Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+3 oy
52 okuma
Rüya kategorisinde
Dedemlerin (anne tarafından) eski evindeyim rüyamda. Tuvaletin önünde halamla konuşuyorum. Tuvalete adım attığım anda içeriden 5-6 kişi çıkıyor hepsi tanıdık, bi yerlerden akraba, birisi de kuzenim konuşmadan, yanımdan geçip gidiyor. Dönüp halama ne kadar kişi sığmış buraya ya diyorum gülerek. Sonra kuzenimin çıktığı bölüme bakıyorum (baba) dedemlerin banyosunu görüyorum fakat değişik azcık. Sonra tuvalet kısmına geçiyorum, ben burdan ne korkardım ya diye düşünüyorum (alafranga tuvalet) ve oturuyorum. Bu sefer de küçük yeğenim geliyor, tam tuvaletin çıkışında yerden bir şey alıp ağzına koyuyor, ben de aceleyle kalkıp ağzından çıkarıyorum. Sonra da git burdan git diyorum.

2 Yorum

+1 oy
Rüyakar (1.2k puan)
düzenledi
 
En İyi Yorum
Merhaba;
Ruyaniza farklı bir açıdan bakacak olursak, bir "arınma" rüyası olarak değerlendirebiliriz.

Çok ünlü bir söz vardır " Dedesi erik yemiş, torununun dişi sizlamis" derler. Bu söz anne yada baba tarafından devraldığımız olumsuz karmik yüklerin güzel bir aciklamasidir. Bir günahın, ahın yükünün ise kişinin yedi sülalesi boyunca devam ettiği inancı yaygındır. Tabiki devralan kişinin bu olumsuzlukları dönüştürme şansı da var.  
Sizin ruyanizda, hem anne hem baba tarafindaki geçmiş atalarinizdan devraldığıniz, uzenizde biriktirdiginiz negatif yüklerden kurtuldugunuzu gösteren güzel bir ruya.
 Biliyorsunuz banyo ve tuvalet uzerimizdeki pislikten temizlendigimiz yerlerdir. Ruyanizdaki anne ve baba tarafındaki buyuklerin banyo ve tuvaleti kullanmanız, büyüklerinizden aktarilan pislikten arinmanin sembolu olabilir. Üstelik bu arınma sizin gibi buyuklerin yuklerini devralan diğer aile bireyleri, kuzenler arasında da gerçekleşmiş. Çoğunluğu bunu sizden önce kendi çabasıyla başarmış. Bazıları ise hala uğraşıyor. En son küçük kuzeninize bu anlamda siz yardımcı olmuşsunuz. Daha başta taş olarak sembolize ettiğiniz yükten onu kurtarmissiniz gibi görünüyor.
Bundan sonra benzer sembollu ruyalayinizi  dikkatle incelerseniz belkide işinize yarayacak, yol gösterici bazı ipuclarina da ulaşabilirsiniz...
+1 oy
Uzman Yorumcu (25.5k puan)
Merhabalar,

Uykunuzda tuvaletimizin gelmesi bazen böyle rüyalara sebep olabiliyor. Eğer bu değil ise;

Özel hayatınıza işaret eden bir rüya olabilir.

İki türlü;

Ya size özel şeylerin çevrenizdeki insanlar tarafından sorulmasından, ilgilenilmesinden, bilinmesinden belki müdahale edilmsinden duyduğunuz rahatsızlık,

Ya da tam tersi hayatınızdaki bazı şeyleri yakınlarınızla paylaşıp içinizi dökme ihtiyacı...

Her ikisi de mümkün.

Sevgilerle.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 38 okuma
10 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Seda yazdı
+3 oy
1 yorum 50 okuma
8 Şubat 2017 Rüya kategorisinde aydinnazli3838 Rüyakar (2.7k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
4 Nisan Rüya kategorisinde Liz Rüyazede (141 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
26 Ocak 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 24 okuma
15 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
12 Nisan Rüya kategorisinde Eda0123 Rüyazede (136 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
+3 oy
1 yorum 61 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Nergiz yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
10 Haziran 2017 Lusid kategorisinde Drop of rain yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...