Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
38 okuma
Rüya kategorisinde
Ruyamda beyaz bir alanda bi fare vardi usumustu galiba ama emin degilim yan yatip buzusmustu sonra beyaz bir kedi geldi ve oda yan yatarak fareyi hilal seklinde saracak sekilde sarildi sonra kopek geldi oda ayni sekilde kediyi hilal seklinde saracak sekilde yan yatip sarildi ben hayret edip fotosunu cektim

1 yorum

+1 oy
cok tatli bi ruya oncelikle onu belirteyim;)) hosunuza gitmeyebilir yorumum ama....hoslanmadiginiz uyumsuz ya da sorunlu oldugunuz insanlardan ilgi ve sefkat bekliyor olabilirsiniz. o insanlari gozunuzde cok buyutmus ve kendinizi onlar karsisinda gucsuz hissetmis olabilirsiniz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
1 Kasım 2018 Rüya kategorisinde emre yazdı
+5 oy
1 yorum 53 okuma
4 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Emel yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
10 Nisan 2017 Rüya kategorisinde zlm yazdı
+5 oy
0 yorum 77 okuma
23 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 12 okuma
16 Mayıs Rüya kategorisinde Lacivert Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 9 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde Recep yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
+2 oy
0 yorum 17 okuma
26 Aralık 2017 Rüya kategorisinde damla yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...