Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+6 oy
31 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
Ben üniversiteyi yurt dışında okudum. Profesörlerden biri Amerikandı. Bana karşı baya garipti. Gözlerini falan kaçırıyordu, fakat sınıfta beni takip de ediyordu. Genelde dersi anlamayanlara kütüphanede yeniden anlatırdı dersi. Neyse işte bir kere yardım istedim sosyal medyadan, sınıfta anlatacağını söyledi ve yanlış konuyu anlattı bütün herkese. Sonra da bana dönüp anladınız mı diye sordu. Ben de heralde müslüman olduğumu düşünüp çekiniyor benden gibi bir şeye karar kıldım ve dersi iptal ettim. Aşağılık kompleksi falan da değil, daha öncesinde bana soğuk davranan, beni görmezden gelen amerikan hocalarım olmuştu, sürekli 9 11 den bahseder, müslümanlar tarafından nasıl katledildiklerini falan anlatırlardı. Sınıfta Orta Doğulu ve Afrikalı olmadığı için de bana söylendiyi apaçık belliydi. Bu olaylar beni o zamanlar üzüyordu, fakat şuan öyle değil. Rüyamda o profesörün ne anlam ifade ettiğine dair tahmin yürütemiyorum.


Rüyamda evde kimse yok ve ben markete gidiyorum. Apartmandan indim üzerime şal falan almışım fakat hava sıcak sanırım, bu profesör bizim apartmanın tam önünde bir şey yapıyor, fakat yüzüme bakmadı. Ben de iyice arap sanacak beni diye düşündüm giyimim yüzünden. Markete varıyorum fakat çalışanlar eski işçiler. Aklımda ton balığı almak var. Kiloyla satılan açık bisküviler var bir rafta, iki çeşit arasında karar veremiyorum ve karışık yaptırmayı düşünüyorum. İşçiyi çağırıyorum, gelip gösterdiğim torbadan koyuyor bisküvileri fakat aynı olmadığını farkediyorum. Onlardan değil, ötekilerden diyorum. Hangisi diyor, o torbada bir kaç çeşit var fakat istediklerim değil. Neyse o zaman, istemiyorum diyorum. Yürümeye başlıyoruz ve işçi diğer işçilerin yanına gidiyor. Bu arada marketin düzeni de eski tip. O zaman salam alayım bari diye düşünüyorum, fakat üzerimde para olmadığını hatırlıyorum. Eve gidip para getireyim diye çıkıyorum. Yolda annemle şuan yurtdışında olan ve hiç hoşlanmadığım yengemin geldiğini görüyorum. Yanlarına gidiyorum, en iyisi marketten geldiğimi söylemeyeyim onlara diye düşünüyorum, yürüyoruz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Tabircisi (9.7k puan)
Merhaba,

Yaşamış olduğunuz veya yaşayacağınız bir tür gelecek endişesine işaret ediyor.

Belki anlattığınız üzere eğitim, kariyer, duygusal ilişkiniz vs alanlarda olabilir.

Önemsediğiniz konu her ne ise zihninizde bununla ilgili bir işleyiş biçimi var ve adımlarınızı buna göre atmış, planlarınızı buna göre yapmışsınız. Fakat sonra ya o işleyişi baştan hatalı görmüşsünüz ya da sonradan bir şeyler değişmiş ve bu durum canınızı sıkmaya başlamış. Çünkü işkeyişin son haline bir yığın adaptasyon gerekecek. Hatta belki imkansız bile...

Diğer yandan hesaba katmanız gereken şey şu; bazen böyle şeyleri gerçek olduğu için bazen de kendi kuruntularımız ya da gereksiz hassasiyetler yüzünden hissederiz. Yani konunun üzerine gitmedikçe sonucun ne olacağını, geleceğin neler getireceğini bilemeyiz.

Dış etkenlere göre değil hayallerimiz, isteklerimize göre planladığımızda hayatı ancak o zaman amaçlarımıza ulaşırız.

Hoşçakalın.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 3 okuma
+3 oy
1 yorum 57 okuma
9 Haziran 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 39 okuma
+2 oy
1 yorum 45 okuma
+1 oy
3 yorum 64 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
8 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Coco yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
+4 oy
1 yorum 14 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde şule Karabasan (-456 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
3 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Pelin yazdı
+3 oy
0 yorum 31 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...