Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
49 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
Rüyamda halamlar yeni bir ev almış. Neredeyse bütün sülale toplanmış, eve bakmaya gitmişiz. Önce bir yerde oturuyoruz, yemekler paketlenmiş, bir yerden söylenmiş gibi. Kız kardeşim oturmuş, yemek domates soslu/salçalı makarna. Canım çok çekiyor fakat bana kalmamış. Bakıyorum sağımda annem yumurta pişiriyor, ikimiz bundan yiyeceğiz diyor. Ben de kızıyorum, neden önceden herkes için sipariş vermemişler ki, sonradan katılan falan mı var acaba (dolayısıyla yemeğimi başkasına mı verdiler acaba) diye düşünüyorum fakat bir şey söylemiyorum. Yumurta hala tavada pişiyor, bu arada diğer halam geliyor, gidip eve bakalım diyor. Toplanıp gidiyoruz. Ev olduğumuz yerin karşısında, yolu geçiyoruz, giriyoruz eve. Evde bir oda, bir salon görüyorum, mobilyalı. Ev güzel ama neden tavanı boyamamışlar diye soruyorum anneme. Tavanda yeşil yerler var beyaz üstüne, çatlaklar var ufalanmış gibi. Boyasaymışlar iyi olurmuş diyorum. Çıplak ayakla yürüdüğümü hatırlıyorum.

2 Yorum

+1 oy
Rüyazede (308 puan)
Merhabalar, anlattığınız olaya göre hakkınızın yendiğini düşündğünz üzüldüğünüz bi olaydan yarar sağlıcaksınız. Yeni eve gitmek ise iş değişkliği yada farklı bi ortama girmek -kurs gibi düşündüm. Hayırlara vesile olsn rüyanız

düzenledi
Siz rüya yorumcusu musunuz?
Güzel bir evin çatlamış, ufalanmış, renk değiştirmiş tavanı ne ifade ediyor? Hakkımın yendiğini düşündüğüm bir olaydan yarar sağlayacağımı neye dayanarak söylüyorsunuz?
Dileğiniz için teşekkürler fakat yorumunuzu doğru bulmadım. Başka bir yorumcunun fikirlerini duymayı çok isterim.
Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Bu tutumunuz hoş gelmedi. Hiçbirimiz profesyonel değiliz ve rüyaları kendi sezgimize göre yorumluyoruz. Arkadaş hem yeni hem de gayet güzel yorumlamış. Teşekkür etmek yerine sorgulamanız ya da hor görmemizi doğru bulmadım.
Düşüncelerimi paylaştım, kendinize göre iyi olan yada kötü olan olayları farklı bakış açısıyla okumak istemiyorsanız rüyanızı buraya yazmayacaksınız. İkincisi yaptığım yorumun başında bekirttiğim gibi 'kendi düşünceme göre' yazdım. Yazdıklarımı mutlaka doğrudur inanın gibi cümlelerle kurmadım. Öncelikle insanlara karşı kibar olmayı öğrenin !!!
0 oy
hissetmek istediginiz yogun duygularinizi engelleyen kimi kosullari yakinda asmis bulabilirsiniz kendinizi.. bu yonde adimlar atmis yada atmaya calisiyor olabilirsiniz. kucuk seyleri kendisine dert edinen ama ince dusunceli bi yapiniz var muhtemelen. gizli kalmasini istediginiz ama ayan beyan ortada olan kimi konulardan biraz rahatsizlik duyuyor olabilirsiniz. bu, kisiliginizde begenmediginiz gizlemek istediginiz bi yön de olabilir, kisa sure once yasadiginiz bi olayda..

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 4 okuma
14 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Büşra yazdı
+4 oy
1 yorum 102 okuma
23 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Efsane yazdı
+2 oy
1 yorum 38 okuma
2 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 14 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Ceren yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 58 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 35 okuma
+2 oy
1 yorum 62 okuma
8 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
20 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...