandır. Bu nedenle onla yaşanan her ilişki duygusal olacaktır şüphesiz. Evcimen olan başak kadını en iyi annelerden biridir. Balık erkeği ise duygusallığı, babacanlığı, korumacılığı ile çok iyi bir aile babasıdır. İkisi birlikte çok sade ve uyumlu bir ilişki yaşayabilir. Balık sinirlendiğinde başak alttan almasını bilir. Balık her kavgayı uzatmaz ve başak kadınının gönlünü almasını becerir.
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
5- Boğa Kadını – Oğlak Erkeği

Kadını için herkese meydan okur oğlak burcu. İlişkinin sağlığı için çok az konuşur. Titiz, düzenli ve çok sabırlıdır. Uğraşmaya ve kazanmaya değecek bir erkektir oğlak erkeği. Boğa kadını oğlak erkeğinin tüm karamsar duygularını yenmesine yardım eder. Saygı görmek ister oğlak erkeği.  Güvenliğinize çok önem verir. Sizi kırmamak için elinden geleni yapar ve ayrılık lafı onun ağzından çıkmayacaktır.

İlgili rüyalar

+5 oy
6 yorum 45 okuma
mustafaharputi 29 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+8 oy
16 yorum 201 okuma
+4 oy
8 yorum 55 okuma
mustafaharputi 9 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 34 okuma
mustafaharputi 8 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+4 oy
13 yorum 95 okuma
mustafaharputi 8 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 40 okuma
mustafaharputi 8 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+5 oy
12 yorum 94 okuma
mustafaharputi 8 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+11 oy
13 yorum 136 okuma
Sonbahar 19 Mayıs 2020 Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (292k puan)   yazdı
+12 oy
26 yorum 364 okuma
+3 oy
12 yorum 62 okuma
+6 oy
12 yorum 95 okuma
Sonbahar 25 Mayıs 2020 Bilgi kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (292k puan)   yazdı
+17 oy
11 yorum 91 okuma
mustafaharputi 20 Ağustos 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 58 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (29.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...