Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
17 okuma
mustafaharputi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Doğurduğunuz bebeğin sizinle konuşması ise  gerçekte bir bebeğiniz varsa bu rüya umutlarınızın bir yansımasıdır. Bebek sahibi değilseniz hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın demektir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

94 Yorum

+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Bebeğin Konuşması

Rüyalar kişilerin günlük yaşantısında etkilendiği, onları düşündüren durumlar ile ilgili olarak görülmekte olup, çoğu kişi uyandığında gördükleri nesnelerin ve olayların ne anlama geldiğini merak ederek araştırmaktadır.

Kişilerin etkisi altında kaldığı rüyalar çok uzun sürüyor gibi düşünülse de aslında uykunun REM evresinde çok kısa bir zaman aralığında görülmektedir. Kişi uyandığında da gördüğü rüya ile ilgili olarak merakını giderebilmek için internetten rüya yorumlarını okuyarak kendine en yakın olanını bulabilmektedir. Burada önemli olan gördükleri ile ilgili olarak kişinin doğru yoruma ulaşabilmesidir.

Bu nedenle de gördüğü nesnelerin ve olayların atlanmadan her biri hakkında araştırma yapılması rüya bütünü ile yorumlanabilmesi için önemlidir. Makalemizde bahsedeceğimiz rüyada bebeğin konuşması ile ilgili rüyalar sıkça görülmekte olup oldukça fazla araştırılmaktadır. Bu nedenle de görüldüğü duruma göre ne anlamlara geldiği merak edilen rüyada bebeğin konuşması ile ilgili olarak her şeyi size aktaracağız.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
rüyada konuşan bebek görmek iyi haberdir. Konuşan bebek sevince, habere, işe, mirasa, şifaya, üzüntüden, hastalıktan kurtulmak demektir. Rüyada konuşan erkek bebek müjdeye işaret eder. Rüyada konuşan kız bebeği görmek ise şerefe, bolluğa, zorluktan sonra kolaylığa yorumlanır. Rüyada kız bebeğinin konuşması, sevinçli bir işle karşılaşılacağı anlamına gelir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada konuşan bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Rüyada yeni doğmuş bebeğin konuşması iyiye yorumlanmıyor. Yeni doğmuş çok iyi ve güzel konuşan bebek görmek, sağlıklı ve sevinçli görünüyorsa sıkıntının çabuk atlatılacağına, sıkıntının önemsiz olduğuna işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Konuşan Bebek Görmek Anlamı ve Yorumu

Evlerin sevinç kaynağı olduklarından rüyada bebeğin konuşması, sevinç, sürura, konuşan bebeği sevip okşamak, sevinçli habere işarettir. Rüyada konuşan bebeği kucağına alıp sevmek, hayır, menfaate, kız çocuğunun konuşması keder, üzüntüden kurtulmaya işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada bebeğin konuşması evde bereket, rızkın bollaşacağna, zengin olacağınıza işarettir. Bebeğin konuştuğunu görmek, zenginliğe, evdeki bolluğa rızık, berekete işarettir.

Aynı zamanda konuşan bebek görmek büyük bir mirasa delalet etmekle birlikte günah ve hatalardan kurtuluşa, hüzün ve kederin gitmesine tabir edilir. Rüyada bebek konuşması, güzel bir yere davet edileceğine, güzel konuşması ise göz aydınıdır, çok sevinç verir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada dile gelen ve konuşan bir bebek görmenin anlamı çok halistir. Rüyada konuşan bebek gören kimse için mutlulukla dolu bir ahiret yaşamı vardır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Ayrıca bkz: Bebeğinin Olması, Bebeğin Diş Çıkarması, Bebeğin Yürüdüğünü Görmek

Hayat içerisinde bir beklentisi olacağına ve beklentilerine zamanla ulaşarak gerçekleşeceği şeklinde ifade edilen bir rüyadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında bebeğin konuştuğunu gören kişi, çok hayal kurduğuna ve hayal ettiği birçok şeye vakti zamanı geldiği zaman erişeceğine ve eriştiği zaman mutlu olmasına rağmen hayallerinde vazgeçmeyerek her zaman ileriye dönük hayaller kuracağı şeklinde rivayet edilmektedir. Kişilerin hayal kurmaları kendilerini yetiştirmelerine ve daha dikkatli olarak daha mutlu olmaları şeklinde ifade edilmektedir.
Kişi, hayal ettiği her şeye bir gün mutlaka kavuşacak olup, elde ettikleri arzuladıkları olsa bile, mutlu olduktan sonra yeni hedefler belirleyeceği şeklinde ifade edilmektedir. Bu öylesine hayırlı bir rüyadır ki rüya sahibinin gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendine nasip edileceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin dünya üzerindeki yaşamında arzularının gerçekleşeceğine ve gözünün yeryüzünün hiçbir güzelliğinde kalmayacağına delalet etmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında konuşmayan erkek bebeğin konuştuğunu gören kişi, gerçekleştirmesi güç olan bir duruma niyetlenerek kimse güvenmese, kendi başına mücadele etse bile arkasından koşacağına ve mücadelesinin karşılığını alarak mutlu olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin diğer insanlardan farklı olacağına, farklı düşünerek farklı hissedeceğine, genel olarak iş hayatında ve eğitim hayatında mücadeleci tavrı ile insanların gözünde olacağına ve mücadelesine insanları dâhil etse bile ısrarcı olmayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Yaşımdan farklı hedefleri olacağına, hedeflerine ulaşmak amacıyla birçok adım atacağına ve çalışmalarında mantıklı işler olmasa bile devam edeceği şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyayı gören kişilerin herkes tarafından çılgınca ve imkânsız olarak göreceği bir aşka, bir işe veya bir duruma girişeceğine, çok istediği durumu gerçekleştirmek için yasal olan tüm yolları ve durumları değerlendirerek gerçekleştireceği şeklinde ifade edilmektedir. Mücadeleci olması, ne istediğini biliyor olması tüm varlıkları kazanmasına ve mutlu olmasına neden olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında konuşmayan kız bebeğinin konuştuğunu gören kişi çok hayalperest olacağına, hayallerine sahip çıkarak çok büyük adımlar atma mantığında olacağına ve istediklerini gerçekleştirme gibi büyük bir yapısı olacağına delalettir. Rüyayı gören kişiler genel olarak hayallerinden dolayı kafalarında sorular olacağına, sorularına yanıt arama mücadelesi içerisinde görecekleri rüyalar olarak ifade edilmektedir. Kişilerin gördükleri rüyalar kafalarında olan düşünceler için ne kadar istekli ve mücadeleci olacakları hakkında bilgi verme niteliğinde olacağına, çevresindeki kişilerden yardım göremeyeceğine birkaç kişi harici kendisine inanmayanlar olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Rüyayı gören kişilerin kafalarında olan düşünceleri gerçekleştirmek amacı ile büyük adımlar atacaklarına, kurdukları hayallerin olacağına ve rüya sahibinin hayallerini küçümseyen kişilerin yüzünün kızaracağına, yanında olan kişilerin çok mutlu olacağı günleri görmeye çok az kaldığı şeklinde ifade edilen bir rüyadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında konuşmayan bebeğin baba diyerek konuştuğunu gören kişi dinine bağlı, kaideler olan örf ve adetleri ile büyüyen ne kadar büyük adam olsa bile ailesine ve sevdiklerine karşı bir koruma politikasında ayrıca saygı içerisinde olacağına delalettir.Rüyayı gören kişilerin büyük girişimleri olacağına, kişisel olarak büyüme hedefleri olacağı ve kafasında bir dünya kurarak bu dünyanın gerekliliğine göre yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Erken yaşta aileden kopacağına, okuma veya çalışma amacı ile insanlardan uzak büyüyeceğine fakat saygı ve sevgi konusunda sıkıntı çekmeden, değerlerine ve insanların konuşma yapılarına uygun olma çabası içerisinde olacaklarına ve ailelerine bağlı olarak mutlu olacakları şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyayı gören kişilerin hayatındaki öncelik annesi, babası, kardeşleri ve aile bireyleri olacağı şeklinde olup, ailesine bağlı bir kişinin göreceği rüya olup, gelenek ve göreneklere bağlı yaşamanın avantajlarını yakın zaman içerisinde alacağı şeklinde ifade edilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında konuşmayan bebeğin anne diyerek konuştuğunu gören kişi, aile bağlarının çok kuvvetli olacağına, kendisinin bireysel olarak sıkıntılarının olmayacağına ve genel olarak mutlu edilmek için uğraşacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin genel olarak ağır başlı olacaklarına, fakat ailelerinin çok düşkün olmaları şımarık davranmalarını tetikleyeceğine ve genel olarak aile bağlarının güçlü olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin ortam içerisinde mutlu olduğuna, hayatında birçok şeyin yerinde olacağına, ailesinin rüyayı gören kişiye çok yardımcı olduğuna adeta üstüne titrediğine veya zamanı geldiği zaman üstüne titreyeceğine, üstüne titremesi kişinin mutlu olmasına bir o kadarda şımarmasına neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.
Rüyayı gören kişilerin sıkıntı çekmeyecek olması, hayatta ideallerinin olmamasına, hayatı kolay olarak yaşaması gelecek zaman içerisinde ailesinin yanında olmadığı durumlarda sıkıntı çekmesine, kendi ayaklarının üstünde kalmayarak uzun vadeli düşünüldüğü zaman zor anlar yaşayacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişiye ailesinin çok düşkün olacağı genel olarak verilmek istenen mesajdır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında yeni doğmuş kız bebeğinin konuştuğunu gören kişi zor işler içerisine gireceğine, planlı olarak atacağı adımlar sayesinde uzun vadede olsa bile mutlu olmak için attığı adımların istediği tarzda ilerleyeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin bir işi başarmayı istediği zaman yapabileceklerinin sınırı olmadığına, sınırsız olarak davranarak insanların güvenini kazanacağına, bazı zamanlar yapacaklarının sınırının olmadığı kelimesini çevresinin çok iyi anlayarak delice hareketler ve işlere kalkışabileceğine, çevresi tarafından efsane olarak görülerek zor anlar yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin her ortam içerisinde farklı olduğunu hissettireceğine, hislerinde yanılmadan istediği yönde ilerleyebileceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin kafasında olan işin temellerini daha önceki zamanlarda atması ile yakın zaman içerisinde işine sahip olacağına, istediğine ulaşmanın zaferini kısa süre sonra sevdikleri ile kutlayacağı şeklinde ifade edilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Bebeğin konuşması

Doğurduğunuz bebeğin sizinle konuşması ise  gerçekte bir bebeğiniz varsa bu rüya umutlarınızın bir yansımasıdır. Bebek sahibi değilseniz hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın demektir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında yeni doğmuş erkek bebeğin konuştuğunu gören kişi, çok büyük işler içerisine girme gayesinde olacağına, kafasında olan fikirleri anlatacağına ve büyük destek göreceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin uzun süredir düşündüğü bir iş modeli olacağına, kafasında kurduğu fikri ve iş modelini uzun uzun konuşarak insanlardan fikir alacağına, aldığı fikirler doğrultusunda hareket edeceğine, yakınlarına zamanı geldiği zaman duyuracağına ve insanların tepkilerinden korksa bile herkesten çok olumlu tepkiler ve yorumlar alacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin kafasında olan iş modeli çok büyük olmasa bile kendi yaşam standartlarına ve çevresinde olan kişilerin durum analizlerine göre farklı olacağına, kişiden beklenmedik veya bulunduğu çevre içerisinde beklenmedik bir iş ile iş dünyasına kısa süre sonra gireceği şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında yeni doğmuş engelli bebeğin konuştuğunu gören kişi, çok farklı durumlar ile karşılaşacağına, hiç beklemediği anda beklemediği haberler alacağına ve mutlu olmak adına girişimlerde bulunacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin çok şaşıracağı bir ortam olacağına, ortam içerisinde görecekleri veya duyacakları kişinin anlık olarak şaşırmasına duruma göre farklı tepkiler vermesine ve olumlu olarak ifade edeceği anlar yaşamasına neden olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin her ortam içerisinde farklı bir şekilde davranmayacaklarına, aldıkları haberleri arkadaşları ile kutlayabileceklerine, çok şaşırmasına rağmen sevinerek olumlu tepkiler vermesi haberi duyduğu veya gördüğü kişininde şaşırmasına neden olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişi için güzel ve hayırlı gelişmelerin olacağı bir dönem olarak ifade edilmesi, muhtemel doğru bir davranış olacaktır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Konuşması Görmek

Ayrıca bkz: Bebeğin Diş Çıkardığını Görme, Bebek Görmek ile ilgili Tüm Rüya Tabirleri

Hayatını şekillendirme çabası içerisine gireceğine, kendisine ait planlar yaparak uygulamak için harekete geçeceğine delalet olan bir rüyadır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında bebeğin konuşmasına şahitlik yapan bir kimse, kendi hayatında sevmediği durumlar var olacağına, hayatına yönelik olarak durumları değerlendireceğine, değerlendirme sonucunda insanların gözünden kendisine bakarak objektif bir durum sergileyerek kendisi içerisinde bulduğu hataları sırlayacağına, hatalarının üzerine giderek kendisini değiştireceğine ve ideal bir insan haline getirerek mutlu olmayı bilebileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin kendisini değiştirmesi ruhsal olsa bile ruhuna bağlı olarak fiziksel olarak değişimlerde meydana geleceği şeklinde bir rivayet mevcuttur.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında yeni doğmuş bebeğin bağırarak konuştuğunu gören kişi, kalbinden geçen düşüncelerin büyük bir çaba içerisine girmeden Allah tarafından kendine nasip edileceği delalettir. Rüyayı gören kişilerin düşüncelerinin temiz olduğunu, yaşamında haram olmadığına ve düşüncelerinin de iyi olması sayesinde birçok düşüncenin duası bile olmadan Allah tarafından nasip olacağına ve kişinin mutlu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin her durumda mutlu olabileceklerine, elindekiler ile yetinecek olmaları mutlu olmalarına neden olacağı ve çok şey istemeseler bile kaliteli yaşam sürebilecekleri şeklinde rivayet edilmektedir. Genç yaşta çok çalışarak hem maddi hem de manevi olarak çok güzel günler geçireceklerine, güzelliklerin tartışılmadan hayat içerisinde makul bir şekilde var olacağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında erkek bebeğin kendi kendine konuştuğunu gören kimse, çok güzel gelişmeler olacağına ve rüyayı gören kişinin hayatının bir anda güzelleşeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatında güzel gelişmeler olacağına, gelişmeler tamamen doğaçlama gelişerek çok mutlu olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Yaşamı güzelleştiren gelişmeler rüyayı gören kişiye huzur vereceğine, hayatını detaylandırarak geliştirmesine yardımcı olacağı ve mutluluk nedenlerini arttırarak pozitif olarak dünya görüşü benimsemesine katkı sağlayacağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında erkek bebeğin babası ile konuştuğunu gören kimse, sağlık sorunu çekebileceğine, moralinin buna bağlı olarak bozulabileceğine ve bu durumlardan dolayı sıkıntı içerisinde olan rüya sahibinin kısa süre içerisinde iyileşerek düzeleceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin moral bozukluğu olacağına, moral bozukluğu rüya sahibinin veya tanıdıklarının sağlık problemleri olacağı ve buna bağlı olarak sorunların gerçekleşeceği şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyayı gören kişilerin neşesi belirli bir süre sonra yerine geleceğine, moral bozukluğu düzelecek olan kişinin sağlık problemleri kalmayacağına ve mutlu olmasına engel olacak durumların varlığı yok olacağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında erkek bebeğin annesi ile konuştuğunu gören kimse sevinç gösterilerinde bulunacağına, yaşama sevincine katkı sağlayacak durumların ortaya çıkacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin büyük bir mutluluk içerisine gireceklerine, yaşama sevinci ile dolacaklarına, yaşam mücadeleleri içerisinde öne geçerek özel girişimler içerisinde olmayacaklarına ve anlık olarak gelişen durumlar ile yaşama gayelerinin artacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin yaşama karşı duydukları hazzı ve isteği artıracak olan durum ailesi ile alakalı olacağına, kişinin çocuk sahibi olacağına, aşık olacağına, sağlık problemlerinden kurtulacaklarına, maddi olarak gelişim sağlayacaklarına ve kişilerin içerisinde bulundukları anları değerlendirerek farklı gelişimlerine sağlanması ile ortaya çıkacak bir his olarak ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında erkek bebeğin tanımadığı birisi ile konuştuğunu gören kimse, mutlu olacağına, mutluluk için neden aramadan anlık olarak oluşan gelişmelere katılacağına ve mutlu olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin farklı durumlarda kasmadan kendisini mutlu olmak için sebep arayacaklarına, kişilerin kendilerini geliştirmeleri amacı ile ortak bir durum araştırmasına gireceklerine, mutlu olduklarına ve mutlu olmak için çabalamadan çok mutlu olacağına ve mutsuzluk için direnmeyeceklerine, hayatı akışa göre yaşayacakları şeklinde yorumlanmaktadır.
Rüyayı gören kişilerin yaşam standartlarında farklılık olacağına, her kişi aynı pozisyonda olmayacaklarına ve pozisyonların genel bir ritmi olacağına ve muhakkak ki güzel girişimler içerisine girileceği şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında küçük bir bebeğin bağırarak konuştuğunu gören kimse, çok erken yaşta başarılı olacağına ve başarıyı kaldırabileceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin çok bilinçli ve istikrarlı olduklarına, kararlı hareketleri sayesinde kendilerini geliştireceklerine ve gelişmeleri sayesinde çok daha iyi yerlere geleceklerine ve başarılı olarak huzur bulacakları şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin her ortam içerisinde dikkat çekecek bilgilere sahip olduğuna, her ortam içerisinde konuşabilecek kadar kapasiteli olacaklarına, kişilerin kapasitelerine uygun hareket etmesi sonucu mükemmel davranışlar sergileyecekleri ve sergilenen durumlar sayesinde kişinin çok popüler olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyayı gören kişinin erken yaşta elde edeceği başarılar, çok çalışmasından dolayı olacağına, içerisinde bulunduğu durumun rehavetine kapılmadan huzur içerisinde olacağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında küçük bir bebeğin alçak sesle konuştuğunu gören kimse, beklediği bir haber olduğuna, alacağı haberlerin anlık bir gelişme ile sonuçlarının iyi olacağına ve hızlı olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin bekledikleri durumlar ile kısa sürede karşılaşacak olması planlarının dışına çıkacağına, kısa süre içerisinde mutlu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin kendini beklemeye hazırladığı bir gelişmeyle düşündüğünden çok daha kısa sürede karşılaşacak olması, mutlu olmasına, işlerinin hızlanarak daha çok maddi kazanç elde edeceği ve daha önce para kazanmaya veya daha önce işlerinin yoluna girmesi ile manevi olarak tatmin olmaya çalışacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında küçük bir bebeğin tanımadığı birisi ile konuştuğunu gören kimse, keyifli bir zaman dilimi içerisine gireceğine delalettir. Hayattan büyük keyif alacaklarına neşeli hareketleri sayesinde, tatmin olarak doyumsuz güzelliklere erişeceklerine ve işlerinde ayrıca arkadaşlıklarında artış olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Beklemediği bir anda farklı bir durumda da yaşayacağı doyumun, neşenin ve keyfin iki kat olmasına imkan vereceğine ve güzel zamanlar geçirmesine imkan sağlayacağına yorulmaktadır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında küçük bir bebeğin akrabası ile konuştuğunu gören kimse, yakan arkadaşları ya da akrabaları ile sorun yaşayacağına fakat sorunları çözeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin farklı nedenlere bağlı olarak yakınları ile tartışacağına ve sorun yaşayacağına, sorunlara sahip olan kişilerin zihinlerini toplayamayarak sıkıntı çekecekleri şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin farklı konulara bağlı olarak tartışacaklarına, tartışmaların sözlü ya da fiziki olması ortamın ya da rüyayı gören kişilerin verdikleri tepkilere göre değişeceklerine ve değişime uğrayan duyguların rüyayı gören kişiler üzerinde etkisi olacağına ve barışmak için ortam arayacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyayı gören kişilerin girdikleri tartışma ve küslük ortamından soğuyacaklarına, sevmeyeceklerine ve girdikleri düşünceler içerisinde en kısa süre içerisinde çıkarak kendilerini kötü hissedeceklerine ve durumları düzeltmek adına kalıcı adımlar atacakları ve moral olarak düzelebilecekleri şeklinde ifade edilmektedir. Akrabalarıyla ya da dostları ile olan sorunların uzun sürmeyeceğine, anlık oluşan sinir patlamalarından dolayı olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında kendisi ile konuşan bebek gören kişi, uzun süredir bir girişim planladığına ve girişimlerini gerçekleştirmek amacı ile bir atılımda bulunacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin akıllarında olan planların gerçekleşmesine, girişimlerinin başarılı olmasına ya da planladıkları durumlar için geç kalmamasına yorulan bir rüyadır. Kişilerin farklı fikir sahibi olacaklarına, içerisinde bulundukları piyasaya göre bir girişim yaparak çok büyük ses getireceklerine, genel olarak küçük çaplı başlayarak büyüyen sağlam girişimler içerisinde olacaklarına ve oluşan büyüme sayesinde kişilerin birçok veriye ve direkt olarak kişilere ulaşma şansının çok olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyayı gören kişilerin farklı yaklaşımları ve insanlar tarafından bakış açıları olacağına, durumları değerlendirerek özelleştirmelerin her daim olacağına delalet olan bir rüyadır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında tanımadığı biri ile konuşan bebek gören kimse, uzun vadeli veya kısa vadeli planlar içerisine gireceğine ve planlarını gerçekleştirmek için yollar bulma gayretinde olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin büyük girişimleri olacağına, girişimlerin günlük, haftalık veya hayatına katkı edecek genel girişimler olabileceğine, kafasında planları olan kişilerin özel bir duruş sergilemesi ile mutlu olacaklarına ve amacını gerçekleştirmek için hayırlı yollar atayacak olan rüya sahibinin mutlu olacağına yorulmaktadır.
Kişilerin her ortamı değerlendireceğine, kafasında olan girişimlerin veya planların işle, eğitimle veya manevi olarak aile ile sevgili gibi durumlar ile bağlantısı olabileceğine ve bağlantı kurulan durumların aktif olarak işlenebileceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin amaçlarını belirledikten sonra, doğru adımlar atacağına, atacağı adımlarda doğru kişilere ulaşması amaçlarına direkt olarak ulaşmasını sağlayacak olup, amaçlarını gerçekleştirecek olması mutlu olmasına neden olacağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında konuşan sarışın bebek gören kişi, karşısına anında değerlendirmesi gereken fırsatlar çıkacağına, fırsatları doğru kararlar vererek değerlendirmesi sonucu çok mutlu olacağı gelişmeler meydana geleceğine delalettir.
Rüyayı gören kişilerin büyük fırsatlar elde etmesi yaşadığı hayatla ve beklediği bir pozisyonla alakalı olabileceğine, fırsatların gelmesi ve durumların değerlendirilmesi için bile bir çaba sarf edilmesi gerektiğine, sarf edilen çabanın çok önemli olduğuna, fırsatların hangi pozisyonda hangi neden ile ele geçeceği şeklinde düşüncelerin ortaya çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
Kişilerin farklı fırsatlar elde etmesi, doğru verilerin eline geçmesi ile mutlu olacağına ve insanların her ortam içerisinde farklı hissedeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin elde edeceği fırsatları birçok kişi çalışarak ya da çok uğraşarak elde edemeyeceğine, yakınlarında olan güçlü kişiler sayesinde elde edecekleri fırsatların değerlendirilmesi hayatına olumlu etki edeceğine, fırsatların bir sefere mahsus karşısına çıkacak olması ise unutulmaması gerektiği şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada bebeğin konuşmasına şahitlik yapmak rüyayı gören kişilerin yepyeni kararlar alacağına, aldığı kararlar kalıcı kararlar olup, kararlarının arkasında duracağına, geleceği umutla bakarak mutlu olması için çevresinden de çok büyük destek göreceği şeklinde ifade edilmektedir. Amaçlarına uygun olarak hareket etmesi sonucunda başarılı bir kişilik haline geleceğine, başarılarında çevresinden aldığı yardımın çok büyük faydasının olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin yakın zaman içerisinde beklediği bir durumdan dolayı haber alacağına ve alacağı haberlerin müjde niteliği olacağına, kaliteli yaşam standartları sayesinde genel olarak bir durum stabilini yaşanacağı şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında bebeğin konuştuğunu gören kişi erkek bebek görürse, başına güzel olaylar gelecek anlamı mevcut olup, sevindirici haberler alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin yaşam standartlarına ve ortamlarına göre değişecek olan haberlerin, bekledikleri bir durum ile alakalı olabileceğine bazı zamanlarda beklenmedik bir durumlar ile karşılaşarak sürpriz niteliğinde haberlerinde var olabileceği şeklinde ifade edilmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyasında bebeğin konuştuğunu gören kişi kız bebeği görürse, iş hayatında bir anda yardıma ihtiyaç duyacağına, yardım almadan elindeki işleri bitiremeyeceğine, durumları değerlendirerek farklı olaylar içerisine giremeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin gördüğü rüyadan sonra iş hayatında bir hareket meydana geleceğine, rüyayı gören kişilerin iş hayatında bir hükmü olacağına belirli bir sıfatı ve analiz ettikçe artan bir karakter yapısı olacağına, iş hayatında bilgili olmasına rağmen birisinden yardım alarak elindeki işleri başarı ile tamamlayabileceği şeklinde ifade edilmektedir.
Rüyayı gören kişinin iş hayatında yardım alacağı kişi kadın olup, kadın ile belirli bir süre çalışarak ellerindeki işleri daha iyi öğreneceğine ve başarı ile tamamlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Konuştuğunu Görmek
Rüyada bebeğin konuştuğunu görmek, rüya sahibinin hayattan her beklentisinin gerçekleşeceğine alamet eder.


Rüyada bebeğin konuştuğunu gören kişi, hayal ettiği her şeye bir gün mutlaka kavuşacak demektir. Bu öylesine hayırlı bir rüyadır ki rüya sahibinin gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendine nasip edileceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin dünya üzerindeki yaşamında arzularının gerçekleşeceğine ve gözünün yeryüzünün hiçbir güzelliğinde kalmayacağına delalet eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Konuşmayan Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin herkes için gerçekleşmesi imkânsız gibi görünen ya da ne kadar çabalasa da olmayacağı ve emeklerinin boşa gideceği düşünülen amaçlarının gerçekleşeceğine ve rüya sahibinin hayallerini küçümseyen kişilerin yüzünün kızaracağına rivayet edilir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Yeni Doğmuş Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Rüya sahibinin başarının uzak bir ihtimal gibi görünen işlerinin istediği yönde ilerleme göstereceğine ve alacağı olumlu sonuçların da kendisine büyük sürpriz olacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin hayatında kendisini çok şaşırtacak ve bir o kadar da sevindirecek olumlu, güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Erkek Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamını güzelleştirecek, sağlığını, moralini, huzurunu ve neşesini yerine getirecek, yaşama karşı duyduğu hazzı ve isteği arttıracak bir takım durumların ortaya çıkacağına, rüya sahibinin de çok mutlu olacağına alamet eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Küçük Bir Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Rüya sahibi için erken gelecek başarı ve huzur olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin kendini beklemeye hazırladığı bir gelişmeyle düşündüğünden çok daha kısa sürede karşılaşacağına bu durumda da yaşayacağı doyumun, neşenin ve keyfin iki kat olacağına işaret eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Konuşan Bebek Görmek

Rüya sahibinin aklında bazı girişimler olduğuna tabir edilir. Kişi bu doğrultuda amacını gerçekleştirmek için hayırlı yollar bulacak, kaçırılmaz fırsatlar yakalayacak ve doğru kapılara ulaşacak demektir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada bebeğin konuştuğunu görmek, rüya sahibinin hayattan her beklentisinin gerçekleşeceğine alamet eder. Kişi, hayal ettiği her şeye bir gün mutlaka kavuşacak demektir. Bu öylesine hayırlı bir rüyadır ki rüya sahibinin gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendine nasip edileceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin dünya üzerindeki yaşamında arzularının gerçekleşeceğine ve gözünün yeryüzünün hiçbir güzelliğinde kalmayacağına delalet eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Rüyada bebeğin konuştuğunu görmek rüyayı gören kişinin hayatı boyunca beklediği bir şeyin gerçek olacağına işaret eder. Yani bu rüyayı hayallerin gerçekleşmesi olarak yorumlayabiliriz. Genel olarak en hayırlı rüyalardan bir tanesi diye yorumlanan bu rüya kişinin gönlünde ne varsa Allah tarafından kendisine sunulacağına delalettir. Yani Allah kişinin gönlüne göre verecek demektir. Bu rüyayı dileklerin gerçekleşmesi olarak yorumlayabiliriz.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Konuşmayan Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Kişinin imkansız olarak görmüş olduğu bir olayın olmayacağını bildiği bir şeyin hiç ummadığı anda gerçek olacağına yorulmaktadır. Yani bu rüya kişinin imkansızı başaracağını anlatır. Ona inanmayan hayallerini küçümseyen insanlarda bu durum karşısında bozulacak demektir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Yeni Doğmuş Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Yeni doğmuş bir bebeğin konuştuğunu görmek rüyayı gören kişinin başaramayacağını sandığı bir işi en iyi şekilde başaracağına delalet eder.Rüya sahibinin işinden olumlu sonuçlar alacağını ve bunun da kendisine büyük sürpriz olacağını anlatır. Rüya sahibi çok şaşıracağınız ama şaşıracağınız kadar da sevineceğiz bir olay yaşayacaksınız demektir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Erkek Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Bu rüya rüyayı gören kişinin hayatında onu mutlu edecek neşesini yerine getirecek, moralini düzeltecek bir takım olayların ortaya çıkacağına ya da insanlarla tanışacağınıza delalettir. Bu rüyayı kişinin çok mutlu olacağına da yorabiliriz.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Küçük bir Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Rüyayı gören kişi için huzur ve sürpriz ve başarı olarak yorumlanır. Kişinin beklediğinden çok daha az bir zamanda istediği şeyi yaşayacağına veya istediği şeye sahip olacağına delalet eder. Bu yüzden de büyük bir neşe ve haz duygusu onu bekliyor demektir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Konuşması

Rüyada bebeğin konuşması, kişinin hayatı ile ilgili yepyeni kararlar aldığına ve geleceğe umutla baktığına işarettir. Amaçlara uygun yaşanıldığını ve azimle devam edilip sonuca ulaşılacağının da habercisi bir rüyadır ve aynı zamanda büyük bir müjdeyi de simgeler. Rüyasında bebeğin konuştuğunu gören kişi erkek bebek görürse güzel ve sevindirici bir haberle mutlu olur. Kız bebeğini konuşurken görmek ise, iş ile ilgili konularda umulmadık bir bayandan destek görüleceğine işarettir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebek Konuşması

Rüyada bebek konuşması, iyi haberlerin ve kişiye moral verecek pek çok güzel gelişmenin arka arkaya yaşanacağı harika bir dönemin içine girildiğini bildirir. Yakın zamana kadar yaşanmış ne kadar sıkıntı varsa hem maddi, hem de manevi olarak etkisinden kurtulup yeni bir hayata adım atılacağını, bu dönemde yapılacak anlaşmaların kişiye yüksek oranda kazanç getireceğini, aile ortamında yeniden barış ve sevgi dolu bir atmosferin hakim olacağını ifade eder. Evli çiftler için bebek sahibi olma müjdesine yorumlanan rüya, evlatlarının hayrını gören ve onların başarıları ile gurur duyan kişilerin yaşlılıklarında da çocuklarından her zaman şefkat, ilgi ve sevgi göreceklerini işaret eder. Umut kesilen bir işin sürpriz bir şekilde hallolacağını, özellikle devlet makamları ile alakalı bir netice bekleyenlerin alacakları güzel sonuçlar sayesinde hayallerine kavuşacaklarını bildirir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebek Konuşmasının Psikolojik Yorumu

Gündelik hayatta iletişimde bulunulan kişilerin her hareketine ve sözüne dikkat eden, zaman zaman aşırı detaycı davranan kişilerin duygusal yanlarını fazla açığa çıkarmadan yaşadıklarını ancak sevdikleri kişilerin hayatlarında yaşanan olumsuzluklarda hemen yardıma koştuklarını bildirir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Konuştuğunu Görmek

Rüyada bebeğin konuştuğunu görmek, rüya sahibinin hayattan her beklentisinin gerçekleşeceğine alamet eder. Kişi, hayal ettiği her şeye bir gün mutlaka kavuşacak demektir. Bu öylesine hayırlı bir rüyadır ki rüya sahibinin gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendine nasip edileceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin dünya üzerindeki yaşamında arzularının gerçekleşeceğine ve gözünün yeryüzünün hiçbir güzelliğinde kalmayacağına delalet eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada bebekle konuşmak, saf ve iyi niyetle yapılacak bir işten beklenmedik şekilde güzel sonuçlar almak ve her türlü girişimde başarı kazanmak demektir. Rüya sahibinin her ne olursa olsun kalp güzelliğini koruyacağını, kimse hakkında kötü düşünmeden, yalnızca hakkı olanı alarak ve insanlara elinden gelen yardımı yaparak yaşayacağını ifade ederken, çok sevilen bir yönetici olunacağına da dikkat çeker. Çocukla çocuk, yetişkinle yetişkin olmayı başarabilen, çalıştırdığı herkese eşit ve itinalı davranan biri olarak sahip olunan işi daha da sağlıklı, kalıcı şekilde geleceğe taşımak manasındadır. Evli kişilerin eşlerinin arzularını yerine getirmek için fedakarlıklarda bulunacaklarını ve evlatlarına her türlü eğitim şansını sunabilmek için gecelerini gündüzlerine katıp çalışacaklarını, tüm bunların karşılığını da fazlasıyla göreceklerini tabir eder.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 36 okuma
Yaren1989 9 Mayıs Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (89.9k puan)   yazdı
+1 oy
25 yorum 8 okuma
mustafaharputi 2 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
19 yorum 17 okuma
+1 oy
33 yorum 13 okuma
mustafaharputi 1 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
96 yorum 32 okuma
mustafaharputi 30 Haziran Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+1 oy
16 yorum 6 okuma
mustafaharputi 1 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 21 okuma
Sade 22 Mayıs Tabir kategorisinde Sade Rüyazede (511 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 31 okuma
Adams 12 Ocak Rüya kategorisinde Adams Uzman Yorumcu (24.7k puan)   yazdı
+6 oy
0 yorum 20 okuma
Aysenur. 14 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Aysenur. Karabasan (476 puan)   yazdı
+1 oy
100 yorum 25 okuma
mustafaharputi 30 Haziran Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+5 oy
100 yorum 2k okuma
mustafaharputi 29 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

81.7k yorum

26.4k düş-ünce

4.3k üye

49 Aktif
1 Üye ve 48 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3469
Dün : 31551
Toplam : 17085176
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 3651 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 464 e
  3. Karga Karga - 401 e
  4. Simge Simge - 181 e
  5. sonsuz sonsuz - 73 e
  6. Hypnos Hypnos - 63 e
  7. ~Angel~ ~Angel~ - 62 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...