Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
64 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (212 puan)
yeniden kategorilendirildi
Selam ben 26 yaşında bekar bir kızım.  Bu gece rüyamda babamın iq seviyesinin 8, yani çok düşük olduğunu öğreniyoruz bize gelen bir mektupla. Ancak biz (annem, kizkardesim ve ben) evde değiliz.  Öğrenir öğrenmez  arabayla babamın yanına gitmek istiyoruz. Arabada o kadar çok ağlıyor o kadar çok üzülüyoruz ki, babama söylediğim her laftan dolayı pişman oluyorum. Baya ağlarken uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Tabircisi (9.7k puan)
Merhaba,

Baba gibi hayatın her alanına etki eden birini görmek bir çok şey ifade edebilir. Aklıma gelenleri sizinle paylaşacağım. Yaşadığınız hayata göre bu durumlardan biri olup olmadığını ancak siz bilebilirsiniz.

Gördüğünüz rüya;

1- Hayatınızda sizi duygusal olarak etkileyen bir şeylerin iyi gitmediği endişesinin giderek büyüdüğünü işaret ediyor olabilir. Tam olarak kanıtlanmış olmasa da bunu hissediyor ve endişelenmeye başlıyor olabilirsiniz.

2- Belli bir süredir netleşmiş, devam eden bir sorun vardır ve bunu uzun zamandır içinize atıyorsanız paylaşma, birine içinizi dökme ihtiyacıınız olabilir. Belki bu sorunla artık yüzleşme vakti geldiğini düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Ama tam olarak nasıl yapacağınızdan emin değilseniz canınızı buna sıkılıyordur.

3- Böyle bir rüya bazen hak etmediğinizi düşündüğünüz bir muameleyi de işaret edebilir. "Çabalarımın karşılığı bu olmamalı" deme noktadına gelmek gibi, yanlış kişiye veya yanlış şeye emek harcadığınızı hissetmeye başlamak gibi...

4- Ender de olsa bazen gerçekten fiziki bir yorgunluğu, değişimi, bir hastalığı da işaret edebilir.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 44 okuma
+2 oy
3 yorum 23 okuma
7 Ağustos Tabir kategorisinde Aylin Öztürk Karabasan (-83 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 24 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-4,270 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 47 okuma
12 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 79 okuma
+3 oy
0 yorum 17 okuma
+3 oy
0 yorum 19 okuma
+3 oy
0 yorum 13 okuma
+3 oy
2 yorum 25 okuma
+3 oy
1 yorum 28 okuma
8 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Kübra yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.8k rüya

8k yorum

6.5k düş-ünce

1.9k üye

104 Aktif
5 Üye ve 99 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7585
Dün : 20706
Toplam : 9524791
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 178 e
  2. Likya - 104 e
  3. Mirac - 61 e
  4. Rüya Tabircisi - 44 e
  5. kuzgun - 25 e
  6. sonsuz - 18 e
  7. Gizgiz - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...