Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (5.9k puan)
Rüyalarımda sürekli bulunduğum evlerden birindeyim. Evin bu zamana kadar sadece salonundaydım. Bu rüya evin mutfağında geçti. Rüyanın çoğunu hatırlamıyorum. Mutfakta temiz çatal kaşıkları yerine koyuyordum. Pencerenin hemen altında evin giriş kapısı var. Kapının üstünde sundurma benzeri bir yapı var. Sundurmanın üzerine erk hayvanım ve siyah bir köpek benzeri hayvan beraber geliyorlar. Kıpır kıpırlar. Birbirleri ile oynayıp duruyorlar. Şakalaşıyorlar. Hayvanların üzerinde isimleri yazılı. İkisinin de iki ismi var. Ben isimlerinin sadece birini görebiliyorum. Erk hayvanımın ikinci İsmi büyücülük ile ilgili , siyah köpeğin ikinci ismi ise kara büyü ile ilgili bir terim. Erk hayvanım acıktığını söylüyor. O an elim ayağıma dolaşıyor. Sundurmanın üzerinde taze nohut olduğunu görüyorum. Birkaç dal nohut alıp onların önüne atıyorum. Erk hayvanım yanındaki siyah köpeğe Dönüp, en sevdiğim yiyeceğin nohut olduğunu nasıl da biliyor diyor. Bunu demesine şaşırıyorum. Bilmeden sadece ilk onu buldum diye atmıştım nohutu. Biraz daha oynuyorlar. Gitmeleri gerekiyor Aşağıya zıplayıp  gidiyorlar.

1 yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
Acaba o siyah köpeğe benzeyen hayvan rakun olabilir mi? Benim erk hayvanım rakun da o yüzden o çağrıştı birden.
Rüya Tabircisi (5.9k puan)
Hayır rakun değil. Uzun bacakları vardı. Köpekgillerden, ama yüzünü göremediğim için hangi hayvan bilemiyorum​.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 42 okuma
13 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüya Tabircisi (5.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
23 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Nuray Yıldız yazdı
+3 oy
0 yorum 36 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
31 Ocak Rüya kategorisinde Buythestars Rüyazede (137 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
10 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
1 Ocak Rüya kategorisinde Berna yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
24 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mahmut zengin yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...