Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
48 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (341 puan)
yeniden kategorilendirildi
Selam ben 26 yaşında bekar bir kızım.  Bu gece rüyamda babamın iq seviyesinin 8, yani çok düşük olduğunu öğreniyoruz bize gelen bir mektupla. Ancak biz (annem, kizkardesim ve ben) evde değiliz.  Öğrenir öğrenmez  arabayla babamın yanına gitmek istiyoruz. Arabada o kadar çok ağlıyor o kadar çok üzülüyoruz ki, babama söylediğim her laftan dolayı pişman oluyorum. Baya ağlarken uyandım.

1 yorum

+2 oy
Uzman Yorumcu (25.5k puan)
Merhaba,

Baba gibi hayatın her alanına etki eden birini görmek bir çok şey ifade edebilir. Aklıma gelenleri sizinle paylaşacağım. Yaşadığınız hayata göre bu durumlardan biri olup olmadığını ancak siz bilebilirsiniz.

Gördüğünüz rüya;

1- Hayatınızda sizi duygusal olarak etkileyen bir şeylerin iyi gitmediği endişesinin giderek büyüdüğünü işaret ediyor olabilir. Tam olarak kanıtlanmış olmasa da bunu hissediyor ve endişelenmeye başlıyor olabilirsiniz.

2- Belli bir süredir netleşmiş, devam eden bir sorun vardır ve bunu uzun zamandır içinize atıyorsanız paylaşma, birine içinizi dökme ihtiyacıınız olabilir. Belki bu sorunla artık yüzleşme vakti geldiğini düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Ama tam olarak nasıl yapacağınızdan emin değilseniz canınızı buna sıkılıyordur.

3- Böyle bir rüya bazen hak etmediğinizi düşündüğünüz bir muameleyi de işaret edebilir. "Çabalarımın karşılığı bu olmamalı" deme noktadına gelmek gibi, yanlış kişiye veya yanlış şeye emek harcadığınızı hissetmeye başlamak gibi...

4- Ender de olsa bazen gerçekten fiziki bir yorgunluğu, değişimi, bir hastalığı da işaret edebilir.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 20 okuma
+2 oy
1 yorum 32 okuma
12 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 58 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+1 oy
0 yorum 12 okuma
+3 oy
1 yorum 24 okuma
8 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Kübra yazdı
+2 oy
0 yorum 32 okuma
+2 oy
0 yorum 14 okuma
6 Şubat 2017 Rüya kategorisinde Aynur yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...