Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
71 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
Rüyada matematik sınavına girmiş ve sınavdan kalmışım. Bütün (lise) arkadaşlarım 90 alırken ben 0 çekmişim. Fakat hoca hiç sevmediğim türkce hocası. Sonra dedemlerin eski evindeyim fakat çok huzursuzum. Mutfakta üniversiteden bozuştuğum bir hoca var, o da benle konuşmuyor. Kapının önünde durduğu için, öteki kapıdan çıkıyorum ve eve girmiş oluyorum. Evin kapısından çıkacakken ölmüş dedemle anneannem geliyor. Ben kötü bir söz söylemişim de dedem benle konuşmuyor. Yol veriyorum geçip odaya gidiyor ve Esraya (anneme) söylersin uyandırır beni diyor anneanneme.

1 yorum

0 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
Geçmişte yaşadığınız bir şeyin vicdan azabı var gibi rüyanızda. Belki birinin beklentilerini karşılamadınız ve bundan dolayı da suçluluk hissediyorsunuz. Sizin yapabileceğiniz hatta yapmanız gereken bir şeyi yapmamış ve sonucunda da o kişi bundan etkilenmiş gibi. Geçmişe bir göz atıp böyle bir şey varsa bir şekilde telafi etmenizi tavsiye ederim. En azından olayı ve kişiyi bulursanız bu kendi içinizde de bir çözümleme yaşatacaktır.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 5 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde ABİDİN kalender yazdı
+4 oy
1 yorum 30 okuma
8 Ocak 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 14 okuma
1 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Adsiz yazdı
+1 oy
0 yorum 26 okuma
19 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Zakiya yazdı
0 oy
0 yorum 46 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 765 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 23 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
2 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Elif kubra yazdı
+4 oy
0 yorum 11 okuma
25 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Kübra yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
18 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...