Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+4 oy
81 okuma
Rüya kategorisinde
yeniden kategorilendirildi
Ruyamda üniversiteye yeni baslamisim normalde baslamadim daha birkac gün olmuş  evdeyken gece vakti birisi beni asagiya cagiriyo tanımıyorum( gercekte tanimiyorum ruyada taniyorum) beni sevdigni soyluyor ve opusuyoruz o an diyorum ki bu o mutluluk ve huzurdan baska hicbirsey hissetmiyorum annem goruyo beni cagiriyo eve giriyorum oda benle giriyor ben mutfaga o salona geciyor mutfakta annem ben kuzenim var mutluyuz hepimiz cocuk hakkinda konusuyoruz kuzenim biliyodum ben sizin mutlu olcaginizi diyor ve ruya bitiyor
Ruyada cocugun ismini biliyodum unuttum
Bundan 5_6ay once falciya gitmistim üniversitede biriyle taniscan o senin gercek askin cok mutlu olucaksin demis ve cocugin adininda soylemisti ancak ruyadakiyle ayni degildi

1 yorum

+1 oy
Rüya Görüşmecisi (38.6k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Hepimiz rüyalarımızda arayışlarımızı, beklentilerimizi görürüz. Bu da belki öyle bir rüyadır belki de gerçekten işaret rüyasıdır. Rüyandaki çocuğun tipini hatırlamaya çalış. Boyu, kilosu, ten rengi yüzü vs gibi. Belki de hayatında karşına çıkacak böyle biri.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 9 okuma
0 oy
0 yorum 19 okuma
16 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Buse Ünsal yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (406 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Gülay yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
30 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Burak yazdı
+2 oy
0 yorum 58 okuma
13 Mart 2018 Rüya kategorisinde Yusuf yazdı
+3 oy
0 yorum 22 okuma
3 Kasım 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 21 okuma
+2 oy
0 yorum 5 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...