Rüya Yorumu Sitesi
+7 oy
56 okuma
İki rüya gördüm. İlk rüyada bir binanın yerin altındaki katlarından birindeyim. -1 -2 gibi değil baya aşağılardayım. Bir olayı araştırıyorum sanırım. Yaşlı bir kadın var, seri katil. İnsanları yakalıyor. Kesip etlerini tuzluyor. Bazılarını da kurutuyormuş. Bu etleri de zengin iş adamlarına ve ünlülere satıyormuş. Çünkü hayvan etlerine göre kat kat daha lezzetliymiş. Etler insan eti olduğu için oldukça pahalıymış. En pahalıları da kurutulmuş olanlarmış. Yaşlı kadın da etleri hazırlarken ölmüş. Dalıp gidiyorum, yaşlı kadının Bir kadın kurbanın derisiz bacağına tuz dökerken öldüğü vizyonunu görüyorum sonrasında Kadının bu işleri yaptığı odayı inceliyordum. Tezgahları, malzemelerini. Tavanda çengeller asılıydı. Yaşlı kadının yüzünde örtü vardı yüzü net görünmüyordu ve yaşıyordu, ayaktaydı. Bi an gördüm sonra kayboldu. İnsanların kesildiği yerden çıktım. Sonra uyandım. Uyandıktan sonra instagrama girdim. Keşfeti açar açmaz karşıma kestiği insanların etlerini hayvan etlerine karıştırıp hamburger yapıp satan bir seri katil hakkında paylaşım çıktı. Paylaşımı görünce rüyayı not almayı düşündüm. Not alıp geri uyudum. İkinci rüyada o binadan çıkıp okuduğum liseye gittim. Okulun gerçekte olduğundan farklı bir giriş kapısı vardı oradan geçtim. Rüzgar şiddetli esiyordu. Binaya doğru ilerlerken eskiden anatomi dersimize giren hocayı gördüm.Hoca Söğüt Ağacının dibinde oturmuş etraftaki öğrencilere yeşil nohut veriyordu. Beni görünce gülümsedi  ben de Söğüt Ağacının yanına gittim. Nohuttan  bana da verdi. Elinde nohut görünce şaşırdım. Çünkü önceki bir rüyamda erk hayvanıma nohut vermiştim. Sonra ona sarılmak istedim sarıldık. Çok huzur doluydum. Tarifsiz bir mutluluk vardı. Sonra binaya girdim okulun içi ve koridorları çok farklıydı. Lavaboya gittim. Aynaya baktığımda saçlarımın turuncu olduğunu gördüm ve şok oldum.saçın 1-2cmlik dip  kısmı beyaz geriye kalan kısmı turuncuydu. Saçlarımın bu hale nasıl geldiğini bilmiyordum. Ağlayıp durdum orada sonra annemlerin yanında gittim. Annem saçlarına bir şey yaptın mı diye sordu. Sadece yıkadığımı başka bir şey yapmadığımı söyledim. Evim okulun içindeydi sanki binalar iç içeydi. Annem şampuanın içindeki bir kimyasalın saçlarımı turuncu yapmış olabileceğini söyledi. Ben hala ağlayıp duruyordum. Ablam banyoya git saçlarını  yıka dedi. Babam şimdi kaymakamdan öğreniriz  dedi ve birine telefon etti. Kaymakam ile bu konunun alakası ne diye düşündüm. Kendimi bir arabanın içinde buldum yolda araba ilerlerken önümüzde bir adam belirdi. Babamın kaymakam dediği adam. İçimden ama o kaymakam değil, sadece polis dedim. Polise baktım ve onun bir şaman olduğunu söyledim. Sonra birden eve geldim. Eve geldiğimde annem ve babam yengemin sattığı etlerde hile yaptığını söyledi tartının ayarları ile oynamış. Ama etleri satan kadın yaşlıydı dedim sonra uyandım.
Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (12.2k puan)   | 56 okuma

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum
11 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir   11 33 151 yazdı | 82 okuma
+3 oy
0 yorum
15 Nisan Tabir kategorisinde Enes.32 Rüyazede (4 puan)   yazdı | 11 okuma
+4 oy
63 yorum
3 Aralık 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı | 77 okuma
+2 oy
0 yorum
26 Nisan Rüya kategorisinde Drakula21 Rüyazede (4 puan)   yazdı | 15 okuma
0 oy
1 yorum
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (198k puan)   yazdı | 21 okuma
+10 oy
0 yorum
8 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (120k puan)   yazdı | 101 okuma
+2 oy
1 yorum
11 Mayıs Rüya kategorisinde Bilinmiyor Rüyazede (11 puan)   yazdı | 24 okuma
0 oy
23 yorum
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

61.7k yorum

24.2k düş-ünce

3.9k üye

100 Aktif
4 Üye ve 96 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19102
Dün : 21223
Toplam : 15873050
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 928 e
  2. Sonbahar - 98 e
  3. Karga - 34 e
  4. Likya - 17 e
  5. Rüya Tabircisi - 16 e
  6. kuzgun - 5 e
  7. Ruyadede - 5 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
20,684 rüya
61,657 yorum
24,172 düş-ünce
3,927 üye
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.