Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+5 oy
62 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (2.4k puan)
Rüyamda annem ile bir köydeyiz. Düğün hakkında konuşuyoruz. Annem bu köyde de düğün yap diyor. Ben kabul etmiyorum 3 kere düğün yapamam diyorum. Kimse gelmez köydeki düğüne diyorum. Annem bulunduğumuz yerin yakınındaki evleri işaret edip kimlerin geleceğini sayıyor. Eğer köyde düğün yaparsam onlar için bir değişiklik olacağını ve köylülerin çok sevinecekleri söylüyor. Annemin yanından ayrılıp biraz öteye gidip oturuyorum. Kucağımda beyaz, ölü bir kedi var. Kedinin içi hava ile dolu, bir balon gibi şişirilmiş, iç organları kemikleri yok kafatası dışında. Kucağımda onu tutup etrafa bakıyorum.   Sokakta direk tellerinin üzerinde bir kuş yuvası beliriyor. İnce telin üzerinde kocaman kuş yuvası hiç dengesi bozulmadan duruyor. İki tane tüm vücudu masmavi Tukan Kuşu telin üzerindeki yuvaya bir yumurta taşıyor. Yumurta da rüyadaki Tukan Kuşu gibi masmavi. Kuşların gagalarının ve yumurtanın mavi olması biraz şaşırtıyor. Tukan kuşları mavi olmaz.Yanımda yaşlı bir kadın var, benim kuş yuvasına olan ilgimi görünce tahta  merdiven getiriyor. Merdiveni  yuvanın olduğu telin üzerine dayıyor çıkmam için. Yaşlı kadına kuşların benden rahatsız olabileceklerini söylüyorum. Yaşlı kadın kuşların rahatsızlık duymayacağını söylüyor. Kediyi oturduğum yere bırakıp merdivene doğru yürüyorum.  Merdiven geniş olduğundan iki kişi kolaylıkla çıkıyoruz yuvanın yanına. Tukan Kuşları büyük mavi yumurtayı gagalarıyla ittirerek yuvaya yaklaştırıyorlar.

1 yorum

+3 oy
Rüya Tabircisi (9.7k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Güç ve olgunluğunuzun artması, kendi iradenizin farkına varacağınızı işaret ediyor.

Bir şey yaşayacaksınız ve bu tecrübe ile kendi başınıza bir birey olduğunuzu hissedeceksiniz. Kararlı duruşunuz ve tavırlarınızla, belki anlayışınız veya güzel fikrinizle sonuca varınca buna siz bile şaşıracaksınız.

Mücadeleci, kararlı yanınızı keşfedeceksiniz.

Bir nevi kendinizi kendinize ispatlamış olacaksınız.  

İşte rüyanız bu hissi tadacağınızı işaret ediyor.

Önem verdiğiniz her alanda olabilir bu; Evlilik, duygusal ilişkiniz, cinsellik, kariyer eğitim vs...

Yakın gelecek bunu gösterecektir.

Hoşçakalın.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 2 okuma
28 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 43 okuma
+2 oy
1 yorum 32 okuma
10 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
+1 oy
0 yorum 39 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (11k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde Harun yazdı
+3 oy
0 yorum 28 okuma
29 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.2k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
+3 oy
1 yorum 20 okuma
17 Nisan Rüya kategorisinde Namelessemily Rüyazede (30 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 73 okuma
14 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (41.6k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
13 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...