Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+3 oy
36 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (2.4k puan)
düzenledi
Yataktan kalkıp havada ilerleyerek Evimden çıkıyorum.2 metre kadar yükseklikteyim. okulumun olduğu mahalleye gidiyorum. Oraya gittiğimde oldukça yükseğe çıkıyorum. Etrafı iyice görebilecek kadar yüksekteyim. Ellerimi havaya kaldırıyorum. Ellerimi hareket ettirip o mahalledeki binaları yıkıyorum. Yolları, binaları, dağı, küçük tepeleri,ağaçları... Her şeyi söküyorum parçalıyorum, her şey paramparça toz gibi oluyor. Hiçbir şey kalmıyor. Görüntü tuhaf, etraf karanlık biraz aynı zamanda altın renginde. Tepeler vs tamamen dümdüz hale geliyor. Sonrasında tekrar binalar yollar yapıyorum, istediğim yerde dağlar oluşturuyoruz, ağaçları yerleştiriyorum.. Bu sefer tek başıma yapmıyorum. Emrimde görevliler var. Emrediyorum, onlar da yerine getiriyor. Olağanüstü bir hızları var. İnsan gibi değiller. Ama ne oldukları da belli değil. Sayıca çok fazlalar ve oldukça zeki varlıklar. Arada sırada yanıma gelip yaptıkları ile ilgili bir şeyler soruyorlar. Bir süre yukarıdan seyrediyorum. Yıkım esnasında Etrafa tuhaf bir renk hakimdi. Yapım sürecinde hava normale dönüyor. Etrafın O karanlık altın rengindeki hâli gidiyor. Yerine akşamüstü gibi bir hâl geliyor. Okuluma doğru gidiyorum. Okulda tuhaf bir şey oluyor. Sıvıya dönüşüyorum sanırım veya  emin değilim hava gibi yanıcı gazlar gibi hafif bir maddeye dönüşüyorum. Boruların içinde​ çok hızlı bir biçimde ilerliyorum. Okulun en üst katına çıkıyorum borularla. Sonra borudan çıkıp insan halime geri dönüyorum. Sınıfa giriyorum. Sınıfta çocuk dönemimde çok sevdiğim birisi var. En yakın arkadaşımdı, o zamanlar birazcık hoşlanıyordum da. Rüyayı gördüğüm tarihte ona karşı hiçbir şey yoktu. Bir sıraya oturup konuşuyoruz. Ne konuştuğumuzu duyamıyorum. Rüyanın başında rüyanın içindeydim. Kendimi dışarıdan seyretmiyordum. Fakat o kişiyle konuşurken ikimizi dışarıdan seyrettim. Yanından ayrıldım. Yine tuhaf bir maddeye dönüştüm. Asitli bir sıvı yakıcı bir gaz benzeri maddeydim. Hızlıca indim borulardan ve okuldan çıktım. Yine insan oldum. Havada yavaş yavaş ilerledim rüyanın başındaki gibi. Havada olmam garip geldi, garipliği fark edince hızım biraz arttı. Her gün geçtiğim yolu iyice inceleyerek geçtim. Eve geldim. Ablamın odasına çıktım.(bu rüyayı gördüğüm gün onun odasında uyumuştum.) Yatağın yanına geldim. Yatakta uyuyan bedenimi gördüm. Bedenime yaklaştığım için fazla izleyemedim kendimi, bedenim havadaki beni kendine çekiyordu. Bedenime girer girmez uyandım.

1 yorum

+2 oy
Rüya Görüşmecisi (43.4k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Yine harika rüyalar görmüşsün. Artık bunlara sıradan rüya diyemeyiz tabiki. Kendi bedenine çekildiğin doğrudur bir dahaki sefere uzaklaşmaya çalış bakalım duvardan geçip sokaklara bakmayı dene.

İlgili rüyalar

+5 oy
4 yorum 55 okuma
2 Haziran 2017 Lusid kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18.2k puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 73 okuma
8 Haziran 2017 Lusid kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18.2k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 34 okuma
2 Eylül 2017 Rüya kategorisinde zuvery53 Rüyakar (1.2k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 276 okuma
16 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 24 okuma
8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
+4 oy
1 yorum 45 okuma
13 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Cns yazdı
+3 oy
1 yorum 11 okuma
+1 oy
0 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
+4 oy
0 yorum 17 okuma
3 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde Simge Rüya Ustası (46.3k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 38 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...