Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+4 oy
40 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda denize kıyısı olan çimenlik bir alanda evimizin olduğunu gördüm tek katlı evimizin dışındada kulübeden bir banyo var ayrıca evimizin arkasındada bir ev daha var ve o evdede ev sahibimiz oturuyo ama kadını tanımıyorum. biz evde annem babam ben kardeşim otururken sesler duyuyoruz ev sahibi iki tane adama birisini öldürün diyor ve o iki tane adam dışarıdaki banyomuza birisini sokuyo ve onu orda öldürüyolar seslerini duyuyoruz öldürürken. adamlar kaçıyo tabi ben kötü oluyorum baba tanışalım diye babama yalvarıyorum anneme yalvarıyorum taşınmıyoruz. günün sonunda hep beraber banyoya bakmaya gidiyoruz içerde nolmuş diye. cesedi görüyoruz annem içeri giriyo girme anne diyorum ayak izlerini falan bulurlar senin yaptığını düşünürler diyorum giriyo yinede babamda giriyo bişey olmaz ayak izinden mi bulacaklar diyo. annem bişey olmaz diye sanki ceset yokmuş gibi cesedin biraz ötesine uzanıyo yan dönmüş eliyle başını desteklemiş bize bakıyo konuşuyo babamda sanki hiç ceset yokmuş gibi çok rahat davranıyor ben çıkıyorum abimi arıyorum abi çabuk gel böyle böyle diyorum olayı anlatıyorum bizi al burdan götür diyorum abim geliyo çıkıyoruz odadan polisi aramayı düşünüyoruz ama aramıyoruz o adamlar gelip bizide öldürür başımıza iş alırız diye en sonunda adamlar bizi uzaktan takip ediyolarmış polisi arıcağımızı sanmışlar. biz çimenlik alanda ilerliyoruz etrafta insanlar var tabi çok kalabalık ben bi an babamı kaybediyorum sonra tekrar buluyorum yanına gidiyorum o sırada yolun kenarından bir otobüs döne döne aşağı doğru iniyor ve yolun kenarına çok kötü bi şekilde çarpıp kaza yapıyor ben babama burdan taşınalım diye yalvarıyorum sonra uyanıyorum

1 yorum

+1 oy
Rüya Tabircisi (10k puan)
Mahrem hayatınızla ilgili kaygılarınız var ve bu kaygıları doğrulayacak olaylar yaşayacaksınız. Bu zamanlarda biraz dikkat edin hayatınıza.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 15 okuma
18 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+4 oy
1 yorum 139 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 34 okuma
12 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 59 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 12 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 14 okuma
13 Aralık 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
8 Mayıs Tabir kategorisinde Kürşad yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
1 Nisan Rüya kategorisinde Mehmet Tugrul yazdı
+3 oy
1 yorum 27 okuma
30 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...