Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
23 okuma
mustafaharputi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Bu rüya bir korkunun yansıması.Mutlaka çevrenizde böyle bir olaya tanık olmuşsunuz, etkilenmişsiniz ya da bunun başınıza gelmesinden korkmuşsunuz. Zaten birden çok görülen rüyalar haberci değillerdir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

17 Yorum

+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Evlilik Dışı Hamilelik Görmek

Çok sevilen bir kişi ile büyük bir tartışma yaşanacağına, kişinin bu yüzden çok üzüleceğine, planlanan bir projenin askıya alınacağına, kardeşler arasında tartışma yaşanacağına, gidilen yolda bazı sıkıntılar çekileceğine, zor zamanlar yaşanacağına, sağlık sorunlarının artacağına ve bazı konularda büyük zarara uğranacağına işarettir. Evlilik dışı hamilelik yaşamak, yapılan bir hata yüzünden eş, dost ve akrabalar tarafından kınamaya uğranacağına, sevilen kişilerden biri ile aranın açılacağına, çalışma hayatında sahip olunan itibarın zedeleneceğine ve kalp kırıklığı yaşanacağına yorulur. Evlilik dışı hamilelik yaşamak ve doğum yapmak, kısa süre önce girilen bir yolda büyük sıkıntı yaratacak bir durumla karşılaşılacağına, bazı kişilerle çeşitli sorunlar yaşanacağına, ancak daha sonra iş hayatında bilgili ve çok deneyimli bir kişi ile kurulacak ortaklıkla sorunların aşılacağına delalettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Evlilik Dışı Hamilelik Görmek Neye İşarettir?

Rüyada evlilik dışı hamilelik görmek, kendi sorunlarınız ve işlerinizin dışında başkalarının işleri ve dertleri ile de uğraşmak zorunda kalacağınıza yorumlanır. Zamanında sırf söz verdiğiniz için üzerinize külfet olan görevler üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Şu günlerde hem kendi işiniz eğitiminiz hem de arkadaş ve aileniz ile ilgilenmeniz gerekebilir. İşleriniz ve aileniz arasında denge kurmak bir hayli zor olabilir. Çıkan ekstra sorumluluklar yüzünden oldukça zorlayıcı bir süreç atlatılabilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada evlilik dışı hamile olduğunu görmek, sizi düşünmeyen bencil birine de yorumlanır. Size maddi veya manevi külfet olan biri olabilir. Özellikle de sizden gizlediği şeyleri öğrendikten sonra bu kişi hakkında öfkelenebilir ve ne kadar da çıkar sahibi bir insan olduğunu görebilirsiniz.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada evlilik dışı hamile kaldığını görmek, birine yapılan iyilikten dolayı pişman olmak şeklinde yorumlanır. Birine iyilik yapıp daha sonrasında zor durumda kalabilirsiniz. İyi niyet ile yaklaşmış olduğunuz bir insan varsa bu insandan tam tersi bir niyet görülebilir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Arkadaşının Evlilik Dışı Hamile Olduğunu Görmek

Bir arkadaşınıza çok büyük destekte bulunmak ve onun dertlerine ortak olmaya yorumlanır. Bir arkadaşınız size zor zamanında fikir danışabilir veya sadece size güvenerek dertlerini açabilir. Özel hayatı ile ilgili de size sırlarını paylaşabilir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Başka Birinin Evlilik Dışı Hamile Olduğunu Görmek

Evlilik planları olan kişilerin ertelemesine yorumlanır. İş güç veya parasal sebepler ile bazı planlar ertelenebilir ve bunlar arasında evlilik de olabilir. Aile içerisinde yaşanan tartışmalar ve sitem etmeler yüzünden de bir süre plan projelerinizi erteleyebilirsiniz.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada evlilik dışı hamilelik görmek İslami rüya tabiri, başkalarının derdi sorunu yüzünden kendi sorunlarınız ile ilgilenmekte zorlanmaya yorumlanır. Kendi işleriniz ve sorunlarınızı bir süre daha erteleyebilir, isteklerinizi geri planda tutmak zorunda kalabilirsiniz. İçten içe sahip olmak istediğiniz her ne varsa biraz daha sabır etmeniz gerekecek. Aile ilişkilerinde de üzerinizde sorumluluk artabilir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada evlilik dışı hamilelik görmek, yükünün ve sorunlarının artacağını ve yapmış olduğun işlerden ötürü pişmanlık duymayı, sorunlu bir dönemden geçmeyi de yansıtır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada Bebeğin Ağladığını Görmek
Rüyasında bebeğin ağladığını gören kimse, gerçek hayatında merhamet sahibi bir kimse olur ve hayatı boyunca insanlara yardım eder.


Böyle bir rüya genellikle tersi ile yorulmaktadır. Rüyada ağlamak gerçek hayatta gülmeye, sevinmeye, esenliğe, gönlün hep mutlu ve mesut olmasına işarettir. Rüyada bir bebeğin meme için ağladığını görmek, geçimini kazanırken rüya sahibinin bazı sıkıntılar çekmesine veya çoluk çocuğunun nafakasını boşa harcamasına işarettir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada evlilik dışı hamile kalmak sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına yorulur.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada evlilik dışı hamile kalmak resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına rivayet etmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada evlilik dışı hamile olmak ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine delalet eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada evlilik dışı hamile görmek çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine işaret etmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada evlilik dışı çocuğu olmak alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kazançlı işlere girileceğine, küslerin ve dargınların barışacağına işaret etmektedir.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada evlilik dışı çocuğunun olduğunu görmek kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, sevinçli haberler alınacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine delalet eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada evlilik dışı hamilelik görmek emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına rivayet eder.
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Rüyada evlilik dışı bebek doğurmak daha çok kazanç elde edeceğine, doğru karar veremeyeceğine delalettir.

Rüyada evlilik dışı doğum yapmak büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, pek çok hayal kırıklığı yaşayacağına işaret etmektedir.

İlgili rüyalar

0 oy
8 yorum 10 okuma
+2 oy
91 yorum 53 okuma
mustafaharputi 30 Haziran Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+3 oy
103 yorum 917 okuma
mustafaharputi 2 Aralık 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+5 oy
64 yorum 171 okuma
mustafaharputi 24 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 31 okuma
Ruyaciben 3 Nisan Rüya kategorisinde Ruyaciben Rüyazede (500 puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 67 okuma
Eyja 17 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Eyja (-1,251 puan)   yazdı
+1 oy
47 yorum 28 okuma
0 oy
36 yorum 25 okuma
+1 oy
39 yorum 27 okuma
+4 oy
102 yorum 64 okuma
+3 oy
0 yorum 12 okuma
Bahadır bahadır 25 Mart Tabir kategorisinde Bahadır bahadır Karabasan (497 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.9k rüya

83.1k yorum

26.6k düş-ünce

4.4k üye

99 Aktif
4 Üye ve 95 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12994
Dün : 38567
Toplam : 17260329
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 1910 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 247 e
  3. Karga Karga - 176 e
  4. Sibel Atasoy Sibel Atasoy - 115 e
  5. Hypnos Hypnos - 56 e
  6. Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi - 48 e
  7. Yaren1989 Yaren1989 - 33 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...