Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+2 oy
16 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda tatil köyü gibi bir yerdeyiz dört arkadasimla böyle deniz var üzerinde iskele oradan aşağıya atlayıp yüzüyor millet, sonra  denizin ortasına dev bir karetta karetta gelmiş herkes sudan çıkıyor kaçıyor biz iskeledeyiz izliyoruz görmüyoruz kaplumbağayı ama soruyoruz insanlar baya panik dev yani kocaman, ve bir yumurtluyor yavruları tüm tatil beldesini sarıyor böyle akın akın insanların üzerini falan kaplıyor benim de kiyafetlerimin içine falan giriyor, herkes odalarına çıkıp eşyalarını toplayıp kaçıyor beldeden bir bir, bizde kaçmaya çalışıyoruz. İçimizden bir arkadaşımız bizimle gelmiyor ama ben onları oyalarım siz kaçın falan diyor sonra biz üçümüz ailelerimizin yanına geliyoruz hepsi bir arada, onlarla otururken bir plan yapıp üçümüz evden kaçıyoruz nedense, bilmedigimiz bir eve falan giriyoruz kalabalık bir aile ama iyi karşılıyorlar, evin annesi ilk önce bizi istemese de sonra eşi ve çocukları gelince ses etmiyor, bir çok çocuğu var kadın genç eşi yaşlı, her yaştan çocuğu var kadının. kocasinin elinde bir yavru köpek bir de kedi var sürekli benim yakınımda tutuyor. Ben de nazikçe birkaç kez seviyorum. Küçük bir kızları var bir de, bana sarılıyor surekli benim ellerimi tutup "çok güzelsin ama.. diyip devaminda garip bir şey söylüyor.  sonra bizi arabalarıyla götürüyorlar. Polisler, ailelerimiz falan bizi arıyorlar, sonra yakalaniyoruz ama bizi arabasına alanlar çantalarımızı karıştırmış oluyorlar beğendikleri şeyleri kendilerine saklıyorlar bunu fark ediyorum ve eşyalarimi geri alıyorum onlar bana bakarken yolun ortasında arkada devriye arabaları,bizimkiler, bizim bindiğimiz araba insanlar vs herkes sokakta.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 27 okuma
4 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Serra yazdı
0 oy
0 yorum 58 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
19 Nisan Rüya kategorisinde Oktay yazdı
+3 oy
1 yorum 64 okuma
+1 oy
1 yorum 4 okuma
12 saat önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
31 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 19 okuma
8 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 6 okuma
+2 oy
1 yorum 16 okuma
21 saat önce Rüya kategorisinde Burçin yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Kaya yazdı
+3 oy
1 yorum 5 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Tolga yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...