Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+2 oy
42 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda bir sahildeydik denize giricektik abimle benim üstümde hiçbir şey yoktu sadece alt çamaşırım vardı daha sonra bir anda utanıp üst kısmımı tutarak koşmaya başladım sonra yaşlı bir kadın aynı şey bende de olmuştu deyip güldü (ben gerçekte birini seviyorum o bana sevdiğini söyledi ama eski sevgilisi bana onun sapık biri olduğunu kötü şeyler yaptığını söyledi ben aslında biraz kuşkulandım acaba kız yalan mı söylüyor diye) sonra ben biraz büyüyordum hafif kır saçlı bir çocuk bana evlenme teklif etmek için mutfakta çabalıyordu sürpriz yapmaya çalışıyordu ben de yapmasını zorlaştırıyordum çünkü onun eski sevgilisi bana onun aldattığını beni sevmediğini söylüyordu sonra ben tam çocuk yüzüğü çıkarırken hayır diyorum çocuk gülmeye başlıyor keyfin bilir diyor ve yüzüğü üst raftaki tencerelerin oraya atıyor sonra benim boyum yetişmiyor başka bir çocuktan yardım alıyorum yüzük kırmızı kesenin içinde daha sonra evlenme teklifi eden çocuğu eski sevgilisiyle kahkaha atarken görüyorum sonra bir koltuğa oturuyorum sevdiğim çocuk da orada eski sevgilisiyle çok samimi bir şekilde oturulup kahkaha atıyorlar
En son ben bir yere katılıyorum üstümde gelinlik var amcam ve babam var amcam Benim koluma gir diyor herkes bana gelinliğin çok yakıştığını söylüyor ben amcamın kolunda içeri giriyorum

1 yorum

0 oy
Uzman Yorumcu (25.5k puan)
Merhaba,

Büyük bir karmaşanın işareti.

Kafanızın karışması.

 Hepimiz bildiklerimize güveniriz. Tecrübelerden öğrenmişizdir, başkalarından öğrenmişizdir, okuduklarımızdan vs zaman içinde öğrenmişizdir her şeyi.

Ama geçmişe ve yaşadıklarına bakınca bildiğini okumuşsun fakat iyi sonuçlar vermemiş.

Hem de birkaç defa. Olmasını istemediğin şeyler yaşamışsın. Böyle düşünüyorsun.

Bu bazen seni çaresiz hissettiriyor. "Ben daha ne yapayım" deme noktasına gelmişsin.

Kendini sorguluyorsun.

Karşı tarafın da hatalı çok şeyi olmuş.

Fakat yavaş yavaş çözüm için onlara değil kendine odaklanırsan senin için daha iyi olacağı fikrine geliyorsun.

Bu yüzden kendini, hareketlerini, yaptıklarını sorguluyorsun.

Olumsuz bir kafa karışıklığı değil bu, yeniliklerin çıkacağı güzel bir değişimin ilk adımı.

Sadece ilişkiler değil, hayatında önemsediğin her alanda fark yaratacak.

Böyle görmekte fayda var.

Ki sen de bunu böyle düşünüyorsun.

Hoşçakal.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 22 okuma
2 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
+3 oy
0 yorum 27 okuma
29 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde talya87 Rüyazede (156 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 45 okuma
1 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Demet yazdı
0 oy
0 yorum 24 okuma
12 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Glce yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
31 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Ayşenur yazdı
+1 oy
0 yorum 14 okuma
9 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...