Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
28 okuma
Rüya kategorisinde
iyi günler
rüyamda çok sakin bir pazardan geçiyorum. evime yürüyorum. (ama gerçekte evim o rüyada yürüdüğüm istikamette değil) elimde ufak bi-iki poşet var. kimse bağırmıyor, kalabalık yok. adeta huzur akıyo... o sıra gözlerim bi tezgahtaki muzlara çarpıyor. muzlar, olgun diye geçen hafif kararmış muzlar. fiyatına bakıyorum 5 lira. neyse diyip satın almaktan vazgeçiyorum. ilerde başka bir tezgahta daha muza rastlıyorum bunlar da kararmış ve bunlardan da vazgeçiyorum ama içlerinde kararmamış bi salkım da var. bunların da fiyatı 5 lira. az ilerledikten sonra "acaba o sağlamları alsamıydım?" diye düşünüyorum ve rüya bitiyo.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 21 okuma
23 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Selen yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
Muz
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...