Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
30 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (2.4k puan)
İki rüya gördüm. İlk rüyada bir binanın yerin altındaki katlarından birindeyim. -1 -2 gibi değil baya aşağılardayım. Bir olayı araştırıyorum sanırım. Yaşlı bir kadın var, seri katil. İnsanları yakalıyor. Kesip etlerini tuzluyor. Bazılarını da kurutuyormuş. Bu etleri de zengin iş adamlarına ve ünlülere satıyormuş. Çünkü hayvan etlerine göre kat kat daha lezzetliymiş. Etler insan eti olduğu için oldukça pahalıymış. En pahalıları da kurutulmuş olanlarmış. Yaşlı kadın da etleri hazırlarken ölmüş. Dalıp gidiyorum, yaşlı kadının Bir kadın kurbanın derisiz bacağına tuz dökerken öldüğü vizyonunu görüyorum sonrasında Kadının bu işleri yaptığı odayı inceliyordum. Tezgahları, malzemelerini. Tavanda çengeller asılıydı. Yaşlı kadının yüzünde örtü vardı yüzü net görünmüyordu ve yaşıyordu, ayaktaydı. Bi an gördüm sonra kayboldu. İnsanların kesildiği yerden çıktım. Sonra uyandım. Uyandıktan sonra instagrama girdim. Keşfeti açar açmaz karşıma kestiği insanların etlerini hayvan etlerine karıştırıp hamburger yapıp satan bir seri katil hakkında paylaşım çıktı. Paylaşımı görünce rüyayı not almayı düşündüm. Not alıp geri uyudum. İkinci rüyada o binadan çıkıp okuduğum liseye gittim. Okulun gerçekte olduğundan farklı bir giriş kapısı vardı oradan geçtim. Rüzgar şiddetli esiyordu. Binaya doğru ilerlerken eskiden anatomi dersimize giren hocayı gördüm.Hoca Söğüt Ağacının dibinde oturmuş etraftaki öğrencilere yeşil nohut veriyordu. Beni görünce gülümsedi  ben de Söğüt Ağacının yanına gittim. Nohuttan  bana da verdi. Elinde nohut görünce şaşırdım. Çünkü önceki bir rüyamda erk hayvanıma nohut vermiştim. Sonra ona sarılmak istedim sarıldık. Çok huzur doluydum. Tarifsiz bir mutluluk vardı. Sonra binaya girdim okulun içi ve koridorları çok farklıydı. Lavaboya gittim. Aynaya baktığımda saçlarımın turuncu olduğunu gördüm ve şok oldum.saçın 1-2cmlik dip  kısmı beyaz geriye kalan kısmı turuncuydu. Saçlarımın bu hale nasıl geldiğini bilmiyordum. Ağlayıp durdum orada sonra annemlerin yanında gittim. Annem saçlarına bir şey yaptın mı diye sordu. Sadece yıkadığımı başka bir şey yapmadığımı söyledim. Evim okulun içindeydi sanki binalar iç içeydi. Annem şampuanın içindeki bir kimyasalın saçlarımı turuncu yapmış olabileceğini söyledi. Ben hala ağlayıp duruyordum. Ablam banyoya git saçlarını  yıka dedi. Babam şimdi kaymakamdan öğreniriz  dedi ve birine telefon etti. Kaymakam ile bu konunun alakası ne diye düşündüm. Kendimi bir arabanın içinde buldum yolda araba ilerlerken önümüzde bir adam belirdi. Babamın kaymakam dediği adam. İçimden ama o kaymakam değil, sadece polis dedim. Polise baktım ve onun bir şaman olduğunu söyledim. Sonra birden eve geldim. Eve geldiğimde annem ve babam yengemin sattığı etlerde hile yaptığını söyledi tartının ayarları ile oynamış. Ama etleri satan kadın yaşlıydı dedim sonra uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 47 okuma
11 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
0 yorum 74 okuma
8 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.1k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 12 okuma
9 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 34 okuma
+1 oy
0 yorum 20 okuma
24 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Nur yazdı
+1 oy
2 yorum 13 okuma
0 oy
2 yorum 34 okuma
19 Mart 2017 Rüya kategorisinde shaw Rüyazede (280 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 25 okuma
+6 oy
0 yorum 76 okuma
27 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Emre Rüyakar (848 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...