Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
118 okuma
Rüya kategorisinde  
düzenledi
Rüyamda halamlar yeni bir ev almış. Neredeyse bütün sülale toplanmış, eve bakmaya gitmişiz. Önce bir yerde oturuyoruz, yemekler paketlenmiş, bir yerden söylenmiş gibi. Kız kardeşim oturmuş, yemek domates soslu/salçalı makarna. Canım çok çekiyor fakat bana kalmamış. Bakıyorum sağımda annem yumurta pişiriyor, ikimiz bundan yiyeceğiz diyor. Ben de kızıyorum, neden önceden herkes için sipariş vermemişler ki, sonradan katılan falan mı var acaba (dolayısıyla yemeğimi başkasına mı verdiler acaba) diye düşünüyorum fakat bir şey söylemiyorum. Yumurta hala tavada pişiyor, bu arada diğer halam geliyor, gidip eve bakalım diyor. Toplanıp gidiyoruz. Ev olduğumuz yerin karşısında, yolu geçiyoruz, giriyoruz eve. Evde bir oda, bir salon görüyorum, mobilyalı. Ev güzel ama neden tavanı boyamamışlar diye soruyorum anneme. Tavanda yeşil yerler var beyaz üstüne, çatlaklar var ufalanmış gibi. Boyasaymışlar iyi olurmuş diyorum. Çıplak ayakla yürüdüğümü hatırlıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+3 oy
_su Karabasan (435 puan)  
Merhabalar, anlattığınız olaya göre hakkınızın yendiğini düşündğünz üzüldüğünüz bi olaydan yarar sağlıcaksınız. Yeni eve gitmek ise iş değişkliği yada farklı bi ortama girmek -kurs gibi düşündüm. Hayırlara vesile olsn rüyanız
0 oy
 
düzenledi
Siz rüya yorumcusu musunuz?
Güzel bir evin çatlamış, ufalanmış, renk değiştirmiş tavanı ne ifade ediyor? Hakkımın yendiğini düşündüğüm bir olaydan yarar sağlayacağımı neye dayanarak söylüyorsunuz?
Dileğiniz için teşekkürler fakat yorumunuzu doğru bulmadım. Başka bir yorumcunun fikirlerini duymayı çok isterim.
+2 oy
 
hissetmek istediginiz yogun duygularinizi engelleyen kimi kosullari yakinda asmis bulabilirsiniz kendinizi.. bu yonde adimlar atmis yada atmaya calisiyor olabilirsiniz. kucuk seyleri kendisine dert edinen ama ince dusunceli bi yapiniz var muhtemelen. gizli kalmasini istediginiz ama ayan beyan ortada olan kimi konulardan biraz rahatsizlik duyuyor olabilirsiniz. bu, kisiliginizde begenmediginiz gizlemek istediginiz bi yön de olabilir, kisa sure once yasadiginiz bi olayda..
0 oy
Karga Rüya Bilgesi (704k puan)  
Bu tutumunuz hoş gelmedi. Hiçbirimiz profesyonel değiliz ve rüyaları kendi sezgimize göre yorumluyoruz. Arkadaş hem yeni hem de gayet güzel yorumlamış. Teşekkür etmek yerine sorgulamanız ya da hor görmemizi doğru bulmadım.
0 oy
 
Düşüncelerimi paylaştım, kendinize göre iyi olan yada kötü olan olayları farklı bakış açısıyla okumak istemiyorsanız rüyanızı buraya yazmayacaksınız. İkincisi yaptığım yorumun başında bekirttiğim gibi 'kendi düşünceme göre' yazdım. Yazdıklarımı mutlaka doğrudur inanın gibi cümlelerle kurmadım. Öncelikle insanlara karşı kibar olmayı öğrenin !!!

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 45 okuma
Hazan demir 6 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hazan demir Karabasan (449 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 50 okuma
Hope 26 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (3.2k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 55 okuma
23 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Evin   yazdı
+6 oy
1 yorum 44 okuma
+18 oy
1 yorum 23 okuma
Canan15 25 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Canan15 Karabasan (73 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 38 okuma
11 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Ömer   yazdı
+3 oy
2 yorum 44 okuma
13 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Büşra   yazdı
+4 oy
1 yorum 26 okuma
SSDGN 22 Nisan 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüya Tabircisi (6.0k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 66 okuma
mystique 8 Kasım 2020 Rüya kategorisinde mystique Karabasan (491 puan)   yazdı
+13 oy
3 yorum 34 okuma
+3 oy
1 yorum 52 okuma
Alara 158 3 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Alara 158 Karabasan (371 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...