Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+2 oy
45 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda amcamla eşi markete gidiyor. Ben de onlardayım, annem arayıp söyle şunları şunları alsınlar parasını sonra vericem diyor. Kağıt havlu, bir kutu da şeker alıyorum, yengem yeter bu kadar vallahi paramız az diyor. Amcamsa annemin dediklerini almaya devam ediyor, yengem yeter paramız yetmicek diyor. Annem arıyorum, yengem ona da söylüyor. Annem de tamam diyor.

1 yorum

+1 oy
Rüya Yorumcusu (12.6k puan)
Merhaba,

Hayatınızda aşk, iş-kariyer vb temel bir şeyin eksikliğini hissediyor olabilirsiniz.

Bu konuları belki siz kendi kendinize büyütüyorsunuz belki siz o kadar da büyütmeseniz bile çevrenizdekilerin beklentileri üzerinizde baskı yaratıyor.

Çünkü böyle hayatın temel konuları ve bunlarla ilgili hissettiklerimiz, başımıza gelenleri ve durumumuzun sebeplerini biliriz. Belki bir şeylere geç kalmışızdır belki de daha zamanı vardır. Veya başka sebepler. İçimizden sıkılsak da durumu biliriz. Kendimize anlayış gösterebiliriz.  
Fakat çevremizdekilerin bizden beklentilerinin baskısını zaman zaman hissetmek ağır bir duygudur. Kendimize anlayış göstermemizi zorlaştırır. Konunun altında ezilmeye başlarız.

Kolay olmasa dahi herşeye rağmen "konu benim konum, hayat benim hayatım" diye düşünüyorsunuz ve bu sizi rahatlatıyor.

Hoşçakalın.

İlgili rüyalar

+1 oy
3 yorum 64 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 38 okuma
+6 oy
1 yorum 31 okuma
+3 oy
1 yorum 26 okuma
25 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Meral yazdı
+2 oy
1 yorum 28 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
24 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Feyza Nur yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
9 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde emre yazdı
+5 oy
1 yorum 59 okuma
14 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
5 Nisan 2018 Rüya kategorisinde sevilay ince yazdı
+1 oy
1 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (33.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (6.8k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...