Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda tatil köyü gibi bir yerdeyiz dört arkadasimla böyle deniz var üzerinde iskele oradan aşağıya atlayıp yüzüyor millet, sonra  denizin ortasına dev bir karetta karetta gelmiş herkes sudan çıkıyor kaçıyor biz iskeledeyiz izliyoruz görmüyoruz kaplumbağayı ama soruyoruz insanlar baya panik dev yani kocaman, ve bir yumurtluyor yavruları tüm tatil beldesini sarıyor böyle akın akın insanların üzerini falan kaplıyor benim de kiyafetlerimin içine falan giriyor, herkes odalarına çıkıp eşyalarını toplayıp kaçıyor beldeden bir bir, bizde kaçmaya çalışıyoruz. İçimizden bir arkadaşımız bizimle gelmiyor ama ben onları oyalarım siz kaçın falan diyor sonra biz üçümüz ailelerimizin yanına geliyoruz hepsi bir arada, onlarla otururken bir plan yapıp üçümüz evden kaçıyoruz nedense, bilmedigimiz bir eve falan giriyoruz kalabalık bir aile ama iyi karşılıyorlar, evin annesi ilk önce bizi istemese de sonra eşi ve çocukları gelince ses etmiyor, bir çok çocuğu var kadın genç eşi yaşlı, her yaştan çocuğu var kadının. kocasinin elinde bir yavru köpek bir de kedi var sürekli benim yakınımda tutuyor. Ben de nazikçe birkaç kez seviyorum. Küçük bir kızları var bir de, bana sarılıyor surekli benim ellerimi tutup "çok güzelsin ama.. diyip devaminda garip bir şey söylüyor.  sonra bizi arabalarıyla götürüyorlar. Polisler, ailelerimiz falan bizi arıyorlar, sonra yakalaniyoruz ama bizi arabasına alanlar çantalarımızı karıştırmış oluyorlar beğendikleri şeyleri kendilerine saklıyorlar bunu fark ediyorum ve eşyalarimi geri alıyorum onlar bana bakarken yolun ortasında arkada devriye arabaları,bizimkiler, bizim bindiğimiz araba insanlar vs herkes sokakta.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 42 okuma
4 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Serra yazdı
+5 oy
1 yorum 19 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (360 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 11 okuma
13 Temmuz Rüya kategorisinde Bibliophiles Rüyazede (87 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 60 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-5,159 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
19 Nisan Rüya kategorisinde Oktay yazdı
+5 oy
1 yorum 75 okuma
+3 oy
1 yorum 8 okuma
25 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 15 okuma
31 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 22 okuma
8 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (119k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Karabasan (-3,011 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 18 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Selin1 Rüyazede (94 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.8k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

98 Aktif
12 Üye ve 86 misafir
Bugün : 5654
Dün : 19792
Toplam : 9484418
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 725 e
  2. Rüya Tabircisi - 476 e
  3. Karga - 444 e
  4. Likya - 253 e
  5. Prenses789 - 178 e
  6. Adams - 159 e
  7. sonsuz - 155 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...