Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
23 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda İstanbula amcamların yanına taşınmışım (İstanbula geldiğimde amcamlarda kaldım bir süre, şuan başka şehirdeyim). Çantamdan reçel ve ekmek çıkarıp kahvaltı yapıyorum yerde. Tam bitirdim ekmeği falan çantama koydum, yengem geldi. Çıkardığın bulaşığı yıkadığın için çok teçekkür ederim dedi. Tabağı aldı eline, yıkamayınca şöyle şöyle oluyor diye gösterdi. Ben de ben yıkamadım ki dedim. Aklımda da annemin mutfakta olduğu var. Yengem de hmm tamam o zaman dedi.

1 yorum

0 oy
Rüya Tabircisi (9.7k puan)
Merhaba,

Sizinle ilgili olaylar karşısında net bir duruşunuz var. Fakat bunun bazen değeri bilinmiyor, yanlış anlaşılıyor. Bu sebeple bazen hak ettikleriniz size gelmiyor, verilmiyor gibi hissediyorsunuz.

Fakat yakın bir zamanda bu değişecek ve birileri bu tavrınızın değerini anlayacak. Hak ettiğiniz şey -tavır, muamele, pozisyon vs- elde edeceksiniz.

Hoşçakalın.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 10 okuma
14 Nisan Tabir kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 22 okuma
24 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 60 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde hikaye Rüyazede (32 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 39 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
22 Eylül 2017 Rüya kategorisinde azely Rüyazede (66 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 31 okuma
+2 oy
1 yorum 45 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...