Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+3 oy
29 okuma
Rüya kategorisinde
iyi günler
rüyamda çok sakin bir pazardan geçiyorum. evime yürüyorum. (ama gerçekte evim o rüyada yürüdüğüm istikamette değil) elimde ufak bi-iki poşet var. kimse bağırmıyor, kalabalık yok. adeta huzur akıyo... o sıra gözlerim bi tezgahtaki muzlara çarpıyor. muzlar, olgun diye geçen hafif kararmış muzlar. fiyatına bakıyorum 5 lira. neyse diyip satın almaktan vazgeçiyorum. ilerde başka bir tezgahta daha muza rastlıyorum bunlar da kararmış ve bunlardan da vazgeçiyorum ama içlerinde kararmamış bi salkım da var. bunların da fiyatı 5 lira. az ilerledikten sonra "acaba o sağlamları alsamıydım?" diye düşünüyorum ve rüya bitiyo.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 17 okuma
11 Haziran Rüya kategorisinde Gulsahoz Rüyazede (140 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 16 okuma
15 Haziran Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
23 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Selen yazdı
0 oy
0 yorum 21 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (55.6k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.9k rüya

5.8k yorum

4k düş-ünce

1.6k üye

55 Aktif
8 Üye ve 47 misafir
Bugün : 4595
Dün : 19340
Toplam : 8851749
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 272 e
  2. Karga - 172 e
  3. Likya - 85 e
  4. Rüya Tabircisi - 76 e
  5. Liz - 52 e
  6. Simge - 47 e
  7. sonsuz - 42 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...