Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
34 okuma
Tabir kategorisinde Karabasan (384 puan)  
Bugün gördüğüm bir rüya. Bu arada 13 yaşındayım ve kızım. Rüyada yapay zeka havada uçan bir robot vardı. Benimle sohbet ediyordu. Sonra karanlık bir yatak odasına geldik yatakta annem yatıyordu bizi duymadı annemin baş ucundada palyaço bir oyuncak vardı. 30 cm boyunda falan. Sonra yapay zeka ninni gibi korkutucu bir şekilde koyunlu ve kuzulu bir şarkı söylemeye başladı. Sarkiyi hatırlamıyorum ama içinde koyun,kuzu kelimeleri geçiyordu. Sonra palyaço oyuncakta şarkı söylemeye başladı. Tabi çok korkutucuydu. Gözlerini falan açıyor, kafasını oynatıyordu. Sonra yapay zeka ışığı bir açıp bir kapatmaya başladı bende ozaman oyuncağın hareket ettiğini anladım. Çok korkmuştum ve uyandım.

Lütfen anlamını söylerseniz çok mutlu olurum...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+5 oy
Rüyazede (2.1k puan)  
İzlediğiniz bi flimin etkisinde kalmış olabilme ihtimaliniz var mı acaba. Çünkü rüyada gördüğünüz objeler güncel hayatın getirmiş olduğu yenilikler ve teknolojilerle bağlantılı
 
Tamam size çok teşekkür ederim bu tarz filmler izlemem ama belki olabilir yorumunuz icin ve zaman ayırıp yorumladığınız için çok teşekkürler.
+5 oy
Rüya Bilgesi (480k puan)  
Bir tür korku filmi senaryosu çıkabilecek bir rüya görmüşsün. ebrunun da dediği gibi son zamanlar izlediğin, konuştuğun konuların etkisi var gibi duruyor.

Bunun dışında yapay zeka seni korkutan bir şey olabilir, belki bu etrafındaki birine duyduğun güvensizliğin sembolüdür. Bir şeylerin yanıp sönerken hareket etmesi de şu anlama gelebilir, sen bazen farkediyorsun bazen farketmiyorsun ama sana yaklaşan bir tehlike var sanki.
Karabasan (384 puan)  
Tamam size çok teşekkür ederim bu tarz filmler izlemem ama belki olabilir yorumunuz icin ve zaman ayırıp yorumladığınız için çok teşekkürler.

İlgili rüyalar

+4 oy
7 yorum 24 okuma
16 Haziran Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
0 oy
2 yorum 64 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+17 oy
4 yorum 182 okuma
10 Haziran 2019 Durugörü kategorisinde RuyAra Rüya Yorumcusu (14.5k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 46 okuma
23 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Görüşmecisi (40.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
5 Ocak Rüya kategorisinde beril Karabasan (499 puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 25 okuma
15 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
0 oy
1 yorum 80 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 45 okuma
20 Mayıs Rüya kategorisinde Sonbahar Rüya Bilgesi (218k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
2 Mayıs Rüya kategorisinde SerhanDMN Rüyazede (561 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde JAdaneda Karabasan (498 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 29 okuma
6 Temmuz 2019 İstihare kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+6 oy
2 yorum 44 okuma
5 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Seymaaa Karabasan (440 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...