Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+2 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (7.7k puan)
Ruyamda 5 yil once cok yakin oldugum bir erkek arkadasim vardi, su anda konusuruz ama eskisi gibi yakin degiliz sadece arkadas ama hala birbirimizi severiz, ilk once benim samimi oldugum ama en yakinim olmayan arkadaslar vardi bu kisiler o cocugun en yakiniydi, bir de benim en yakin arkadaşlarım vardi, birlikte bir seyler yapiyorduk tablolar resimler vardi, bakiyorduk, havaya asiyorduk bildiğin civisiz havaya, sonra o 5 yil onceki cocugun 3 resmi tablosu havada asiliydi, 3u de ayni temaydi bir kiz bir erkegin omzuna yaslanmis arkadan cizilmis, erkek kivircik arkadaşımda kivircik ama o resimdeki arkadasim degil, kimseye bir sey diyemiyorum ama onunla sevgili olmak istiyordum ruyamda, asiri bir istekti, cok istiyordum ve gokyuzune paylastigi tablosuna bakiyordum, kendisi cizmemisti sonra uyandim, ama sanki bir sey icin uzuluyordu o arkadasim bir seyi kacirdigi icin elinden

1 yorum

+1 oy
Uzman Yorumcu (25.5k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Rüyanız hayata yepyeni bir bakış açısı, bir farkındalığı işaret ediyor.

Yeni bir beceri, öğrenilecek bir şey veya yeni bir his. Yaşam biçiminize, insanlarla olan ilişkilerinize yeni bir pencereden bakmak.

Bu, başlangıçta kafa karışıklıklarına da sebep olacak.

Çevrenizdekilerin bu değişimle ilgili yorumlarından kaynaklanabilir fakat bence kafanızı karıştıran onlar değil bizzat sizin kendi iç sorgunuz olacak. Ama kısa süreli bir durum. "Yenilenmiş siz" e adaptasyon evresinde kafa karışıklığı normal.

Hoşçakalın.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 79 okuma
16 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
2 gün önce Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (336 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
+3 oy
1 yorum 47 okuma
25 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Demet yazdı
+3 oy
1 yorum 22 okuma
24 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (16k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 35 okuma
25 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 43 okuma
5 Şubat 2018 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 101 okuma
21 Haziran 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 22 okuma
3 Kasım 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...