Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde
yeniden kategorilendirildi
Gerçek hayatta sevgili olup beni yarı yolda bırakan kişiyi rüyamda gördüm.  Arkadaşımla dışarı çıkıyoruz ve yan yana oturuyoruz karşımda mücahid yani sevdiğim kişi  bide  arkdaşı var yanında  beni görüyor mücahid ama yine konuşmasına devam ediyor sonra o gidiyor arkdaşımla konuşuyor benim yanımda ki arkdaşımla benim yüzüme bile bakmıyor  sonra biz bunun evinde oluyoruz birden akşamleyin 3 müz bi koltukta oturuyoruz bi ara arkadaşım gidiyor yalnız bırakmak için bende uzun etek giymiştim neyse bir 10 dakka susuyoruz bu beni izliyor ama pişman gibi bakıyor sonra bişey diyor cevap veriyorum yüzümde oluşan mimiklerimi taklit ediyor Özlemiş gibi ama dalga geçmek  için değil neyse sonra arkdaşım geliyor odaya işte sonra arkadaşımla konusuyor ayakta konusuyorlar ben oturuyorum  mücahid yani sevdiğim çocuk  evli bu arada  arkdaşımla ben onun evine gidiyoruz arkdaşıma sessizce diyo ki ben zorla evlendirildim yemin ederim aile zoruyla sevmiyorum ben Bu kızı falan diyor ben duyuyorum ama sessizce dese de ben bunu bilmiyordum kendi rızasıyla evlendiğini oyüzden beni bıraktığını düşünüyordum suratı hep buruk böyle bana bakıyor arada gözleri dolmuş bir şekilde bunun birde 2 çocuğu olmuş bir kaç aydır evlenmişler 2 çocuğu var ben oğlunu seviyordum başta bilmiyordum ama öğrendikten  sonra da sevdim ağzı çok büyük Çocuğun severken mücahid de bana eğilmiş izliyordu bende üzüldüğüm için çocuğu  bıraktım başka odaya geçtim arkadaşım da geldi o oda da karısıyla konuştu ben konuşmadım  oda zorla evlendiğini sevmediğini falan söyledi ben o  ara oturma odasına gittim orda uzun bi ip var  kaçmak için tavana yapılmış onu çekince orda bi kutu geldi ona bakamadım benimle ilgili şeyler yazıyormuş.Sonra da uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 41 okuma
+2 oy
0 yorum 41 okuma
28 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Dilan yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Ali yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
10 Şubat İstihare kategorisinde Yasin Baran yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
10 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
10 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
4 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Leyla yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...