Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
59 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda denize kıyısı olan çimenlik bir alanda evimizin olduğunu gördüm tek katlı evimizin dışındada kulübeden bir banyo var ayrıca evimizin arkasındada bir ev daha var ve o evdede ev sahibimiz oturuyo ama kadını tanımıyorum. biz evde annem babam ben kardeşim otururken sesler duyuyoruz ev sahibi iki tane adama birisini öldürün diyor ve o iki tane adam dışarıdaki banyomuza birisini sokuyo ve onu orda öldürüyolar seslerini duyuyoruz öldürürken. adamlar kaçıyo tabi ben kötü oluyorum baba tanışalım diye babama yalvarıyorum anneme yalvarıyorum taşınmıyoruz. günün sonunda hep beraber banyoya bakmaya gidiyoruz içerde nolmuş diye. cesedi görüyoruz annem içeri giriyo girme anne diyorum ayak izlerini falan bulurlar senin yaptığını düşünürler diyorum giriyo yinede babamda giriyo bişey olmaz ayak izinden mi bulacaklar diyo. annem bişey olmaz diye sanki ceset yokmuş gibi cesedin biraz ötesine uzanıyo yan dönmüş eliyle başını desteklemiş bize bakıyo konuşuyo babamda sanki hiç ceset yokmuş gibi çok rahat davranıyor ben çıkıyorum abimi arıyorum abi çabuk gel böyle böyle diyorum olayı anlatıyorum bizi al burdan götür diyorum abim geliyo çıkıyoruz odadan polisi aramayı düşünüyoruz ama aramıyoruz o adamlar gelip bizide öldürür başımıza iş alırız diye en sonunda adamlar bizi uzaktan takip ediyolarmış polisi arıcağımızı sanmışlar. biz çimenlik alanda ilerliyoruz etrafta insanlar var tabi çok kalabalık ben bi an babamı kaybediyorum sonra tekrar buluyorum yanına gidiyorum o sırada yolun kenarından bir otobüs döne döne aşağı doğru iniyor ve yolun kenarına çok kötü bi şekilde çarpıp kaza yapıyor ben babama burdan taşınalım diye yalvarıyorum sonra uyanıyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Yorumcusu (17k puan)
Mahrem hayatınızla ilgili kaygılarınız var ve bu kaygıları doğrulayacak olaylar yaşayacaksınız. Bu zamanlarda biraz dikkat edin hayatınıza.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 30 okuma
18 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 34 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+6 oy
1 yorum 190 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüyazede (403 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 24 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Karabasan (-5,159 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 79 okuma
+4 oy
1 yorum 47 okuma
12 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 39 okuma
+5 oy
1 yorum 22 okuma
13 Aralık 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
2 yorum 19 okuma
24 Temmuz Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
2 yorum 22 okuma
16 Temmuz Rüya kategorisinde Zerrin Rüyazede (140 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.7k rüya

7.8k yorum

6.4k düş-ünce

1.9k üye

93 Aktif
11 Üye ve 82 misafir
Bugün : 5588
Dün : 19792
Toplam : 9484352
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 725 e
  2. Rüya Tabircisi - 476 e
  3. Karga - 444 e
  4. Likya - 253 e
  5. Prenses789 - 178 e
  6. Adams - 159 e
  7. sonsuz - 155 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...