Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
22 okuma
mustafaharputi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Şanslı olunacağına, şaşırmasına neden olacak olayların meydana gelerek, iş hayatına yönelik durumların meydana geleceği şeklinde ifade edilmektedir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

33 Yorum

+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyasında bebeğin yürüdüğünü gören kimse, özellikle yakın çevresi başta olmak üzere insanları şaşırtacağına delalet olur. Rüyayı gören kişilerin çevresinde var olan kişilerin beklemediği durumların meydana gelmesi rüyayı gören kişilerin çevresinin şaşırmasına ve olayların devamlı bir şekilde meydanda olması şaşkınlığın uzun sürerek hayırlı durumlara neden olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin her ortam içerisinde farklı olmayacağına, hayırlı kısmetlerin meydana gelebileceğine ve ulaşılabilecek kudrette olan insanlar olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin kudretli olacağına, kudretlerini hayırlı bir şekilde kullanarak sağlıklı ve güzel düşünceli kişi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişi zaman içerisinde elde ettiği güç ile şana ve şöhrete kavuşacağına, kavuştuğu şan ve şöhret sayesinde mükemmel derecede tasarımlar ortaya çıkacağına, iş hayatında olan kişilerin terfi edeceğine, hayatın içerisinde olan kişilerin yaşamında statü yükseleceğine ve gözle görülür değişikliklerin meydana gelmesi kişilerin her daim gülümsemesine neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında bebeğin yürüdüğünü görmek rüyayı gören kişiler zorlanmadan mal varlığı elde edebileceklerine, paranın kişiye hayır getireceğine ve elde edilen mal varlığı sayesinde kişilerin çok geniş kitlelere ulaşabileceği şeklinde yorumlanmıştır. Kişilerin elde ettiği ya da edeceği mal varlığı sayesinde bolluk ve bereket içerisinde geçecek olan bir zaman dilimi ortaya çıkacağına, müthiş bir yaşam için elde edilecek olan öngörüye neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında bebeğin yürüdüğünü gören kişilerin, farklı ortamlar içerisinde utanmasına neden olacak olaylar meydana geleceğine, kötü bir durum içerisine düşerek çok kötü günler görebileceği şeklinde de ifade edilmektedir. Düşünce olarak iyi olsa bile anlık olarak yapılan hatalar sayesinde belirli bir zaman kötü anlar yaşayabileceğinize, yapılmış olan hatalardan veya yapılabilecek hatalardan ötürü sıkıntı çekerek mutsuzluk içerisinde kalabileceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında kendi bebeğinin emeklediğini gören kişi, çok çalışacağına ve çalışarak elde edeceği maddi varlıklara delalettir. Rüyayı gören kişilerin çok büyük yatırımları olacağına, yatırımlarına göre farklı gelişimler sergileyeceğine, çalışkan olması çevresi tarafından sevilmesine ve işlerinde başarılı olarak geleceğe yönelik müthiş adımlar atmasına neden olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin her ortam içerisinde büyük gelişim sağlaması, kendisini geliştirmesi, gelişimine neden olan durumların her daim, her ortam içerisinde öncü hareketlerden olması, rüyayı gören kişilerin büyük olmasına neden olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin çalışarak elde edeceği mal varlığı çok büyüyeceğine, gelecek nesillere sağlıklı ve helal bir şekilde kalacağı şeklinde ifade edilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında kardeşinin bebeğinin emeklediğini gören kişi, çok sıkıntılı günler göreceğine fakat gireceği günler sayesinde güzel günleri görebileceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin belirli bir süre sıkıntı çekeceğine, çekilecek olan sıkıntıların rüyayı gören kişilerin ortamına ve hayatında ki gelişmelere göre değişkenlik göstereceğine fakat alacakları mükâfatların her daim olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin ortam içerisinde farklı davranışlar sergilemeden her daim dik olarak durması, sıkıntılara karşı yılmadan Allah yolunda ayrılmadan müthiş bir çaba sergileyerek var olması, rüyayı gören kişinin hak edeceği harika bir geleceğin olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyayı gören kişilerin sıkıntılara göğüs germesi genel olarak tek başına olacağına, tek olarak insanların karşısında duracağına, iyi niyetinden ve amellerinden hiçbir zaman vazgeçmeyerek emin adımlarla ilerleme sağlayacağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında abisinin bebeğinin emeklediğini gören kişi, zor yollardan geçecek olup, yolun sonundaki ışığa kendi emeklemeleri sayesinde ulaşacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hedefleri büyük olacağına, hedefleri büyük olduğu için sıkıntılı dönemlerden geçeceğine, hedeflerine yürümeye çalıştıkça ayaklarına diken batacağına, her batan diken kişiye tecrübe kazandıracağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin kazandıkları tecrübeleri ifade eden rüya sayesinde çok büyük tecrübeler edinebileceği güvencesi alınmaktadır.
Rüyayı gören kişilerin hayatında var olan durumların farklı ortamlara göre değişkenliği meydana geleceğine, zorluklardan geçerek, kolaylıklara karşı içi ferah olacak bir şekilde her daim dik durabileceği şeklinde ifade edilmektedir. Rüyayı gören kişinin başı her daim dik olduğu için hedeflediği zirveye emin adımlar ile elinde ya da sonunda çıkacağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında akrabasının bebeğinin emeklediğini gören kişi, belirli bir süre sıkıntı çekeceğine ve düzeleceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin çekecekleri belirli bir sıkıntı dönemi olacağına, çekmek zorunda olacakları sıkıntılar rüyayı gören kişiye olgunluk sağlayacağına, hayatında olan duruma tevekkül ederek sabır etmesi rüyayı gören kişinin hayatının düzelmesine neden olacağına ve dünya hayatında belirli derecelerde iyilikler ile karşılaşarak, çok mutlu olabileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin hayatlarının nasıl değişeceğine ve ne durumlarda nasıl davranılması gerektiği gibi olayları yansıtacağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında tanımadığı bebeğin emeklediğini gören kişi, çok hata yapacağına, hatalarından ders alacağına, tövbe ederek yanlışların tekrarlanmayacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatında doğru olarak gördüğü durumlar çok farklı olduğuna ya da zaman içerisinde olacağına, kişinin çok hızlı yaşayacağına, hızlı olarak yaşamasından dolayı çok günah işleyeceğine, anlık olarak aldığı kararlar sayesinde insanların hayatına etki edeceğine, çok kişiye zarar vereceğine, eğlenme mantığı ya da büyük işler yapma mantığı insanların hırslanmasına, durumları analiz etmeden direkt olarak olaylara girmesine neden olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
Kişilerin her ortam içerisinde farklı durumları olacağına, hata yaptığının farkına belirli bir süre sonra varacağına, hatalarından vazgeçerek iyi bir insan olmak amacı ile büyük çalışmalar içerisine gireceği şeklinde ifade edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin hatalarından ders alması, tövbe etmeye ve yapılan yanlışları tekrarlamayarak iyi insan olma yolunda çabalamasına neden olacak bir rüya olarak yorumlanmaktadır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Yürüdüğünü Görmek

Rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek, insanları şaşırtacak olaylara, hayırlı ve iyi kısmetlere, ulaşılacak kudrete, şana ve şöhrete, iş hayatında terfi edip yükselmeye, zorlanmadan kazanılacak mala, paranın artmasına o dönemin bolluk ve bereket içinde geçmesine işarettir. Bazı yorumculara gör ise bu rüya kişiyi utandıracak durumlara, kötü bir halde bulunmaya, yapılacak hatalara yorulabilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Emeklediğini Görmek

Bu rüya çalışıp çabalayarak kazanılacak mal veya başarılardır. Rüyayı gören bazı sıkıntılara girer oldukça güzel sonuçlar elde eder. Rüyada bebeğin emeklediğini gören kişi, zorluklardan geçerek kolaylığa ve feraha ulaşır. Bazılarına göre ise bu rüya durumun düzelmesine, dünya hayatında iyiliğe, kişinin hatalarından ders almasına, tövbe etmeye ve yapılan yanlışları tekrarlamamaya yorulur.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Yürüdüğünü Görmek
Rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek, bu rüya kişiyi utandıracak durumlara, kötü bir halde bulunmaya, yapılacak hatalara yorulabilmektedir.

Rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek, insanları şaşırtacak olaylara, hayırlı ve iyi kısmetlere, ulaşılacak kudrete, şana ve şöhrete, iş hayatında terfi edip yükselmeye, zorlanmadan kazanılacak mala, paranın artmasına o dönemin bolluk ve bereket içinde geçmesine işarettir. Bazı yorumculara gör ise bu rüya kişiyi utandıracak durumlara, kötü bir halde bulunmaya, yapılacak hatalara yorulabilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Yürüdüğünü Görmek

Bir rüya içerisinde bebeğin yürümekte olduğunu görmek çevrenizdeki insanları şaşırtabilecek olaylara, hayırlı ve kısmet dolu işlere, erişilecek kudrete ve iş hayatında yükselmeye işaret eder. Rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek uzun süreli bir ferah dönemini de işaret etmektedir.
Rüyada Bebeğin Emeklediğini Görmek
Rüyada bebeğin emeklediğini görmek çok çalışarak elde edilecek olan mal veya başarılara yorumlanır. Rüyayı gören kişi ufak tefek sıkıntılara girdikten sonra büyük başarılar elde edecek ve sıkıntılarından sıyrılacak demektir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada kendi bebeğinin yürüdüğünü görmek rüyayı gören kişinin hayırlı evlat sahibi olacağına, evladının iyi yerlere geleceğine ve evladı ile gurur duyacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve başarıları ile adından söz ettireceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören insanın helal yoldan para kazanacağına, kimseye muhtaç olmayacağına tabir edilir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada çocuğunun yürüdüğünü görmek, insanların yapmacık tavırlarından bıkıp, fazla insanla görüşmeyeceğinize yorulur. Rüyada çocuğunun yürüdüğünü görmek, her anlamda olumlu tabir edilir. Hırslı ve azimli yaklaşımlarınız sayesinde başarılarla dolu yaşantınız olacak, her işin üstesinden kolaylıkla geleceksiniz demektir. Rüyada çocuğunun yürüdüğünü görmek, huzur ve zenginlik bulmakla da tabir edilebilir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Yeni Doğan Bebek Yürümesi Görmek

Rüyada yeni doğan bir bebeğin yürüdüğünü görmek rahata kavuşmaya ve çekilen zahmetlerin karşılığını almaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin çalışmalarından hayır göreceğine, rahatlığa ve ferahlığa ereceğine, güzel günler göreceğine tabir edilir. Rüyada yeni doğan bebeğin yürüdüğünü görmek ayrıca rüya sahibinin farkında olmadığı bir yeteneğinin ortaya çıkacağına delâlet eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek kişinin istediklerini yapabilmesi, özgürleşme, bereketin artması gibi olumlu anlamlara sahiptir. Rüyanın tam anlamı ile anlaşılması için rüyanın içinde yer alan diğer öğelerin hakkında da bilgi sahibi olmak gerekir. Rüya içinde yer alan olumsuz öğeler rüyanın olumlu anlamına gölge düşürebilir. Örneğin rüyada yürüdüğü görülen bebek eğer ağlıyor ise, rüyanın olumlu anlamı ortadan yok olabilir. Bunun yanında bebek eğer zorlanmadan yolları aşarak gidiyorsa bu durum rüya sahibi kişinin istediklerini ne kadar zor olursa olsun yapması anlamına gelir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Beziyle Yürüdüğünü Görmek

Rüyada bebeğin bezi üzerinde yürüdüğünü görmek rüya sahibi kişinin hayatında değişiklik yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yapacağı değişiklik zihinsel olacaktır. Özel hayatındaki kişi ile ilgili değiştireceği düşünce, kişinin hayatının baştan aşağı değişmesine yol açacaktır. İlk aşamada karar vermek her ne kadar zor olsa da, uzun vadede kişinin vereceği karar kişinin hayrına olacaktır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada 3 Aylık Bebeğin Yürüdüğünü Görmek

Rüyada 3 aylık bebeğin yürüdüğünü görmek sevgilinin, eşin ya da platonik bile olsa sevilen kişinin hakkında rüya sahibinin düşüncelerinin değişeceği anlamına gelir. Rüya sahibi bahsi geçen kişinin aslında onun hayrına olmadığını fark edecektir. Rüya sahibi bu nedenle ilişkisini sona erdirmek zorunda kalabilir. İlişkisinin bittiği için üzülecek olan rüya sahibi ileride daha mutlu olacaktır. Kişi rüyadan sonra mutlu ve huzur dolu bir hayat bekler. Kişinin hayatında sevdikleri kişiler daha çok yer almaya başlayacaktır. Bu kişiler ile mutlu anılar ve zamanlar birikecektir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Çıplak Yürüdüğünü Görmek

Rüyada bebeğin çıplak yürüdüğünü görmek kişinin zihninin açılması, doğru kararlar vermesi ve yüklerden kurtulması gibi anlamlara gelir. Zihni açılan kişi hayatında doğru kararlar vermek konusunda daha yetenekli olacaktır. Doğru kararlar sayesinde kişi ne kadar rahatladığını kısa süre sonra görecektir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; çıplak bebeğin yürümesi rüya sahibinin hayatında her şeyin yoluna gireceği anlamına da gelir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Evin Dışında Yürüdüğünü Görmek

Rüyada bebeğin evin dışında yürüdüğünü görmek rüya sahibinin zorluklar ile baş etmesi gerektiği anlamına gelir. Rüya sahibi duygusal anlamda zor dönemlerden geçecektir. Kişinin bu dönemde kendini telkin etmesi, doğru kararlar vermesi ve doğru adımlar atması gerekir. Aksi halde kişinin mutsuzluğu artar. Rüya görüldükten sonra kişi sevdiği kişiden uzaklaşmak durumunda kalacaktır. Bu uzaklık üzüntüye neden olabilir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Arkadaşları ile Yürüdüğünü Görmek

Rüyada bebeğin arkadaşları ile yürümesini görmek ekip çalışması, birlikte karar almak ve toplu hareket etmek anlamlarına gelir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüya sahibi gücünü bu topluca hareket etmekten alacaktır. Bu hareket sayesinde kişinin hayatında maddi anlamda bereketlenme yaşanacaktır. Kişi eski kazandığına oranla daha yüksek meblağlar kazanacak. Kazanılan meblağlar daha kısa sürede hak edilecektir. Kişi bu kazançlar ile zor durumda olan insanlara yardım edecektir. Bu yardımlar kişinin çevresi tarafından tanınmasına yardımcı olacaktır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Sinirli bir Şekilde Yürüdüğünü Görmek

Rüyada bebeğin sinirli bir şekilde yürümesini görmek rüya sahibinin yol ayrımında olması anlamına gelir. Rüya sahibinin özel hayatında bir karara varması ve bu karara uygun hareket etmesi gerekir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; verilecek karar erkekler için bir kadın hakkında, kadınlar için ise bir erkek hakkında olacaktır. Verilen kararın sonucu olarak kişi duygusal bir sorumluluğun altından kalkacaktır.Bu karar verilen kararın ne kadar isabetli olduğunun anlaşılmasını sağlayacaktır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Yürüdüğünü Görmek rüyayı gören kişi için şanslı dönem geçireceğine işarettir. Rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek kişinin beklemediği olaylar ile karşılaşacağına ve şaşıracağına tabirdir. Beklemediği olaylar sonucunda iş hayatında da olumlu yönde gelişmeler yaşayacağına yorulmaktadır. İş hayatında yaşayacağı bu gelişmeler sonucunda sıkıntılarının biraz azalacağına işarettir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek kişinin ailesinin beklemediği bir şeyi gerçekleştireceğine ve onları şaşırtacağına yorulur. Yaptığı bu işle birlikte bir takım güzel haberlerinde peşinden geleceğine delalet olur. Farklı bir tabire göre rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek ise rüya sahibinin topluluk içinde utanmasına neden olunacak bir davranışın gerçekleşeceğine işarettir. Genel anlamı ile rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek rüyayı gören kimse için iyiye yorulur.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Emeklediğini Görmek

Rüyayı gören kişi için uzun süre boyunca çok çalışacağı bir tempoya gireceğine işarettir. Rüyada bebeğin emeklediğini görmek rüya sahibinin işleri yüzünden uzun süreler boyunca çalışacağına ve ailesiyle çok az zaman geçirebileceğine tabirdir. Ayrıca rüyada bebeğin emeklediğini görmek, yürüdüğünü görmek tabirinde olduğu gibi ansızın gerçekleşecek bir habere de işaret edilir. Rüyada bebeğin emeklediğini görmek tabirinde alınacak olan bu haber ile kişinin sevinçten havaya uçacağına da delalet olur.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Yürüdüğünü Öğrenmek


Rüyayı gören kimse için yakın zaman içerisinde alacağı güzel haberlere tabirdir. Rüyada bebeğin yürüdüğünü öğrenmek kişinin ailesinden alacağı ve sonunda mutlu olacağı bir habere de tabirdir. Ayrıca rüyada bebeğin yürüdüğünü öğrenmek, görmek tabirinde olduğu gibi kişinin iş hayatında bol kazançlı günler yaşayacağına işaret edilir. Genel anlamı ile rüyada bebeğin yürüdüğünü öğrenmek ya da görmek ortak sonuçlara tabir edilir. Rüyada bebeğin yürüdüğünü öğrenmek tabiri kişi için olumsuz şeylere de yorulabilir. Bir arkadaşına vermiş olduğu sırrı başkasından duyacağına ve bu yüzden arkadaşıyla arasının bozulacağına da yorulmaktadır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebek Yürüyen Bebek Görmek
Yeni doğan bir bebeğin dik yürümesi iş performansınızın övüleceğini gösterir.
Rüyada yürüyen bebek görmek güzel gelişmelere işaret eder. Rüyada yürüyen ve oynayan bebek görmek ileriki yaşamınızda çok güzel gelişmelerin olacağı anlamına gelir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada bebeğin birden yürümesi elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine alamet eder. Rüya tabiri sözlüğüne göre işlerinde bereketin ve verimin artacağına, güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kazancının artacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, üzerindeki kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine tabir olunur.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada bebeğin birden yürümesi çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, alın terinin karşılığını alacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, üzüntülerinin biteceğine, endişe veren durumların düzeleceğine işaret etmektedir. Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, ahiret inancına göre yaşanacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına, rahatının yerine geleceğine, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına alamettir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada bebeğin birden yürümesi alınan haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, kendisi gibi olan insanlara destek vereceğine, hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize yorumlanmaktadır. Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin hayır dualarına nail olacağına, yaptığı işlerde her zaman dürüst ve namuslu davranacağına, kolaylıklara, fırsatlara ve kısmetlere sahip olacağına, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, yaşamının her geçen gün iyiye doğru gideceğine, hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına alamet etmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada yeni doğmuş bir bebeğin yürüdüğünü görmek, kişinin çok şanslı olacağına ve şanslı olaylar yaşayacağına delalet eder. Kişi meslek hayatında yükselişe ışık hızıyla geçecektir. İş hayatında çok şanslı günleri olacaktır. Rüyasında bir bebeğin yürüdüğünü gören kişi çevresini şaşırtacak işlere kalkışacağına işarettir. Kişinin etrafında olan beklenmeyen umulmadık olayların olması ve bu durumların devam etmesi herkesi şaşırtacaktır. Olacak olaylar hayırlı olaylardır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada bebeğin yürüdüğünü görmek

Hayırlı olayların ardı ardına gelmesiyle çeşitli duyguları kişi tadacaktır. Kişinin ortam içerisinde yeni kısmetlerle karşılaşacağı belki güzel bir evlilik için adayıyla tanışacağı tabir edilir. Kişinin yakın zamanda kudret sahibi olması muhtemeldir. Çünkü rüyayı gören insanların kudretli olacağı söylenir.

Kişi zaman zaman elde ettiği güçle büyük bir kibre de bürünebilir. Büyüklüğüne ve gücüne kişi kesinlikle kanmamalıdır. Böbürlendiği takdirde elindeki her şeyin gideceğine, şöhretinin, şansının, parasının pulunun kaybolacağına, her olayın altında kalmasına tabir olunur. Kişi artık eskisi gibi olmayacaktır büyük başlılığı ve kibriyle mal varlığını ve kudretini kaybetmiş birisidir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Yürümesi, Rüyada bebeğin yürümesi iyi güzel hayırlı haberlerin geleceğini müjdelemektedir. Rüyasında bebeğin yürüdüğünü gören rüya sahibinin beklemediği bir haber alacağı anlamı taşımaktadır. Rüyasında bebeğin yürüdüğünü gören kişiyi sürprizlerin beklediğini müjdelemektedir. Rüyasında bebeğin yürüdüğü görülen bebek bebek rüya sahibinin kendi bebeği ise eşinden güzel bir haber alacağı anlamı taşımaktadır. Rüya sahibi erkek ise kendi bebeği yoksa gerçek hayatta bebek sahibi olacak ve onun bütün sorumluluklarını alacak olan iyi bir baba olacağını müjdelemektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada bebeğin yürümesi, rüyayı gören kişi bayan ise yine güzel yorumlanmaktadır. Bebeğin annesi yani rüya sahibinin kendi çabalarının boşa gitmeyeceğine ve evlatlarının hayırlı evlat olacaklarına delalet etmektedir. Rüyada yürüdüğü görülen bebek ilk kez yürüyor ise daha kıymetli rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyayı gören kişi iş sahibi ise iş hayatında kendi çabası ile çok büyük yerlere geleceğine önünün açık olduğuna ilerlemesi için hiç bir engel bulunmadığına işaret etmektedir. Rüya sahibini çok güzel günlerin beklediği anlamına gelen bebeğin yürümesini görmek genellikle iyi yorumlanmaktadır. Fakat bebek yürürken düşerse veya engebeli bir yerde yürüdüğü görülmüş ise rüya sahibinin küçük de olsa hayal kırıklığı yaşayacak olduğunu işaret etmektedir. Bu hayal kırıklığının kısa sürecek olduğuna işaret etmektedir. Rüyada görülen bebek kız ise daha kısa sürede sıkıntısından kurtulacağı anlamı taşımaktadır.

İlgili rüyalar

+1 oy
25 yorum 13 okuma
mustafaharputi 6 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
19 yorum 19 okuma
+1 oy
96 yorum 35 okuma
mustafaharputi 30 Haziran Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
94 yorum 42 okuma
mustafaharputi 30 Haziran Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
16 yorum 13 okuma
mustafaharputi 1 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 21 okuma
Sade 22 Mayıs Tabir kategorisinde Sade Rüyazede (508 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 37 okuma
Yaren1989 9 Mayıs Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (80.1k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 31 okuma
Adams 12 Ocak Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (18.2k puan)   yazdı
+6 oy
0 yorum 21 okuma
Aysenur. 14 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Aysenur. Karabasan (405 puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 8 okuma
mustafaharputi 1 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 14 okuma
mustafaharputi 4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.9k rüya

83.1k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

107 Aktif
6 Üye ve 101 misafir
Bugün : 12134
Dün : 38567
Toplam : 17259470
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 1893 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 247 e
  3. Karga Karga - 156 e
  4. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 104 e
  5. Hypnos Hypnos - 54 e
  6. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 48 e
  7. Yaren1989 Yaren1989 - 33 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...