Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
35 okuma
mustafaharputi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
yeniden etikenlendirildi
Rüyada bebek ağlaması, yakında sizden yardım dileyecek muhtaç bir kimsenin habercisidir. Bu rüya zor durumda olan birine işaret eder. Bebek ağlaması bazen de gülmeye, sıkıntılardan kurtulup rahatlamaya yorumlanır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

96 Yorum

+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyasında ağlayan gerçek bebek gören kimse, ailesinde güzel günler göreceğine, çocuklarından veya aile içerisinde yer alan küçük yaşta birisinin ailenin umudu olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşı ve durumu önemli olmadan genel olarak yorumlanabilecek, görülen çocuğun aile içerisine etkilerinden bahseden, insanların farklı zaman dilimleri içerisinde özgün durumlar yaşayarak bebek sayesinde veya aile içerisinde yer alan bazı kişiler sayesinde güzel günler görüleceği şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin rüyasında gördükleri bebeklerin ileride sahip olacakları bebek olarak nitelendirebilmekte olup, bebeği olanlar için uzun vadede bebeklerinin hayırlı bir kişi olacaklarına, hayırlı olmalarından dolayı aile içerisine katkı sağlayacağına, bebek sayesinde kültürel ve maddi statü olarak farklılık yaşayacaklarına, bebeğin çok iyi yetişmesi ile kaliteli bir insan olunacağına ve kaliteli bir hayat yaşayarak mutlu olabilecekleri şeklinde rivayet edilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada ağlayan bebek görmek rüyayı gören kişilerin ağlamaklı olarak gördükleri bebeklerin ters anlam ifade ettiklerini algılamaları gerektiği, rüyada ağlayan çocuk ailesine ve gelecekte kendisine çok katkısı olacağına ve katkılarından dolayı herkesin bebeğe minnettar kalacağına, sevginin yanında saygı gösterebileceği şeklinde ifade edilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında ağlayan kendi bebeğini gören kimse, yakın zaman içerisinde çok iyi günler göreceğine özellikle yakınlarından alacağı güzel haberlere delalettir. Rüyayı gören kişilerin moral ve durum olarak iyi olacaklarına fakat yaşamlarına etki edecek farklı iyiliklerin yakın zaman içerisinde hayatlarına gireceklerine ve oldukları durumdan daha iyi olarak mutlu olacakları şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin mutlu olma gayeleri özel olarak olmayacaklarına, yaşamları içerisinde aileleri, işleri, düzenler, sağlıkları ve üm yaşama etki eden etken durumların iyi olduğuna ve iyi olmaya devam edeceğine, kişilerin kendi hallerinde yaşama gayeleri var olacağına, gayelerine uygun olarak hareket ederek özellikle nitelikli ve insanlara faydası olan işler çıkararak hayatlarını devam ettirecekleri şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyayı gören kişilerin aileleri çok önemli olduğuna, önemine arz ederek insanların yaşam içerisinde konum elde etmesine fayda sağlayacak durumların tek tek var olacağına, var olan durumların yakın zaman içerisinde herkes tarafından tebrik edilecek kapasitede ilerleyeceğine ve rüyayı gören kişinin çok akıllı olması ile işlerinin daha ileriye gideceğine, bulundukları konumda sıçrama yaparak çok daha iyi yerlere iş anlamında gelebileceklerine ve yaşam standartlarında hızlı bir değişim olarak mutlu olabilecekleri şeklinde ifade edilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında ağlayan oyuncak bebek gören kimse, yakın zaman içerisinde büyük bir hedefinden dolayı hayal kırıklığı içerisine gireceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin büyük planları olduğuna, kafasında veya gönlünde olan bir durumdan ötürü uzun vadeli ve ileriye dönük düşünce yapısı olacağına, plan yaparak hayatını devam ettireceğine ve belirli bir noktada yaptığı tüm planların ve düşündüğü tüm olayların yok olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin yaşam standartlarına etki edecek durumların var olacağına, kafasında olan planlama ve yaşam stilleri ile durum analizlerini alt üst edecek vakalar meydana geleceğine, hayal kırıklığı yaşayarak üzüntülü günler göreceği şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyayı gören kişinin hassas bir yapısı olduğuna veya yaşayacağı olaylardan sonra yapısında bir hassaslık oluşarak, olayları kaldıramayacağına, daha çok üzülerek daha çok zarar göreceğine, planladığı bir durumun veya uzun vadede istediği bir olayın yakın zaman içerisinde alacağı bir haber ile imkansız hale geleceğine, kişinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına zor günler göreceğine yorulan bir rüyadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında ağlayan akrabasının bebeğini gören kimse iş hayatında var olacağına, işle alakalı gelişmelerin en kısa süre içerisinde farklı bir şekilde gelişeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin iş hayatında var olduğuna, işle ilgili farklı beklentileri veya planlamaları olduğuna, planlarına sahip çıkarak hareket edecek olan kişilerin rüyasında gördüğü akrabasının yardımlarını veya zararlarını göreceğine, net olarak ifade edilemeyecek olan bir rüya olup, farklı sonuçların ifade edilmesine yardımcı olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin beklemedikleri bir anda farklı durumlar ile karşılaşacağına sevinçli veya üzüntülü durumlara kendisini hazırlaması gerektiğine, kişilerin anlık olarak durumlarını değerlendirerek ortam analizine göre fikir edinebileceği şeklinde ifade edilen bir rüyadır. Rüyayı gören kişilerin planlamadığı durumların olmasın kişinin ne yapacağını bilememesine, durumları değerlendirmeyerek çok üzülmelerine veya çok sevinmelerine anlamsız hareketler yaparak çok kötü olmaları şeklinde sonuçlanacağı ifade edilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında ağlayan bebek gören kimse, hayatında bir takım değişiklikler yaşayacağına ve başına gelecek olan değişikliklerin öneminin yüksek olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatının belirli bir devamlılığı olmadığına, hayatı sabit olarak yaşamadığına, sabit bir iş veya ortam içerisinde kalmayarak çok ani kararlar ile ilerlediğine, rüyayı gören kişinin belirli bir düzen tutması gerektiğine, bu düzenin düşünce yapısını değiştirmek ile geleceğine fakat rüya sahibinin anlık olarak bulunduğu durumdan çok memnun olduğuna ve sıkıntı içerisine girerek durumu değiştirmesi mantığını güdeceği şeklinde yorumlanan bir rüyadır.
Kişi rüyayı gördükten sonra birtakım olaylar yaşayacağına, dağınık olarak çalışmasından, işlerinin ve düzenin bozuk olmasından dolayı sağlık sorunları yaşayacağına, büyükşehirde ikamet eden kişilerin ani bir karar ile memleketlerine veya daha küçük alanlara taşınacaklarına, önemli kararların aşamasında olarak, başına gelen olaylardan sonra büyük bir yenilik içerisine gireceği şeklinde ifade edilmektedir. Kişinin yaşayacağı değişiklikler olumlu olacağına, düşünceleri kontrol etme amaçlı olan durum değerlendirmeleri ile kişilerin her ortam içerisinde değişikliğini hissedeceği şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyayı gördükten sonra başına gelen olay örgüleri hayırlara vesile olduğuna, hayırlara vesile olan durumlardan sonra kişilerin her bir platformu kontrol etme çabalarının var olacağı şeklinde nitelendirilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Hem düz, hem de ters anlamlara sahip bir rüyadır. Ağlayan bebek bazı yorumcular tarafından yüz güldürecek bir habere işarettir. Başka bir yoruma göre ise, kişinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına da tabir olur. Bebek görmek genellikle iyi olduğundan ağırlık olarak iyi haberlere yorumlanır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebek Ağlaması

Yardımsever özellikleri ile tanınan rüya sahibinin yakın çevresindeki bazı sorunları çözebilmek için arabuluculuk edeceğine ve bu sayede hayırlı bir işe imza atarak sevap işleyeceğine alamettir. Yoksulun ve ezilenin yanında olmak, hayata karşı sorumluluklarını her şekilde yerine getirmeye çalışmak ve bilinçli hareket etmek demektir. Yaşanmış sorunlardan ve yapılan hatalardan ders çıkarmayı bilen kişinin emin ve sağlam adımlar atarak hayatını her türlü riskten uzak tutacağını delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebek Ağlaması

 Rüyada bebek görmenin, birtakım olumsuz yorumları yapılmıştır. Lakin tabirciler bu rüyanın hayra alamet ettiğini bildirirler. Rüyasında bebek ağladığını gören kişinin çok kudretli kişi olacağı yorumlanır. Kişinin bu kudretini hayırlı ve güzel işlerde kullanacağına dair yorumlar yapılır. Rüyasında bebek ağladığını gören kişi bazı sınavlarla karşılaşabilir.

 Sınavlar imtihan şeklinde kişinin karşısına çıkacaktır. Manevi olan imtihanlardan geçmek, kişi için oldukça zor olabilir. Burada kişinin nefsi zorlanır. Rüyada bebek ağladığını gören kimseler, çok zorlu bir görev için çağrılırlar. Rivayetlere göre rüyada ağlayan bebek görmeyi alimler, sessiz sedası bir servete yorumlamışlardır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada ağlayan bebek görmek; bu rüyayı gören kişi işlediği bir günahtan dolayı pişmanlık duyar ve affını talep eder. Eğer rüyanızda onu susturmaya çalıştıysanız, bu rüya, işle ilgili çeşitli gelişmelerin olacağına ve bu gelişmeler adına çaba sarf edeceğinize işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada ağlayan bir bebeği sakinleştirip ağlamasını durdurduğunuzu gördüyseniz kendi sorununuzu kendinizin çözeceğine işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebek Görmek
Rüyada ağlayan bebek görmek ya da bebek ağlaması da sık görü, bu rüya genellikle son iki aydır çok yaratıcı olduğunuzu sembolize eder. Bu rüya ayrıca gelecekte yeni yaratıcı fikirlere sahip olmanın bir gerekliliği olabileceğini de göstermektedir. Ayrıca, bu rüya karakterinizin korunmasız olan savunmasız kısmını gösterebilir veya belki de yeni fikirleri veya fikirleri teşvik ediyorsunuz.
Rüyada bebek görmek ve kucağa bebek almak, başkalarının tavsiye için size döneceğini gösterebilir. Rüyada karışık ırkta bir bebek görmek, mükemmel ve zafer kazanacağınız veya başarısız olacağınız anlamına gelebilir, eğer karışık ırk bebeğin size ait olması, başarılı olacağınızı gösterir. Kendi ırkınızdan farklı bir bebeği doğurmak büyük şans ve başarı ile ilişkilidir. Birçok bebeği rüyalarda görmek, "yaşam" ın muazzam enerjisi ile ilgilidir. Hedeflerinize ulaşmak için kesinlikle ayakta duran hiçbir şey yoktur. Siz beyaz bir bebeğe sahip olmak (karışık ırk, siyah, çince) hayatta bağımsızlığı gösterir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebek Görmek
Hem düz, hem de ters manalarra sahip bir rüyadır. Ağlayan bebek bazı yorumcular tarafından yüüz güldürecek bir habere işaret eder. Başka bir yoruma göre ise, kiimsenin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına da tabirr olur. Bebek görmek genellikle iyi olduğundan ağırllık olarak iyi haberlere delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
•Rüyada Bebek Ağlaması
Rüyada bebek ağlaması duyan kişinin yakın bir arkadaşı ile küseceğine ve bu durumdan çok büyük üzüntü duyacağına işaret eder.  Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişi ya da kişilerle olan küslüğünüz, hayatınızın olumsuz anlamda değişmesine sebep olacaktır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Bakımsız, ağlayan çıplak bir bebek görmek, rüyayı görenin tövbe etmesine tabir olunur. Terkedilmiş bebek görmek ve bebeği almak mirasa erişmeye işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada bebeğin ağladığını veya onu susturmaya çalıştığını görmek, bir ticaretten kazanç için uğraştığına, Bir bebeğin bir bahçede ya da cami avlusunda terk edilmiş olarak bulunduğunu görmek, uzak akrabadan bir mirasa konacağına delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Ağladığını Görmek
Rüyasında bebeğin ağladığını gören kimse, gerçek hayatında merhamet sahibi bir kimse olur ve hayatı boyunca insanlara yardım eder.

Böyle bir rüya genellikle tersi ile yorulmaktadır. Rüyada ağlamak gerçek hayatta gülmeye, sevinmeye, esenliğe, gönlün hep mutlu ve mesut olmasına işarettir. Rüyada bir bebeğin meme için ağladığını görmek, geçimini kazanırken rüya sahibinin bazı sıkıntılar çekmesine veya çoluk çocuğunun nafakasını boşa harcamasına işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada ağlayan bir bebek görmek sevilen kimsenin tatli sözleridir. Rüyada bebek görmek, bebek haberdir. güzel bir bebek iyi haberdir.

Rüyada çirkin, cılız sıska bir bebek görmek tatsız kisa süre sonra para gelecegini bildirir.

çok güzel giyimli bir bebek saglikli ve sevincli göründüyse varolan sikintinin önemsiz ve cabuk atlatilacagina isarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebek Ağlamasının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Yardımsever kişiliğine işaret eden rüyada bebek ağlaması görüldüğünde, çevrenizde sizin bu kişiliğinizi bilen yardıma muhtaç kişilerin varlığı ve sizin onlardan haberdar olacağınız şeklinde rüyanız yorumlanmaktadır.

    Hayırlı işleyeceğiniz,
    Doğru yoldan sapmayacağınız,
    Mutlu bir hayat süreceğiniz,
    İçinde bulunduğunuz sıkıntılardan kendi çabalarınızla kurtulacağınız

Rüyanıza yapılan yorumlar arasında yer almaktadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebek Ağlamasının Duyulmasına Yapılan İslami Yorumlar

Din alimleri ve Diyanet tarafından hayra yorulan rüyada bebek ağlaması duymak Diyanet İşleri Başkanlığınca;

    Yapılan iyilikler nedeniyle hayır duası alınacağı,
    Yardıma muhtaç kişilerin sevindirilerek Allah c.c rızasının kazanılacağı,
    Artan sorumlulukların altından kalkmanın başarılacağı

Yorumlarında bulunmaktadır. Diyanet’in yaptığı yorum rüyaya yapılan genel yorumlara uymakta olup rüya sahibinin hayırlı yolda yürümeye devam edeceğine işaret etmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Mezarda Duyulan Bebek Sesi Ne Anlama Gelir?

Uyanmak isteyeceğiniz ve kabus olarak nitelendirebileceğiniz rüyada mezarlıkta bebek sesi duymak için yapılan yorumlar olumlu ve olumsuz olarak ikiye ayrılmaktadır. Olumlu tarafta sayılabilecek yorumlar;

    Yeteneklerinizi uzun zaman gerekse de geliştireceğinize,
    İş hayatınızda sevindirecek büyük gelişmelerin yaşanacağına

İşaret ettiği şeklinde yapılmaktadır. Olumsuz tarafta yer alan yorumlarda ise;

    Aşk hayatında henüz bir gelişme yaşanmayacağı,
    Aile hayatınızda sizi sarsacak gelişmelerin yaşanacağı

Şeklinde yapılmaktadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebek Ağlaması

Rüyada bebek ağlaması, yakında sizden yardım dileyecek muhtaç bir kimsenin habercisidir. Bu rüya zor durumda olan birine işaret eder. Bebek ağlaması bazen de gülmeye, sıkıntılardan kurtulup rahatlamaya yorumlanır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebeği Susturmak

Bu rüya, sürekli insanlar için çalışan ve onların iyiliği için mücadele eden bir adama işaret eder. Çevresinde sürekli yardıma muhtaç kişiler bulunan bu kimse iyi huyu ve güzel ahlakı ile insanların sevgisini ve takdirini kazanır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebek Sesi Duymak

Rüyada ağlayan bebek sesi duymak, çevrenizde gülen ve neşeli vakitler geçiren birtakım kişilerin bulunacağına veya eğlenceli bir dost meclisinde bulunup insanlarla keyifli vakitler geçireceğinize işaret etmektedir. Rüyada ağlamak genellikle gerçek hayatta gülmeye yorumlanır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan İkiz Bebek Görmek

Ağlayan ikiz bebekler alacağınız iki tane müjdeli haberdir. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda sevineceği ve tüm üzüntülerinden kurtulacağı güzel bir havadisle karşılaşır. Bazen de bu rüya sizinle dost olacak iki arkadaşa ve onlarla geçireceğiniz zamanlara delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebek Sevmek

Rüyasında ağlayan bir bebeği seven kişi meşakkatle bir mal elde eder veya sıkıntıdan sonra çok güzel ve hayırlı nimetlere ulaşır. Bu rüya gerçek hayatta bir kimseyi teskin etmeye, üzüntü çeken insanlara teselli vermeye de yorumlanabilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Kundakta Ağlayan Bebek Görmek

Kundağa sarılı ağlayan bebek gören kişi, bir suçla itham edilerek cezalandırılır veya mahkemeye gitmek zorunda kalır. Bu rüya hapiste bulunanlar içinse kurtuluşa işarettir. Kundağa sarılı bebek, sizin için zor olan bazı durumlarla karşılaşmanıza, bazen hapislik hayatına da işaret edebilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada ağlayan bebek görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaptığı güzel ve hayırlı şeylerden ötürü aile büyüklerinden birisinden çok büyük iltifatlar duyacağına, güzel sözler işiteceğine, bu sayede çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına alamet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebek Ağlama Sesi Duymak

Rüya sahibinin, yaşadığı olaylardan ve karşısına çıkan durumlardan ötürü çok büyük bir ruhsal boşluk içine düştüğüne, sürekli endişe duyduğuna, çok büyük üzüntü duyduğuna, çok zor zamanlar geçirdiğine ve daha büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşmamak için insanlardan uzak durduğuna ve kendisini bu şekilde koruduğuna tabir edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebek Emzirmek

Hayat içerisinde çok zor ve sıkıntılı dönemlerden sonra yaptığı iyi şeyler ile aile büyüklerinden büyük iltifatlar alan rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği birisinden çok büyük bir yardım alacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve başı ne zaman sıkışırsa o zaman çok büyük desteklerde bulunacağına alamet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebek Duymak

Aile büyüklerinden birinin vereceği destek sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok büyük adımlar atılacağına, bu adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok hayırlı ve güzel işler yapılacağına ve büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebeği Susturmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük çalışmalar yapmaya çalıştığına, bu çalışmalar sonunda çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, bu sorunları bitirmek için çok büyük adımlar atılacağına, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına rivayet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada ağlayan bebek görmek
Sevilen bir kişinin tatlı sözlerine yorumlanır. Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Cılız bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözlerine işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada ağlayan bir bebek görmek sevdiğiniz bir kimsenin övgü dolu ve tatlı sözleri olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında ya da iş hayatında başkalarına hayrı dokunan işler yapacağı ve bu yüzden de arkadaşları, aile büyükleri tarafından hoş, övgü dolu sözler duyacağı ve daha iyi olan hayırlı işler yapabilmek için çok çaba sarf edeceğine ve sonunda da insanlara örnek olan, yol gösteren biri olacağının habercisidir.

Rüyada bebeğin ağlaması aynı zamanda darda olan birinin sizden  yardım isteyeceğini ve sizin de ona yardım ederek o kişiyi çok büyük bir sıkıntıdan kurtaracağınızı gösterir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Bazı alimlere göre ise rüyada ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının habercisidir. Fakat bu hayal kırıklığı yaptığınız bir yardımın karşılığında hak etmediğiniz bir davranış göreceğinizi gösterir. Eğer rüyanızda ağlayan bebeğin sesi kız çocuğuna aitse, yardım edeceğiniz kişiden sonrasında kötülük göreceğiniz ve bu yardımı yaparken de aile büyüklerinin baskısıyla yapacağınız anlamına gelir.

Eğer rüyanızda ağlayan bebeğin sesi erkek çocuğuna aitse, yardım edeceğiniz kişiden sonrasında çok büyük övgüler alacağınız ve dara düştüğünüzde bu kişiden bu yardımın karşılığını kat kat alacağınız anlamına gelir. Rüyada mutlu bebek görmek ise mutluluğun habercisidir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebek Ağlama Sesi Duymak

Rüya sahibinin, yaşadığı olaylardan dolayı pişmanlık duyduğuna ve bir daha yanlış yapmamak adına kendini iç dünyasına çektiğine işaret eder. Karşısına çıkan durumlardan ötürü çok büyük bir ruhsal boşluk içine düştüğüne, yine yanlış yapacağı korkusuyla sürekli endişe ve kaygı duyduğuna, çok büyük üzüntü duyduğuna, çok zor zamanlar geçirdiğine ve daha büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşmamak için insanlardan uzak durduğuna ve kendisini bu şekilde koruduğuna tabir edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Eğer rüyanızda duyduğunuz bebek sesi kız çocuğuna aitse, bu durumu kısa bir sürede atlatacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda duyduğunuz bebek sesi erkek çocuğuna aitse, bu durumu birazcık daha ağır yani zaman alan bir süreçle atlatılacağına işaret eder. Ağlayan bebeğin sesi çevrenizdeki birinin yardım ihtiyacı olarak da tabir edilir. Birinin size ihtiyacı olduğunu ancak bunu size söyleyemediğini de işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebek Emzirmek

Rüyada ağlayan bebek emzirmek, zor durumda kalsanız bile hiç dara düşmeyeceğinizin habercisidir. Aile ya da iş hayatınızda geçirdiğiniz çok zor ve sıkıntılı dönemlerden sonra yaptığınız iyi ve hayırlı işler ile aile büyüklerinden büyük iltifatlar, övgüler alan rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği birinden çok büyük bir maddi yardım alacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve başı ne zaman sıkışırsa o zaman çok büyük desteklerde bulunacağına alamet eder. Aynı zamanda bir arkadaşı yada sevgilisiyle küsen veya yollarını ayıran bir dostunuzun  sizden yardım beklediğini ve sizin sayenizde tekrar yollarını birleştireceklerini de işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Ağlayan Bebek Duymak

Rüyada ağlayan bebek duymak, aile büyüklerinden yada yakın dostlarınızdan birinin vereceği destek sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok büyük adımlar atarak yeni bir yola gireceğine, bu adımlar sayesinde çok büyük övgüler, başarılar ve paralar kazanılacağına, çok hayırlı ve güzel işler yapılacağına ve büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Eğer rüyanızda duyduğunuz bebek sesi kız çocuğuna aitse, elde edilen kazancın yanlış davranış ve seçimler sonucunda tekrar kaybedileceğine işaret eder. Eğer rüyanızda duyduğunuz bebek sesi erkek çocuğuna aitse bu kazancın katlanarak çoğalacağına, giderek bereketleneceğine işaret eder.

Bazı alimlere göre rüyada ağlayan bebek duymak sizden yardım isteyen fakat sizin sırt çevirdiğiniz ve bu nedenle de kalbi kırık bir şekilde hala sizden yardım bekleyen birini de işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada ağlayan bebeği susturmak, yeni fakat riskli yollar veya seçimlerin habercisidir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük çalışmalar yapmak için emek sarf ettiğine, bu çalışmalar sonucunda çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, bu sorunlara son vermek için yeni ve çok riskli adımlar atılacağına, işlerden kazanç elde etmek için yeni fakat riskli yollar deneyeceğine, çok büyük girişimlerde bulunarak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışacağına rivayet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada ağlayan bebeği susturabilmek bu riskli ve yeni seçimler sonucu başarının yakalanacağına ve maddi anlamda çok paralar kazanılıp refaha ulaşılacağına işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebek Ağlaması Görmek

Ayrıca bkz: Doğmak Görmek, Doğum, Ölü Bebek,Bebeğin Diş Çıkarması, Bebeğin Yürüdüğünü Görmek, Bebeğin Konuştuğunu Görmek, Bebeğini Uyutmak, Bebek (canlı),
Yardımsever olduğuna, çevresindeki kişilerin yardıma muhtaç olabileceğine, yardıma muhtaç olanları bularak yardım edeceğine ve sıkıntılı olanların kendi çabası ile sıkıntılarından kurtulacağını ifade eden bir rüya olarak rivayet edilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında bebek ağlaması gören kişilerin genel olarak güçlü ve kuvvetli olacağı, gücü ile kudretini hayırlı yönde kullanacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayırlı işler peşinde olacağına, işlerinde olan tutumluluk sayesinde mükemmel derece yol kat edeceklerine, kat edecekleri yollar sayesinde kişilerin mutlu olacakları şeklinde yorumlanmaktadır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında bebek ağlaması ne demek kişilerin çok büyük bir yüreği olduğuna, varlığını hep açık olarak insanlara sereceğine, insanların yaklaşımlarına dikkat ederek hareket etmesi rüya sahibinin mutlu olmasına ve mutluluğunu hayırlı yönde kullanmasına, mutlu olarak yoluna devam etmesine neden olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin muhtaç kimseler aramadan çevresinde olan kişilerin gözüne çarpacağına, kişi öncelik olarak yakınlarına yardımcı olacağına, eş dost ve akraba gibi niteliklere çok önem vereceği şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında bebek ağlaması tabiri rüyayı gören kişilerin bazı zaman kendi sıkıntıları olacağına ve kendi sıkıntılarının üstesinden geleceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin farklı nedenlere bağlı olarak sıkıntıları olacağına, sıkıntılarına ek olarak büyük girişimler içerisinde olunacağı, sıkıntım var diyerek isyana girmeyeceğine ve sıkıntılarını gidermek adına sürekli bir çabasının var olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin sıkıntılardan kurtulup rahatlamaya ihtiyacı olduğuna ve bu isteğini sorunların üzerine gidere başaracağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında acıdan ağlayan bebeği susturan kişi, çok iyi niyetli olduğuna, iyi niyetine uygun davranarak, yardıma muhtaç olan kişileri bulacağına ve çevresinde sürekli yardıma muhtaç insanların olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin çevresinde farklı nedenlere bağlı olarak yardıma muhtaç insanlar olacağına, muhtaç olan insanların kişilere farklı bir bakış açısı elde etme yetkisi sunduğuna, sunulan bakış açısı ile çok yardımsever olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin yüreklerinin çok temiz olduğuna, temiz yürekli olan kişilerin mutlu olma gibi bir derdinin olmayacağına, hayat kendisini bir şekilde mutlu etmekte olup, en yakınlarından başlayarak tüm insanlığa yardım etme gibi bir arzunun var olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada ağlayan bebeği susturmak ne demek rüyayı gören kişilerin ailesinden, arkadaşlarından veya yakın çevresinden sürekli sıkıntılar çıkacağına, sıkıntı içerisinde olan kişilerin rüyayı gören kişiye çok yakın olduğuna ya da sıkıntı zamanlarında yakınlaşarak rüyayı gören kişinin yardımcı olacağı gayesinde olduğuna ve yardıma muhtaç kişiler bulunması kişiyi iyilik meleği yapacağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında açlıktan ağlayan bebeği susturan kişi, çok iyi huylu olacağına, kendi huyuna giden kişilerin ahlaklı bir yapısının var olacağına ve insanların sevgisine nail olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin kendisini çok iyi yetiştirdiğine, ailesi tarafından çok özen verilerek yetiştirildiğine, yetiştirilme gereği çok eğitimli, çok ahlaklı ve çok bilgili olarak saygılı hareketler içerisinde olacağına, çevresi tarafından sevileceği şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin kendilerini yetiştirmeleri sayesinde büyük gelişmeler sağlayacağına, sağlanan gelişmeler sayesinde mutlu olabileceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin iyi huylu olması hayatlarını daima mutluluk, saygı ve gelişim üzerine kuracağına, insanların değerlerine ve fikirlerine çok büyük saygı duyulacağı, insanların sevgi gösterisi sayesinde iş hayatında ve özel hayatında çok iyi konumlara yerleşeceği şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında gece ağlayan bebeği susturan kişi, çok çalışkan olacağına, çok çalışmasına karşı insanlara yardımı dokunacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin sürekli çalışma hayatı içerisinde olacağına, kendisini yetiştirmek ve geliştirmek adına mükemmel derecede dokunuşlara sahip olacağına ve sahip olunan derece sayesinde insanların mükemmel derecede bir kaliteye erişeceğine, iyilik isteyenlerin yanında olması geliştireceği şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin farklı ortamlar içerisinde bile sürekli aynı olacağına, eğitim açısında kendini geliştirmekten bıkmayacağına, ahlak yapısı olarak mükemmel olması güzel işlerin çıkmasına vesile olacağına, insanları düşünmesinden dolayı kendisini her daim geri plana atacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişiler çevresindeki insanlara değer vereceğine, vereceği değerlerin insanlar üstünde çok büyük etkilerinin olacağına, etkisine kapılan kişilerin mutlu olma çabasının var olacağına ve var olan durumları değerlendirerek, insanların isteklerine yanıt vereceğine, iyilik ile mücadele edenler için mutluluğun her daim var olacağı ve rüyayı gören kişinin birçok insanın mutlu olması için vesile olacak durumların içerisinde yer alacağı şeklinde ifade edilmektedir.

İlgili rüyalar

+1 oy
25 yorum 13 okuma
mustafaharputi 6 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
19 yorum 19 okuma
+1 oy
33 yorum 22 okuma
mustafaharputi 1 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
94 yorum 42 okuma
mustafaharputi 30 Haziran Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
16 yorum 13 okuma
mustafaharputi 1 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 21 okuma
Sade 22 Mayıs Tabir kategorisinde Sade Rüyazede (508 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 37 okuma
Yaren1989 9 Mayıs Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (80.1k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 31 okuma
Adams 12 Ocak Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (18.2k puan)   yazdı
+6 oy
0 yorum 21 okuma
Aysenur. 14 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Aysenur. Karabasan (405 puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 8 okuma
mustafaharputi 1 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 14 okuma
mustafaharputi 4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.9k rüya

83.1k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

103 Aktif
2 Üye ve 101 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11345
Dün : 38567
Toplam : 17258681
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 1886 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 247 e
  3. Karga Karga - 141 e
  4. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 104 e
  5. Hypnos Hypnos - 54 e
  6. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 48 e
  7. Yaren1989 Yaren1989 - 33 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...