Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+3 oy
36 okuma
Rüya kategorisinde
rüyamda evdeyim evin yakınında hastane var hastanede kız kardeşim ve kocası var.niye hastanede olduklarını bilmiyorum.sonra eve geliyorum kocam sarhoş odasında.daha sonra babamı görüyorum komsularını evime getiriryor ona kızıyorum o da bana kızıyor.daha sonra ölen annemi görüyorum onunla konuşuyorum.babam anneme kızıyor ona surahi fırlatıyor.sonra evin kapısını açıyorum.karşıda köpek var evin önünden koytun surusu gecıyor.o sıra karsıdakı köpek bı ınsanı ya da baska bı hayvanı yıyıyor.kanlı görüyorum agızı kanlar ıcınde bıze dogru gelıyor.sonra kapının bayılıyor ya da uyuyor.yedıgınden dolayı yattıgını dusunuyoruz sonra kapıyı kapatıyorum.cebıme de kapının anahtarını koyuyorum.sonra uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 32 okuma
12 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 46 okuma
30 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 38 okuma
2 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 13 okuma
13 Aralık 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
2 yorum 33 okuma
12 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
+3 oy
1 yorum 32 okuma
1 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...