Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (66 puan)
Rüyamda kuzenim sırt çantasını bizde unutmuş, günlerdir bizde. Ben de sonunda açıyorum çantayı içinde bir kaç abur cubur var, bazılarını açıyorum. Sonra bir defter var, yeni alınmış, üzerinde kuzenimin lisede çekilmiş fotoğrafı var, içinde kuzenim ve iki arkadaşının sadece gövdeleri resim çektiriyorlar - yanyana duruyorlar, sonra sarılıyorlar falan, sonra da donuyorlar resim gibi. (yüzleri, kafaları yok, 3ü de elbise giymiş, elbiselerden biri çok çirkin, hatırlayamıyorum sahibini fakat herzaman böyle çirkin giyinir zaten diye düşünüyorum). Defterin üzerini okumaya çalışıyorum, maor diye birşey yazılmış. Master için mi yapmış bu defteri acaba gibisinden düşünceler geçiyor aklımdan. Defteri çantaya geri koymak istiyorum ama annesi defteri alıyor elimden ve gidiyor. Sonra kuzenime mesaj atıyorum, ne zaman geleceksin, biz bazı şeyleri açtık da, gel götür çantanı diyorum. Açtığınız aburcuburlar birbirlerine yapışmış evet diyor. Sonra gidip bir çanta alıyorum, sırt çantası, guya herşey bunun içinde götürüp kuzenime vericem. Gidiyorum iki ülkücü yerde ney falan çalıyor. Ben açtığım herşeyin yenisini aldım diyorum bu çantada. Tamam, teşekkür ederiz diyorlar. CDin varsa ver senin için çalalım diyorlar karşılılk olarak. Yok diyorum benim kasetim. Kaset istemez yahu, sevdiğin şarkı varsa söyle çalalım diyor. Uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 39 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
5 Kasım 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
3 yorum 64 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde Nesrinnnnn yazdı
+5 oy
0 yorum 18 okuma
21 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Emre Rüyakar (848 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde Salih yazdı
+1 oy
0 yorum 3 okuma
6 Şubat Rüya kategorisinde Sezgin yazdı
+1 oy
0 yorum 45 okuma
1 Şubat 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde hikaye Rüyazede (32 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...