Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
63 okuma
Rüya kategorisinde
yeniden kategorilendirildi
rüyamda küçüklüğümüm bir dönemini geçirdiğim evin en üst katındayım ailemle  beraber yaşıyorum küçük küçük depremler oluyor her defasında ayrı korku yaşıyorum birinde 2 küçük kardeşimi kucaklayıp iniyorum bir daha olmaz umuduyla tekrar cıkıyoruz korkarak o korkuyla uyandım .

1 yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (41.6k puan)
Geçmişinizde yaşadığınız bir travmanın etkileri olarak yorumladım ben. Ev kişilikle ilgili durumlardır. Deprem olduğuna göre kişiliğinizde ya da değer verdiğiniz şeylerde bir güven sarsılması geçirmiş ve bundan dolayı endişe ediyorsunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 19 okuma
+4 oy
1 yorum 40 okuma
+1 oy
1 yorum 114 okuma
0 oy
0 yorum 28 okuma
5 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Arya yazdı
+4 oy
2 yorum 19 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde Birol yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
3 Nisan Rüya kategorisinde Sedat sayar yazdı
+2 oy
0 yorum 27 okuma
11 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Erdem yazdı
+2 oy
1 yorum 38 okuma
9 Eylül 2017 Rüya kategorisinde dimple35 Rüyakar (680 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
30 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Sefa yazdı
0 oy
1 yorum 15 okuma
20 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...