Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
48 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (476 puan)  
İlk defa bu kadar uzun bir rüya gördüm. Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Böyle yatak gibi şeylerin üzerinden zıplıyorum. biri bana cinli bölgedesin diyor. Ama yine de atlıyorum, zıplıyorum. Sonra, bir resepsiyonist var arkadaşım. Diyor bu insanlar cin. bir kaçı bana yardım ediyor sonra yok oluyorlar, bir tane siyah pelerinli bir ruh geliyor. 5 tane arkadaşıma özel yetenek içeren bileklikler veriyor. hepsinin özelliklerini anlatıyor. bana gelince sen sonra öğreneceksin diyor, bileklik ihtiyacın olduğunda sen bulacaksın diyor. bilekliğimi saklıyor. hepimiz bir yere koşuyoruz. kamp gibi bir yere gidiyoruz.herkes yeteneklerini keşfetmeye çalışıyor. Bizim ekipten hariç 20-30 kişi daha var. orada. Neyse kapanan bir kapı var onun atından geçerken kapı kırılıyor. Böylece ilk yeteneğimin güç olduğunu öğreniyorum. neyse bizim kampa saldırıyorlar. kaçmaya çalışıyoruz. sonra bilekliğim aklıma geliyor. onu aramaya başlıyorum. herkesin bilekliğini ve değerli eşyalarını koyduğu altar gibi bir şey var ama toprak gibi bir alanda. üstünde yapraklar var. tüm toprağı ararken bir sürü bileklik görüyorum;ama hiç biri benimki değil. Sonra içimdeki bir his onu istediğin zaman karşına çıkacak diyor. Bilekliğimi bulmayı diliyorum. Toprakta bir yer parlıyor. orayı kazınca bilekliğimi buluyorum. Takıyorum ve kaçmaya çalışıyorum. Kurtuluyorum. Sonra diğer yeteneklerimi tespit etmeye başlıyorum. Bir tanesi deprem. Elimi sallayınca deprem oluyor. Diğeri kuraklık o da aynı şekilde. Ama olmasın istiyorum kuraklık sonra yağmur bulutları geliyor. Rüyamda 3 kez yer salladığımı hatırlıyorum. Yine arabanın içindeyiz. Araba zaten hep rüyamda çıkan bir şey. Sonra böcek veya hayvan çağırma diğer bir yeteneğimmiş bir sürü akrep geliyor ve bir tane de turna çağırıyorum. Rüyada hayvan görürsem genelde bir şeyin mesajını taşıyor oluyor. bir de son olarak, nesnelerin veya meyve sebzelerin ömürlerini tahmin ediyorum. Böyle bitiyor rüya. Kaç kez alarm kurdum uyanmak için ama alarmı kapatıp tekrar uyandığımda rüya devam etti. Ben deprem,kuraklık ve böceklerle ilgili bir uyarıcı mesaj olduğunu düşünüyorum. Sizce nedir bu rüya?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Görüşmecisi (44.4k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

İlginç sembollerle dolu bir rüya!

Bu sebeple çok farklı yorumlara açık.

Ama buna rağmen yorumlayacağım. Siz yorumu "çok alternatiflerden sadece biri" olarak düşünün.

Bu uzun rüya bir tür suçluluk, pişmanlık veya ikisi de değil ama  "yaşamış olmanın hoşumuza gitmediği" bir tecrübe üzerine kurulmuş.

Muhtemelen geçmişte yaşanmış fakat
hala üzerinizde etkili.

Ve bu etki hoşunuza gitmiyor.

Atılacak bir adımla bu etkinin sonlanmasını istiyorsunuz. Bunun için yeter güce sahip olduğunuzun da farkındasınız.

Atılacak adımın hem size hem de çevrenizdekilere faydalı olacağına inanıyorsunuz.

Hoşçakalın.

İlgili rüyalar

+7 oy
0 yorum 50 okuma
7 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Karabasan (476 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 48 okuma
+3 oy
84 yorum 70 okuma
+4 oy
1 yorum 24 okuma
19 Mart Rüya kategorisinde Pelin1905 Rüya Yorumcusu (21.9k puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 26 okuma
10 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir   11 33 160 yazdı
+3 oy
8 yorum 17 okuma
1 Mart Lusid kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+2 oy
3 yorum 15 okuma
26 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 18 okuma
+4 oy
1 yorum 28 okuma
4 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Nilüfer Karabasan (400 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 53 okuma
30 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Pelin1905 Rüya Yorumcusu (21.9k puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 53 okuma
11 Haziran 2019 Bilgi kategorisinde Daphne Rüya Ustası (63.7k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.9k düş-ünce

4.1k üye

49 Aktif
3 Üye ve 46 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 28660
Dün : 25442
Toplam : 16178569
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3097 e
  2. Sonbahar - 467 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...